Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Ewciaewcia nie martw sie ja tez miałam nawet 23 mm i nie pękły wiec spokojnie zobaczysz bedzie akurat:) gośćmm to moze lepiej skorzystać juz ze swoich komorek? Ja nie wiem co ci doradzić ale no pewnie inaczej czeka Cie wydatek drugie tyle. Evitaz jestem po prenatalnych i wszystko super. Maluszek ma 5.5 cm i na razie NT 1.3 kość nosowa widoczna serduszko wszystko dobrze i te wszystkie parametry ok:) 2raczki 2nozki wiec oby tak dalej:) cieszymy sie bardzo mamy teraz szczęśliwe swieta:) Ty z reszta tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu dodało mi wczorajszy wpis dzisiaj. Ewciaewcia i jak pecherzyk? Wesołych Świat dla Was dziewczynki i spełnienia tego najważniejszego życzenia w przyszłym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam zbyt późną owulacjw i lekarz powiedział że nie bedziemy ryzykować bo zarodek moze nie zagnieździc się w tak krótkim czasie i czekamy na nastepnt miesiac z CLO . Wesołych Świąt dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po wizycie dziś 34+6tc Hania 1800g <3 Zosia 2400g <3 6 stycznia szpital a 7 stycznia witamy Kokoszki na świecie :D siedzę i płaczę ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaewela
Mamaola super. Juz wiesz kiedy rewelacja. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka2015
Ola super to już nie długo , będę trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Mamaola śliczny prezęt na 3 kroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Gosc mm,ciesze sie ze sie odezwalas,ja jak bym byla na Twoim miejscu to najpierw bym skorzystala z mrozonych zarodkow(ja nie mialam takiej szansy bo zadne nie dotrzymaly 5 dnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola super :) powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość MM
Gosc W ja juz zarodkow nie mam :) Tylko zamrozone komorki i dopiero jak je by sie "odmrozilo" wzieli by meza plemniki wtedy bylo by wiadomo czy cos sie zaplodni i ile :/ zastanawiamy sie tez ze wzgledow innych np cala procedura skorzystania z mrozonyc komorek koszt 3900 dojda leki i wizyty niech wyjdzie ok 5 tys a w Czechach ok 8-10 tam jest chyba wieksza szansa przynajmniej patrzac na statystki tak wyglada, tylko najwiekszym problemem jest niewygoda dojazdu bo to spory kawalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia marzeń a najbardziej jednego -żebyśmy wszystkie w 2016 r zostały szczęśliwymi mamusiami :) powodzenia i wytrwałości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksenia17
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było,jakoś tak nie było czasu i chyba troszkę musiałam się wyciszyć :) Pik,Natka co u Was ??? jak tam dziewczynki po usg ? Ja byłam 21 grudnia i widziałam fasolkę miała wtedy 11 mm i widziałam bijące serduszko :))) niesamowite uczucie :) lekarz stwierdził że wszystko oki że dzidzia prawidłowo się rozwija :) to był 7 tydzień teraz mam 8 ale nadal bezobjawowo no prawie :) rano jestem strasznie osłabiona przez jakąś godzinę do siebie dochodzę i się rozpędzam :) poza tym nie mogę patrzeć na mięso,gdzie u mnie na porządku dziennym była sztuka mięcha jakiegokolwiek :)Napiszcie co u Was bo widzę że także gdzieś zniknęłyście ;) korzystając z okazji życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku oby każdej Nowej staraczce się udało nie traćcie wiary!!! Evitaz, Anusia oby dalej Wasze maleństwa pięknie rosły wypoczywajcie dużo dbajcie o siebie :) MammaOla Tobie życzę by dzidzi wytrzymały w brzuszku jak najdłużej :) Każdej z osobna życzę by kolejny rok był lepszy od poprzedniego :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Olu na szczęście karmie. Ale niestety mała ma straszna kolke także na głębokie wody nas od razu wrzucił los hehe. Mam nadzieje ze w miarę szybko jej minie. A Ty sie nie martw wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Gosc mm,kurcze chyba zle przeczytalam,bo myslalam ze masz zarodki,a komorki to nie to samo.No to na to wyglada,ze rzeczywiscie najlepiej by bylo rozejrzec sie za klinika w Czechach,nie wiem jak daleko mieszkasz(moja klinika jest oddalona o 150km,dojazdy byly meczace ale dalam rade)ale moze zbadaj sprawe umow sie na wizyte i zobacz najpierw jak to tam wyglada,ewentualnie moze w czasie urlopu zwiedzilibyscie Czechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Góść W o to Ty bylas w Czechach? Pewnie o tym pisałaś,ale wiesz jak tu sie udziela sporo osób czasem człowiek coś pominie. Ja jestem z centralnej Polski :( wiec kawalek by byl. Byłaś w Ostravie? Opowiedz mi troche jak to tam wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Czesc dziewczynki dawno nie pisałam na swieta odpoczywalam duuużo i teraz zaczął mi sie drugi trymestr:) czuje sie super i mam nadzieje ze dzidzia tez bo czekam teraz aż 3 tygodnie na kolejna wizyte wiec jeszcze 2 czekania:) życzę powodzonka wszystkim staraczkom oby każdej z nas spełniło sie marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pik89
Cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było, ale wiedzcie, że trzymam za Was wszystkie kciuki! Ja poroniłam dzień przed wigilią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
Co tam u was dziewczyny ucichlyscie. Jak staraczki co u was? Ja czekam na okres i mozebw tym miesiacu wkońcu uda mi sie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
MammaOla trzymam mocno kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pik trzymaj się. Ja trz poroniłam w sierpniu. W którym tygodniu byłaś? Ja walcze dalej nie poddawaj sie ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Pik bardzo mi przykro. Trzymaj sie cieplutko i duzo zdrowka Ci zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ja czekam na okres. Jak tylko dostane okres zaczne brac tabletki i najprawdopodobniej 16 dnia cyklu bedzie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta jestesmy na podobnym etapie. Ja okres dostalam dzis od 5 dc mam clo do 10 i tez czekam na transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Pink trzymaj się będzie dobrze musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×