Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Ewcia bardzo mi przykro współczuję..mogę się tylko domyślać co teraz czujesz... jesteśmy z Tobą. Wierzę, że następnym razem Ci się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy poronieniu jest biegunka bo jakąś masakra. Sory że pisze o takich rzeczach ale nie mam nikogo kogo mogę spytac. Dzięki dziewczyny za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia27 nic się bój, do punkcji jest znieczulenie ogólne :) natomiast godzinę przed transferem musiałam wziąć relanium i tak się śmiałam, że w recepcji nie mogłam się dogadać :) Ostatnio jak plamiłam krwią to lekarz też kazał wziąć jedną tabletkę relanium to tak się naćpałam, musiałam się położyć i z bananem na ustach mówiłam do męża ,że nie mogę znaleźć telefonu, śmiał się że jestem narkusem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez mam wziasc relanium przed transferem. Jestem dzisiaj jakas obolala, taka pelna i jajniki mnie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia ja nie miałam biegunki przy poronieniu. Myślę że może coś zjadlas i ci zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntka29
Witam wszystkie starające się jestem po 1 transferze z rządowego programu który udał sie☺obecnie 10 tydz ciąży, w sumie wyhodowałam 21 jajeczka z czego 18 było dojrzałych niestety nie mamy żadnego zarodka więc to czy się uda teraz jest bezcenne dla mnie 3 mam kciuki za to by się dało, służę radą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny co u Was ? Ja leżę w tym szpitalu i się nudzę strasznie ale najważniejsze ze dziś już nie planie i minął ból brzucha chyba odpoczynek mi służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uio
sorry a za chwile pobiegniecie do chrztu przed Boga z tym in vitro / ? a co z tymi które w kanalizie sie znalazły tez chrzest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Troszkę ponosilam 3 miesięcznego malucha,nie wydawał się ciężki...pobolewa mnie teraz brzuszek i miałam jakieś skurcze w dole brzucha...jestem w 3dpt, martwię się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wdawajcie się z debilem w dyskusję, bo on wchodzi na wszystkie fora o in vitro i głąb twierdzi, że zabijamy zarodki. Nie zna się na tym, nie wie na czym polega i pierdoli jakieś farmazony. Rodzice muszą się wstydzić takiego zacofanego pisowca. Twierdzi ,że po in vitro rodzą się chore dzieci, niestety naturalnie też, wystarczy "spojrzeć" na niego i poczytać co wypisuje. Tak, ochrzczę dziecko z in vitro ,bo BÓG KOCHA WSZYSTKIE DZIECI, to tylko kościół i ojciec rydzyk coś sobie w głowie upierdolił, niech zdycha głupi kutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M bez przesady, ja dźwigałam 14kg córkę :) Pamiętaj co ma być to będzie, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny proszę powiedzcie jak usunąć subskrypcję tego tematu. Zasypuje mi skrzynkę e-mail, a nigdzie nie widzę takiej opcji - ani tu ani w wiadomościach e-mail. Please ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mammaola może i masz rację poprostu się zmartwilam trochę :-( dzisiaj już jest ok,żadnych dolegliwości, objawów nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny boze jak ja sie boje jeszcze 11 dni do usg - tak bym chciala zobaczyc <3 i wiedziec ze jest wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mammaola planuje chyba w sobotę to by był wtedy 10 dpt...a w środę chyba test zrobię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia u mnie bylo calkiem inaczej. U mnie doszlo do poronienia od razu, ja nie czekalam. Serduszko bilo do końca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M lepiej zrobić w środę betę, jest bardziej wiarygoda, test może jeszcze nie wychwycić ciąży x Marta wiem jakkie ciężkie jest to czekanie, czy powtarzasz jutro betę dla pewności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja ponad tydzień czekałam po odstawieniu leków na poronienie i nic...dopiero jak poszłam do szpitala to miałam zabieg i mi wszystko usunęli bo miałam poronienie zatrzymane...więc każdy jest inny. Lekarz który Cię prowadzi powinien ci wszystko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mammaola na rozpisce której dostałam z kiliniki mam napisane żeby zrobić w 11-12 dniu po transferze to myślisz że jak zrobię tyle dni prędzej to coś wykaże? Już teraz sama nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no tak mi mówił w środę wizyta i zobaczy jak sam organizm nie poradzi sobie to szpital. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×