Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość M
Glowa do gory, to nic strasznego ;) Pojdzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłe przetrwać to wszystko. Ale nie poddam się jeszcze wrócę po mojego ostatniego mrozaczka i tyle koniec mojego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że beta wyjdzie wcześniej, o ile będzie ciąża. Beta ciążowa zaczyna się od 5 a test takiej ciąży nie wychwyci. Nie musisz robić jej wcześniej tylko tak jak Ci zalecili. ,to Twoja sprawa. Ja nie wytrzymałam i musiałam wiedzieć od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Aaa no to dobrze no to skoro wykazuje wczesniej to ja podejrzewam ze do soboty tez nie wytrzymam (przeciez to caly tydz) :) Dzieki MammaOla Ty mnie tu duzo na to wszystko naprowadzasz :) wiec mysle ze skoro dzisiaj mam 4 dzien to sroda-czwartek najpozniej zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś pomóc z tą subskrypcją? Czy to się w ogóle da usunąć na tym forum? No po prostu nie widzę takiej opcji nigdzie. Jak wiecie to napiszcie. Kobiety !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Anna ja Ci nie pomogę bo niewiem jak to usunąć. gość M tylko tez nie tak bardzo wcześnie z ta beta bo na samym początku to moze wyjść wyższa z powodu leków jakie brałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po punkcji. 4 komorek jest reszta pusta. Klasy 2Aa( niewiem nawet co to oznacza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Maadzia27 a jak sie czujesz kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz niewiem czy pan doktor do mnie to mowil to 2 AA czy nie...czuje sie dobrze tylko teraz mnie podbrzusze mocno boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny! Dziś miałam transfer, z moich 4-ech pobranych komórek rozwijały się tylko dwie i transferowano mi 1 zarodek czteroblastomerowy klasy I i 1 zarodek ośmioblastomerowy klasy I. Teraz czekają mnie długie dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Olusja trzymam kciuki, żeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, może trochę głupie, ale troszkę mnie męczy. Zaraz po transferze podano mi dopochwowo luteinę i miałam leżeć na fotelu 15min, niestety po jakiś 7min. tak bardzo chciało mi się siusiu, że nie mogłam już dłużej wytrzymać i poszłam się załatwić, po czym wróciłam na fotel. Czy to może mieć jakiś wpływ na transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
maadzia27 no napewno troszke jestes obolala ale najgorsze sa w sumie te 2-3 doby pozniej juz jest w miare ok. Mnie tylko troche ciupie lewy jajnik co jakis czas. Odpocznij sobie troszke. gosc kasia a no wlasnie dzisiaj tez mi ktos mowil ze po co przyspieszac tak z ta beta, tyle sie czekalo to i teraz te kilka dni...pojade sobie w pt lub sobote to by byl wtedy 9-10 dpt wiec wtedy bylo by chyba wiarygodne ;) Poki co zadnych plamien ,ani nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Olusja nie wiem co Ci powiedziec.... mnie trzymali na tym fotelu tyle co trzeba bylo mimo ze az sie za glowe lapalam bo myslalam ze zaraz sie posikam na tym fotelu ;) jak wyjechalam z tej sali od razu pod tylek dostalam basenik i po pol godz mowili ze mozna wstawac , no ale na tym fotelu mysle ze dobre 10 min lezalam moze wlasnie nawet ok 15, bo pamietam jak odliczalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olusja nie martw się. U mnie w klinice jest zupełnie inaczej od razu po transferze wstajesz i od razu robiłam siku. i to chyba ze 20 razy pod rząd bo tak się wcześniej opiłam. nie leży się ani nic tylko od razu można iść do domku. wiec nie wkręcaj sobie nic :) choć wtedy tez myślałam czy to normalne a dziś już 23 tydzień ciąży :) powodzenia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia dzięki za słowa otuchy, chyba jednak zasnę spokojnie w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Nie dziwie Ci się Olusja ze miałaś wkreta. Może to niektórym wyda się głupie ale ja też miałam jakieś głupie myśli wtedy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Nie dziwie Ci się Olusja ze miałaś wkreta. Może to niektórym wyda się głupie ale ja też miałam jakieś głupie myśli wtedy pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny co zaradzić na ból głowy?? Przecież tabletki nie są wskazane, a mnie jak rozboli to już kaplica :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
No i tak sobie mysle ze ten bol glowy to pewnie przed okresem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja sie dzisiaj czuje fatalnie...jest mi strasznie niedobrze jakos na zoladku :( az mi sie rece trzesa i czuje sie jak do zemdlenia. Fatalnie jednym slowem.... dzisiaj 6dpt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość M paracetamol czysty wez. W ciazy mozna go brać wiec myślę że i po transferze nie zaszkodzi. Może spada Ci ciśnienie przez upaly. Ja tak mam i odrazu bol glowy nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Farmaceutka dala mi apap może mi nie zaszkodzi...wzięłam 1 tabletkę i przeszło prawie. Właśnie ja mam ogółem dość niskie ciśnienie i dość częsty ból głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dowiedzialam sie ze kuzynka meza jest w ciazy, ciesze sie oczywiscie ale wiecie jak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Maadzia27 ja od poniedziałku do pracy wróciłam więc koniec lenistwa he he. Jutro testuje będzie 7dpt zobaczymy, nie zaszkodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex37
Cześc Dziewczyny. Piszę pierwszy raz...bo już psychicznie nie daję sobie rady :( Jutro mam drugie in vitro tzn. pobranie i boje się jak cholera :( Ogólnie to już po 5 inseminacjach i jednym in vitro gdzie niestety nie powstał żaden zarodek i nawet nie miałam transferu. Powiedzcie czy Wy też po tych mega dawkach hormonów czułyście się źle czy tylko ja tak beznadziejnie to wszystko znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×