Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość maadzia27
Gosc M jak sie czujesz? Kiedy twoje maluszki do ciebie wracaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola to bardzo dobrze :) teraz oby wszystko przebiegło gładko przez całą ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia88 ja po nieudanym transferze po zrobieniu testu ktory był negatywny musiałam odstawić leki i wtedy za 2-3 dni pojawił mi się okres i był bardziej obfitym i dłuższy niż zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz tak właśnie myślałam, że będzie dłużyszy niż zwykle ale mam na to tydzień wolnego wiec na pewno przeżyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
madzia27 wczoraj dzownilam do kliniki niestety mialam slaby zasieg i ciezko mi bylo sie gogadac i nie wiem ile sie udalo zaplodnic , ale w srode mam transfer ;) takze juz coraz blizej, coraz blizej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
A czuje sie niezle.... :) troche mnie od czasu do czasu strzyknie i czuje brzuszek taki nabrzmialy ,ale jakos daje rade, nie jest najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jade zaraz na badanie krwi i wizyte , mam nadzieje ze juz sie czegos dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Daj znac , czekamy na wiadomosc ;) A ja juz o nicym innym tylko o srodzie mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86100
laski robilam rano sikanca iii negatyw zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta86100 to głowa do góry a który to dzień ? Może trzeba na badanie krwi zrobić to będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
A ktore to podejscie? Pewnie juz po tylu dniach powinien wykazac prawidlowo,ale faktycznie tak dla 100 % trzeba zrobic krew. Glowa do gory, nadzieja to ostatnia rzecz ktora powinna umrzec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po wizycie mam 7 pecherzykow dostalam znowu menopur i zwiekszona dawke. Jak to powiedzial lekarz ,,odpowiada pani na stymulacje wolno ale stabilnie,, mam nadzieje ze to dobrze, ciekawe czy jeszcze sie pokaza jakies pecherzyki. Nastepna wizyta w srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
To pewnie jak pojdziesz w srode to znowu Ci zrobi usg,zeby podejrzec jak sie sprawy maja. Tak mysle ze w pon mozesz miec punkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
7 pęcherzyków to waszym zdaniem mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Mnie sie wydaje ,ze nie za duzo ale niech sie inne dziewczyny jeszcze wypowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86100
ja mialam 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny o ilosci wprowadzenia zarodkow decyduje lekarz czy moga sie mnie zapytac czy chce 2 czy np 3 ? :) naczytalam sie roznych rzeczy w necie i dlatego pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawca pomogę bezinteresownie zajść w ciążę, spełnię twoje marzenia; dawid713@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Hej dziewczyny, jestem po kolejnej wizycie. Niestety dodatkowe zastrzyki nie podniosły ilości pęcherzyków, nadal jest ich 6. Pobrano mi dziś krew na poziom estradiolu i zapisano kolejne zastrzyki do wtorku FOSTIMONU (podwójna dawka) + Orgalutran. W środę mam się zjawić, aby zrobić dodatkowe badania z krwi, a w piątek punkcja. Czy któraś z Was, mogłaby opisać przebieg punkcji? Wiem, że jest robione w znieczuleniu ogólnym, ale chciałabym znać Wasze odczucia z przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Olusja ja jestem najbardziej swieza po punkcji wiec moge sie udzielic :) Tez mialam Fostimon 2x dziennie przed punkcja. U mnie bylo tak ze dostalam w formie kroplowki "cos na wyciszenie" pozniej przebrana czekalam sobie w zabiegowym...polozylam sie na fotelu dostalam znieczulenie do zyly i krecilo mi sie przez jakis czas w glowie no i pewnie zasnelam bo nic wiecej nie pamietam. Po zabiegu pielegniarki polozyly mnie na lozeczku spalam chyba z 2 h a moze i 3 no i mnie puscili. Czlowiek jest lekko zamulony, jak to po narkozie. Troszke mnie pobolewalo i teraz od czasu do czasu strzyknie ,ale najgorsze te 2 pierwsze dni nie ma bolu,ale jest dyskomfort - czujesz ze poprostu tam cos bylo robione. Nic strasznego, przechodzilam gorsze zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Gość M, czy Twoim zdaniem powinnam wziąć wolne od pracy w sobotę? Zaczyna mnie chyba trochę atakować stres, stąd moja dociekliwość. A prócz zastrzyków brałaś jakieś dodatkowe tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Olusja raczej tak,a w zasadzie na 100 % bym wziela wolne. Piatek to wiekszosc dnia przespisz, przelezysz, taka bedziesz nieobecna troche po tej narkozie. Przez weekend bys sobie spokojnie doszla, ja np jeszcze dzisiaj jak szybszego kroka dalam na miescie to mnie tam troche pobolewalo, a tez mialam w piatek punkcje. Oprocz zastrzykow to tylko Acard i Encorton, a teraz mi doszedl magnezin i utrogestan (dopochwowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusja
Gość M, ja od początku stymulacji biorę dodatkowo INOFOLIC, femibion,magne b6 i dopochwowo hydrovag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja tez oczywiscie jeszcze jakies witaminki dla planujacych ciaze ;) jutro wezme sie za sprzatanie mieszkania troche roboty sobie nawymyslalam zeby jakos zlecialo mi do tej srody :) A pozniej bede lezala z nogami do gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×