Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Dziewczynki n, które są w ciąży... ile miałyscie podanych zarodeczków??? Mój mąż chciał 3 ale nie pozwolono nam, zdecydowaliśmy się na dwa... ale by było śmiesznie jak by wyszły bliźniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Z rządowego dają jedno jajeczko. ja Olu miałam podane 2, no ale tylko jedno się zagniezdzilo. To musisz koniecznie sprawdzić czy to nie te jelito. Ale może to faktycznie stres. Teraz tyle wrażeń związanych z tą stymulacją i wogole całym ivf. Te zastrzyki to ogólnie trochę szczypia i jest takie uczucie rozpierania jakby. Ale byłaś dzielna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
ja przy dwoch podejsciach mialam podane po 1 zarodku a przy trzecim podejsciu 2 zarodki, ale tez przyjal sie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
U mnie zdiagnozowano LUF ( zespół luteinizacji niepękniętego pęcherzyka jajnikowego). U mnie był transfer jednego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
ewcia wyczytałam , że w programie rzadowym podaje sie jeden zarodek, natomiast 2 zarodki można podać u kobiet po 35. roku życia oraz po dwóch nieskutecznych zabiegach wykonanych w ramach programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
tak ja tak wlasnie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Hej dziewczyny jestem tu Nowa. już ponad 2 lata staram sie o dziecko ale nic z tego :( jestem po pierwszej IUI ale nie udanej dziś @ . Jestem załamana czas ucieka a ja dalej stoję w miejscu :( i tu moje pytanie bo zastanawiam się poważnie nad in vitro. Jak to wygląda ( czasowo) i ile kosztuje? I co z tym in vitro refundowanym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys 11. Powiem Ci że ja zaczełam teraz program rządowy. Same badania wynoszą około 1000 zł tylko ja nie miałam wszystkich badan bo mam juz jedno dziecko. I za wizyty płace normalnie dopiero jak juz zakwalifikuje cię się to juz wizyty są bezpłatne. Potem zależy jakie leki będą cindawac. Myślę ze w granicach 3 000 zł. Może się zamkniemy za wszystko z dojazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Dziekuje za tak szybka odpowiedź a powiedz miałaś wcześniej IUI jaki jest twój problem ze nie możesz naturalnie? A jeśli się nie zakwalifikuje do rządowego projektu? Gdzie się leczysz? Sory za tyle pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecze się w Rzeszowie. Ja mam taki problem że nie ma problemu. Nie Jan zdiagnozowanie jakiejś choroby ani nic. Miałam inseminacje i tez nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ewcia u mnie też nie wiadomo o co chodzi albo to poprostu ja nie wiem o co chodzi. Miałam bardzo dużo operacji torbiele , zrosty, ciąża pozamaciczna i tak zostałam bez jajowodu prawego mam małe AMH i boję się ze nie zdążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
I ile czasu to wszystko trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi naradzie 2 miesiace. Wizyta następną za dwa tygodnie z wynikami ostatnimi. Lekarz mówił ze trzy miesiące się wyrobimy. A ty gdzie siecleczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
Ja leczę sie w Gdyni. A powiedz mi jeszcze gdzie trzeba sie starać o to żeby załapać sie do tego projektu rządowego? mogę u swojego lekarza? Może to głupie pytania ale jestem zielona a teraz dałaś mi cień nadziei ... Bardzo chciałabym mieć dziecko ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź sobie na ministerstwo zdrowia i zobacz jaka klinika ma podpisana umowę w twoim mieście. Tam jest dużo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
dziekuje ewcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anys11 ja też się leczę w Gdyni i mam podobny problem do Twojego, po operacji jamy brzusznej (cesarka, pierwsza ciąża naturalna) zrobiły mi sie zrosty i też miałam ciąże pozamaciczne(2) i też mam usunięty prawy jajowód a lewy mam niedrożny (badanie hsg). W jakiej klinice się leczysz? Co prawda ja nie idę programem rządowym tylko prywatnie łączny koszt to ok 10-12 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
MamaOla ja lecze się w gamecie a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anys11
A ja u dr Skweresa. Jesteś zadowolona ze swojego lekarza? Miałaś wcześniej jakieś IUI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy1978
Cześć dziewczyny, postanowiłam do Was dołączyć. Jestem po pierwszej wizycie w Novum. Bedziemy podchodzić do in vitro długi prot. Obecnie jesteśmy na etapie robienia badań. Za tydzień robimy genetyczne. Na wyniki czeka się 15 dni. W tym czasie zrobię pozostałe badania i jedziemy na wizytę startową. Trochę to dla nas uciążliwe bo mieszkamy w UK. Mój partner będzie przyjeżdzać na 2-3 dni na wizyty na których wymagana jest jego obecność. Ja polece do UK na czas brania tabletek anty a pozniej aż do końca zostanę w PL. Mam aż 36 lat :( staramy się od 3 lat. Boję się tych zastrzyków strasznie i tego,że przez hormony utyje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anys11 nie miałam IUI ponieważ w moim przypadku to jest bez sensu. Mam nie drożny jajowód, więc gdyby IUI była udana to byłaby ciąża poza maciczna, bo zarodki nie dotrą do macicy przez zrosty. Ja zachodzę w ciążę bez problemu tylko właśnie nie mają szans na dotarcie do mięciutkiej macicy:), mogę tylko in vitro. Tak, jestem bardzo zadowolona ze swojego lekarza, mam pełne zaufanie, zanim wybraliśmy doktora sporo o nim czytałam i oczywiście komentarze na jego temat. xxx Co tam u reszty dziewczyn? xxx Monia jak testowanko? xxx Kasia, Iza jak się czujecie? xxx Lucy1978 Witaj:) jeśli się nie będziesz obżerać to na pewno nie utyjesz :) A Ty z jakiego powodu in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy1978
MamaOla u mnie in vitro bo wszystko inne zawodzi. Mam PCOS i w naturalnym cyklu brak owulacji, brałam leki na stymulacje owulacji i działały oulacja była a ciąży nadal brak :( i tak 10 mc. Jajowody i budowa macicy prawidłowa ( miałam HSG) Wyniki nasienia b.dobre. Nie chcemy dłużej czekać i liczyć na cud stąd decyzja o in vitro. Gdy robiłam HSG jedna z młodych lekarek mnie troche postraszyła skutkami ubocznymi in vitro i wspomniała ze kobiety tyja nawet 20kg w 2-3 tyg, przechodza ciezkie depresje itp :( Stąd moje obawy. Przeżyje wszystko oby tylko zakończyło się to sukcesem, czego i Wam życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
hej ja wyniki będę miała po południu . Lucy ja wcale nie przytyłam po hormonach a zastrzyki idzie jakoś znieść. Dla dzidziusia jesteśmy w stanie znieść bardzo dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy ja właśnie wczoraj skończyłam jedno opakowanie anty (a jeszcze muszę wziąć 5 tabletek) nie przytyłam ani grama, nie obżerałam się, choć na początku miałam wzmożony apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: Od 30 kwietnia będę stymulowana powiedzcie mi Kochane jak to dokładnie wygląda, czy to też w formie zastrzyków? Ile ich będzie i jak często, teraz zastrzyki z gonapeptylu mam co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×