Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

CZEŚĆ DZIEWCZYNY !!! Jestem 2 dzień po pierwszym transferze, nie mam więcej zarodków :( Strasznie się boje ... Jak na razie czuję sie dobrze, biust mnie bardzo boli i jestem senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
No i jestesmy po wizycie, dostalam skierowanie do szpitala na histeroskopie bo mam chyba jakis polip. Co do adopcji to jest taka mozliwosc tylko do 1 listopada bo potem bedzie to zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Madzia27 na jedno to super ze cos sie ruszylo a na jedno troche beznadziejnie ze tylko do listopada a wiesz moze dlaczego jest zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
maadzia27 ta droga u Ciebie to juz tez wyjatkowo kreta, ciagle po drodze cos wyskkuje - teraz ten polip :( zycze Ci zeby wszystko poszlo na tyle pomyslnie zebys do tego listopada zdazyla - sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gość kasia no wlasnie ja widze ze jakos ostatnio nabieram a po tym duphastonie jakby jeszcze wiecej - co ja juz mam sie glodowac :( i to podejrzewam by nic nie zmienilo...jeszcze 6 dni brania tego mam - przynajmniej poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Madzia trzymam kciuki,jak i za cala reszte.Ja dzis mam 5dpt i jeszcze nadzieja nie zgasla,na razie miesiaczki brak .oollaa87 nie martw sie brakiem zarodkow,nie jestes sama ja niestety po raz kolejny bez sniezynek.Ale musi sie udac tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Gość M ja miałam wrażenie ze pochodziłam woda po tym a do tego ogromny apetyt co skutkowało tyciem. Ale każdy organizm jest inny. Dziewczyny to biorą i nie mają takich objawów choć wiele moich koleżanek narzekalo na ten lek. Ja wolę luteine. Po dopochwowej trochę plamilam ale jak przeszłam na podjezykowa wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc kasia ja moze apetytu zwiekszonego nie mam ,ale wlasnie ta woda w organizmie sie tak zatrzymuje ze mam uczucie jakbym kilka kg przytyla...momentami jak ukucnelam to brakowalo mi skory na nogach tak zapuchlam :) teraz jakby chcial mi dalej to dawac to chyba mu o tym powiem - po co sie meczyc skoro mozna na co inne zamienic moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
dziewczyny jestem po nieudanym transferzei musze jeszcze raz podejść do punkcji ale za 3 miesiące i na ten czas lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne czy któraś z was też tam miała bo nie wiem po co mam brać te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nie miałam bo od razu się udało ale przed pierwszym transferem miałam anty one są oby "wyciszyć" jajniki a później z grubej rury stymulacja :) Zaufaj lekarzowi, on wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Dziekuje uspokoilam sie bo prued pierwszxm podejsciem nie bralam tabletek antykon epcyjnych dlatego zapytalam czy to normalne, moze dzieki temu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola a to Twoja Córcia w tym roku pierwszy raz do przedszkola poszła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, w lutym skończyła 3lata i teraz do przedszkola :) Na razie strasznie to przeżywa, ciągle płacze a ja razem z nią :( Mąż ją zawozi i przywozi , bo obydwie płaczemy w przedszkolu i wychowawczyni zabroniła mi na razie przychodzić dopóki się z córką nie ogarniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Dziewczyny mam pytanie jestem po poronieniu po in vitro dostała leki antykoncepcyjne 2x1 przez 5 dni po 3 tygodniach od zabiegu miałam dostać okres od razu po lekach igo nie mam ico dalej pewnie znowu do gina muszę iść coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.właśnie dowiedziałam się ze moja najmłodsza siostra szykuje się do iv.mężatką jest od 5 lat. Leczą się intensywnie 3 lata. I nic. Podobno nawet inseminacja nie wchodzi w gre.Tak bardzo chciałabym żeby im się udało. U nas w rodzinie są same małe dzieci i wodzę jak bardzo chcieli by być rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa i z uwaga przeczytałam wszystkie wypowiedzi. Od ponad roku staramy sie z mężem o dziecko jesteśmy po 3 inseminacjach i w sumie 6 stymulacjach. Do tej pory nie znamy przyczyny niepowodzeń i zdecydowaliśmy wspólnie o in vitro. Czytając forum jeszcze bardziej sie do tego przekonałam wiec bardzo Wam dziękuje:) gratuluje wszystkim, którym sie powiodło i trzymam mocno kciuki za nas wszystkie. Na rzadowy program nie mamy co liczyć bo teraz czas wyborów a dotacja wstrzymana , wiec będziemy musieli zapłacić z własnej kieszeni, ale czego sie nie robi dla upragnionego dziecka.:) jutro wizyta w naszej klinice i zdecydujemy z lekarzem co dalej. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Witaj Anusia:) życzę powodzenia i oby wszystko poszło po waszej mysli :) Olu wcale się nie dziwie ze płaczecie z córcia ja chyba też na początku bym miała się ciężko przestawić. Ale wkoncu się przyzwyczaicie, a Tobie odpoczynek jak najbardziej jest potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba złe sie wyraziłam chodzi o to ze w mojej klinice dostałam informacje ze wszystko zależy od wyborów i ze w każdej chwili mogą cofnąć dotacje. Nie wiadomo ile to potrwa wiec jesli kilka dobrych miesięcy to my nie chcemy tyle czekać. Ale wszystkiego dowiem sie w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy cykl po stymulacji byl u was taki bolacy? Ja od owulacji dzien w dzien mam bol jajnikow... Lekarz w piatek stwierdzil ze mam polip i mam miec histeroskopie ale niby polipy nie bola... Wiec od czego ten bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej dziewczyny jutro mam wizyte w 2 dnc ciekawe kiedy zaczynam stymulacje i kiedy punkcja. Ale sie stresuje :-D oby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewcia w czerwcu moj lekarz mówił że program rządowy jeszcze rok czyli do czerwca 2016r. Na pewno zdążysz zabrać swoją sniezynke. W ktorej klinice sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia spokojnie na pewno zdążysz jeszcze odebrać mrozaczki, gorzej jest dla takich jak ja , którzy zaczynaja i pewnie zależy od kliniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maadzia27 ja jestem po 6 stymulacjach i powiem Ci ze czułam bol przez pierwszy tydzien po zakończeniu tabletek naprawde nieprzyjemny, potem troszkę mniejszy ale nadal i tak do okresu. Ani razu nie miałam problemów po wiec wydaje mi sie ze mozna powiedzieć jest to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Iza jak u Was z apetytem od II trymestru? U mnie zaczęła się masakra... non stop jestem głodna, tak jak najadałam się jedną bułką na śniadanie tak teraz muszę zjeść dwie! Boję się ,że zaraz będę wyglądała jak WIELKI PĄCZEK!!! Aż boję się kolejnej wizyty, kiedy stanę na wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Czesc ja juz jestem po wizycie i jestem zalamana :-( niestety raczej w tym miesiacu nie zaczne stymulacji bo mam tylko 3 pecherzyki :-( ale mam znowu wizyte za tydzien i lekarz zadecyduje co dalej czy bedziemy jeszcze czekac czy jakies leki.Ale man dola :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Ola u mnie z apetytem praktycznie bez zmian tak jak przed ciaza tak do tej pory, teraz czasam nawet mam mdłosci a to 3 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×