Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość izzka2015gwiazda12
Nie nie Kasiu nic mnie tam nie kuje. A robiłaś juz badania moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Nie Kasiu mnie tam nic nie kuje. A robiłaś juz badania moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
DoPiero teraz w 13 tygodniu mam jechać z badaniami moczu. Ale może na wszelki wypadek zrobię sobie wcześniej. Jak coś wyjdzie to najwyżej zadzwonię do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila33
My już po pierwszych badaniach w Invimedzie. Cieszę się że tam trafiliśmy bo w klinice są lekarze, którzy zajmują się ściśle leczeniem niepłodności. Nami zajął się Dr Dworniak i już jesteśmy w trakcie stymulacji hormonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ja robiłam w 9 tyg. W ciąży jesteś bardzo poddatne na infekcje a w 1 trymestrze jest to niebezpieczne. Kochana zrób sobie dużo to nie kosztuje a lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Groszek wcale Ci się nie dziwie ja też świrowałam non stop. A jak udało mi się trochę uspokoić to taka przykra niespodzianka i znów świruje. xxx No Izka masz rację jutro sobie zrobię badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz nie mam sily raz tak pisze raz tak wiec was zapytam czy wy jecie np twarozek ze szczypiorkiem na smietance taki gotowy co sie kupuje w sklepie gotowy. i ser topiony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
No oczywiście a dlaczego nie ja miałam raki okres ze tylko chleb z serkiem topione jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Hehe Izka tez przerabialam serek topiony a kiedyś to wogole go nie jadłam :P mamy podobne objawy wiec może będzie u nas ta sama płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila33, masz szczęście, że trafiliście na dra Dworniaka. Bardzo skrupulatny i skoncentrowany, wszystkie opinie wypowiada po dokładnej analizie badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Może ja mam teraz mieć badania prenatalne to poznam płeć. Dzisiaj byłam u lekarza i 12 tydz to za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Chyba w 20 tygodniu płeć dopiero można poznać jak dobrze słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wykupcie sobie ubezpieczenia na zycie ze swiadczeniem z tytulu urodzenia dziecka :) trzeba to zrobic np miesiac przez poczeciem (10 miesiecy przed urodzeniem dziecka, towarzystwa ubezpieczeniowe sie tez zabezpieczaja ;P) i potem dostajecie pieniadze po porodzie :) a skladki nie sa wysokie no i macie jeszcze inne swiadczenia oprocz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie daję rady z zastrzykami!!! Niech ten czas szybciej leci... w czwartek punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu jak dziecko jest dobrze leży to w 14 tyg juz można poznać plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
A widzisz Izka to nie wiedziałam. xxx Olu a co się dzieje, bolą zastrzyki czy bardziej psychika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojoda
Hej dziewczyny... jestem tu nowa i mam takie pytanie o in vitro - może któraś mi pomoże: w związku z tym, że od 2 lat nie udaje nam się z mężem zajść w ciąże, zaczynam myśleć o in vitro. Tyle, że mam sporą nadwagę - waże ok 110 kg przy wzroście 162cm... Myślicie, że nadwaga może być przeszkodą w kwalifikacji do invitro? Czy lekarz najpierw każe mi schudnąć a dopiero potem przyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu jak dziecko jest dobrze leży to w 14 tyg juz można poznać plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny od pobrania komorek do zaplodnienia to dlugi okres oczekiwania? Tak plus minus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio widziałam w klinice bardzo grubą dziewczynę, robiła juz drugi zabieg, wiec szanse masz. Ale według mnie powinnaś schudnąć, żeby zwiekszyć szanse na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćM - po pobraniu komórek od razu są zapładniane, transfer nastepuje po około 2,3 dniach od punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja na przykład miałam transfer w 5 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dz iewczyny. Mam pytanko do tych które miały lub będą biały IN VITRO z NFZ. o toż chodzi o to że lekarz powiedział że w czerwcu mogę składać dokumentację do In Vitro tulko muszę od poprzednoego lekarza wziąść zaświadczenie od kiedy do KieDy się leczylam. Więc chodzi mi o to jak wygląda. Takie.zaświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
W sensie co w nim konkretnie musi się znajdować? I czy to musi być na jakimś specjalnym druku,? Bo leczylam się w 3 placówkach w ostatniej rok wcześniej pół roku prywatnie a jeszcze wcześniej chodziłam na NFZ i Boję się ze mi z NFZ nie wystawia takiego zaświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, i boli i psychicznie już wysiadam. Musi się udać szybko, bo raczej już nie podejdę do następnej stymulacji... płaczę i płaczę. Czy po punkcji są jeszcze jakieś zastrzyki??? Czy trzeba brać jakieś leki? Mam nadzieję ,że jeśli trzeba to w formie tabletek, nie dźwignę zastrzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu to normalne ja nie chciałam Cię wcześniej straszyć, bo miałam podobnie i tez mówiłam ze juz nie podejde więcej. Ale uwierz w momencie się o tym wszystkim zapomina. Po punkcji juz zadnych zastrzyków tylko tabletki. Juz niedługo koniec. Jestem z Tobą. A tak jak miało być punkcja 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Czyli to wszystko szybko idzie ;) super - jestem taka podeskscytowana tym wszystkim,ale jeszcze troche przede mna poki co za jakies 1,5 tyg dopiero @ . Dzieki dziewczyny za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
nie tak do koncaa jest ze bez zastrzykow. ja np. bralam po transferze fraxyiparyne i zakonczylam je jakis miesiac temu to zalezy od przypadku. a transfer mialam miesiac po punkcji bo mialam lekka hiperstymulacje i niepodali mi na swiezo. takze wszzystko zalezy konkretnie od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucy1978
Ojoda to własnie nadwaga może powodować problemy z płodnością. Po zrzuceniu nadwagi wiele kobiet zachodzi w ciążę bez problemu. Wiem, ze nie jest lekko schudnąć ale chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×