Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość ewciaewcia
Anusia dzieki za odpowiedź, sptam jeszcze na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
My stosowalismy metode ICSI. Tak sie to w Niemczech nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta imsi to jest właśnie "poszerzona" wersja icsi bo plemniczki sa wybierane w powiększeniu 6000 razy a icsi chyba 400 lub jakos tak. Ja tak pisze moze popytaj bo wtedy moga wiecej zobaczyc i dostrzec wiecej wad plemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dziekuje za informacje. Musze sie dopytac lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Kochane Moje Maleństwo jest już ze mną :) urodziłam w środę o 12.34 :) chciałam Wam napisać ale internet mi nie działał. Powiem Wam tak dziewczyny walczcie i nigdy się nie poddawajcie. Nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Kasiu ogromne gratulacje! Zdrowka dla Ciebie i Maleństwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu cieszę się Twoim szczęściem <3 Przeżyłam razem wami te 9 miesięcy :) Ciesz się każdą chwilą i łap jak najwięcej.... dzieciaczki szybko rosną :) Tulę Was mocno :* xxxxxxxx No dobra to teraz moja kolej! 30dni odlicz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Gość Kasia . Gratuluję i zdrówka życzę. Byłaś dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Kasia gratulacje :D dużo zdrówka dla Ciebie i córeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziękuję wszystkim :) teraz Ola kolej na Ciebie :) a całej reszcie kibicuje całym sercem i pamiętajcie prędzej czy później musi się udać. Dlatego walczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Hej! Co tam u Was? Ja dzisiaj zrobiłam kolejną betę i mam wynik 3980 a cztery dni wcześniej miałam 1291. Zastanawiam się czy wynik nie jest zbyt niski? Może któraś z Was ma większe pojęcie niż ja? Dzwoniłam do lekarki, ale kazała tylko powtórzyć betę w środę. Te badania wykańczają nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Kasia ale super informacja gratulacje i czekamy na wiesci jak idzie w macierzynstwie:) pik masz super przyrost po osiagnieciu 1200 beta juz tak nie rosnie szybko ja np. Mialam bete 2690 a 10 dni pozniej " tylko" 22000 i bylam zalamana a to juz normalne beta nie będzie przyrastac co 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Anusia dziękuję za odpowiedź. Człowiek wariuje z nerwów .. Oby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik naprawę bete masz super nie stresuj sie ja wierze ze bedzie dobrze i trzeba cały czas miec dobre nastawienie ciesz sie niedługo zobaczysz swoją dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
czesc dziewczyny. jak mnie ktoras pamieta... dzis mialam drugi criotransfer wiec znow 2 tygodnie oczekiwan. czy ktoras z Was miala bolesny transfer? bo lekarka cos nie mogła sie dostac do macicy. ale juz po wszystkim.... tym juz liczacym beta gratuluje kochane. mimo ze sie nie odzywam codziennie czytam co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Dolusia ja miałam bardzo bolesny transfer i parę dni po bylam obolała. Nastepny transfer będę miała pod narkoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusia zatem powodzonka teraz cierpliwości Ci życzę:) MammaOla to teraz odliczanie ale czas szybko leci moze na swieta juz będziecie razem bo z blizniakami to chyba moze pójść szybciej:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia, termin to my mamy na 3 lutego :) Ale lekarz przebąkuje abym dotrwała do końca 36tc czyli do 5 stycznia, wtedy już będzie dobrze :) Choć tak jak piszesz... bliźniaki lubią się spieszyć dlatego dla nich 36tc już jest bezpieczny :) jak czytam forum o bliźniakach to rodzą się już w 32,33,34 tygodniu, mam nadzieję, że dotrwam do nowego roku. Trzymajcie za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a no to faktycznie ale 36 tydzien to byłby naprawde sukces bo tak jak piszesz właśnie czesto rodzą sie 32 tygodnia wiec trzymam kciuki abyś swoje bliźniaczki przetrzymala w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Cześć dziewczyny ! Tyle dni mnie nie było a tyle nowych przyszłych mam ;) wszystkim życzę powodzenia stymulacja-transfer -ciąża ! Ksenia , pik , Anusia co u was ? Jak maluszki , macie jakieś objawy ? Ja jutro mam wizytę , oby wszystko dobrze wyszło i maluszek sie dobrze rozwijał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Wysłał sie moj post ? Znowu mi tnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
No nie mam jakiegoś pecha , wcale mi nie chciało odświeżyć strony :o ale post jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka trzymam kciuki za wizytę serduszkowa :) Piękne przeżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Hej Natka :) Trzymam kciuki za wizytę! Ja tydzień temu miałam USG, ale było widać tylko pęcherzyk 3mm. Jutro mam kolejne USG. Pierwotnie miałam umówioną wizytę serduszkową na 14.12, ale przez to jednodniowe plamienie lekarka mnie teraz pilnuje .. Dzisiaj znów byłam na becie i czekam na wynik.. Stresujące to jest i mam nadzieję, że ostatni raz! Ja z objawów to mam brak apetytu i lekkie nudności, bolące piersi (ale to mam od transferu) i czasem czuję brzuszek ;) A Ty masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka mocno trzymam kciuki oj bedzie przeżycie na pewno :) pik super moze juz jutro zobaczysz maluszka? Tez trzymam kciuki:) moj maluszek ma 3 cm i juz nam wczoraj machnął raczkami i nóżkami co za cudowny widok warto walczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Cześć dziewczynki ! A tu peszek , nie widziałam maluszka :( tylko mi dała skierowanie na usg za dwa tyg i ponowne pobranie krwi . Powiedziała , że teraz nic sie nie zobaczy bo za malutkie , ale przecież pęcherzyk widać , i czy jest w dobrym miejscu . A ja muszę tyle jeszcze czekać i dopiero jak bedzie sie dzidzia rozwijać założą mi kartę . Jutro sie umówię na wizytę usg . Jednak co kraj to obyczaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNatka
Pik co do objawow nic poważnego ostatnio mnie w centrum zemdliło , ale leciutko i przeszło szybko , cycuchy bolą jak je dotykam, podbrzusze nie boli , ale jest jakby większe troszeczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Pik i jak tam wizyta jak usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonacalkiem
Witam czy ktos moze leczy sie u dr Lewandowskiego z Novum i moze podzielic sie opińiami? Dziewczyny, jestem nowa i swieza i zupelnie zielona w temacie. Powiedzcie prosze czy stymulacja z automatu dla wszystkich kobiet przygotowujacych sie do in vitro jest identyczna lub prawie indentyczna czy moze to zalezy od tego czy to kobieta ma problem czy mezczyna! Juz wyjasniam: u nas jest problem z tzw czynnikiem meskim, slabe nasienie, zla morfologia. Jesli o mnie chodzi podobno ok. Ale rozumiem, ze mimo ze mam wlasna owulacje, regularny cykle etc to i tak bede poddana stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×