Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie polecacie rośliny do ogrodu?

Polecane posty

Gość gość
Tak szczerze to jesli się nie znasz, zapytałabym o radę ogrodnika, bo on jednak najlepiej wie, jak wszystko dobrać do siebie, zeby bylo idealnie.... Np. http://www.justi-garden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zatrudniliśmy firmę www.lawendowyogrod.waw.pl, która zaprojektowała nam i wykonała nasz ogród, my tylko zrobiliśmy lekki zarys tego co nam się podoba a oni idealnie trafili w nasz gust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj może w sklepie ogrodniczym lub jakiegoś doświadczonego ogrodnika. Ja tak zrobiłam kiedy kupowałam rośliny do swojego ogrodu zimowego. Do jego zbudowania znalazłam rzetelną firmę www.ogrody-zimowe.org i chciałam żeby w kwestii roślin doradził mi również ktoś rzetelny, kto się na tym faktycznie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to doborem roślin do mojego ogrodu zajęła się firma Ogrody od A do Z z Koła, która zakładała mój ogród. Mają własną szkółkę i dzięki temu duży wybór roślin i atrakcyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w wyborze roślin do ogrodu pomogła firma www.ogrodslaski.pl, która zajęła się projektowaniem mojego ogrodu. Mają większe doświadczenie i lepiej się na tym znają więc zaufałam im. A mają naprawdę super pomysły i ogród wyszedł świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo dobrze sprawdzają się iglaki, takie jak np. tuje. Kupowałam takie rośliny w http://www.iglaki.agro.pl/ , mają bardzo dobre okazy w niezłych cenach, no i ogromny wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasmiętajcie, by nie sadzic w ogrodzie roślin chronionych. Możecie dowiedziec sie jakie to sa w www.agencjanasienna.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w związku z naszym ogródkiem współpracowaliśmy z firmą Diant Pol, która nam pomogła doradzić w wyborze a później w pielęgnacji. Do dziś jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak doborem roślin zajmie się profesjonalna firma inaczej można sobie po prostu popsuć ogród. Mi przykładowo pomogło w tym Centrum Ogrodnicze Ogród-Dom www.ogrod-dom.pl i jestem bardzo zadowolona z tego co wykombinowali ;). Mam takie które nie wymagają sporej pielęgnacji i oryginalnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabito
pomyśl nad róznorodnością, ktora pozwoli na ładny wygląd, by rosliny kwitly w roznym okresie sprawiajac,by calosc prezentowala sie spójnie. pamiętaj też, że drzewa sie rozrastaja i zajmują sporą powierzchnię. skonsultuj sie może z http://pielegnacjadrzew.com.pl - uzyskasz cenne podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze polecam róże, wyglądaja pięknie,uwielbiam ich różne kolory, do swojego ogrodu wybieram te se sklepu ogrodmarzen.net :) mają bardzo duzo roślin równiez na allegro pod nazwa uzytkownika Ogrod-marzen :) Lubie takie pnące róże mój ogród z roku na rok ma ich coraz więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia3
mnie urzekł przepięknie wyglądający i przyjemnie pachnący ambrowiec. tutaj dostałam niedrogie sadzonki http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=17390038 spory wybór roślin mają, a dostawa terminowa. myślę jeszcze nad zamówieniem szerokolistnej hortensji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie projektowanie ogrodu zajęła się firma www.ogrodslaski.pl ze Świerklańca i to oni pomogli mi dobrać odpowiednie rośliny. Ja w większości postawiłam na iglaki. Ale zwróć się do nich a na pewno Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tag6
ja zamawiam roślinki do ogrodu na allegro bo jest najwygodniej, czesto kupuje od firmy roslinydoogrodu.pl bo mają dobre ceny i wiele różnych gatunków do wyoboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butkaa
Celozję, Malwę, Nemezję, jest wiele naprawdę pięknych. Sama Spójrz domisad.pl/41-kwiatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bistra
No to są jedne z ładniejszych kwiatów, Dom i Sad jest dość popularnym sklepem, sama z niego kupowałam. Wolę te sklepy z możliwością przesyłki, to dużo ułatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heparnel
Doskonałe przykłady - https://www.bylinylucyny.pl/ Musicie dopasować coś takiego, aby nie wymagało zanadto opieki - a jednocześnie musi to rewelacyjnie wyglądać, przy czym wszystko wymaga stosownego dopasowania rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mysleliscie o polaczeniu drzew i krzewow ozdobnych z owocowymi? TO jest praktyczne bo i owoce beda dl a was zdrowe i swieze prosto z krzaka. Zobaczcie sobie oferte www.drzewkawaleczek.pl/ wybor nie jest maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jakieś ozdobne ładne krzewy. Są wieloletnie i nie wymagające bo łatwe w pielęgnacji. Co do tego jakie konkretnie wybrać to muszą doradzić w szkółce krzewów. Ja swoje kupowałam w szkółce drzew i krzewów Łakomski www.szkolka-lakomski.pl i jestem bardzo zadowolona z tego jak się trzymają i wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne drzewka kolumnowe można znaleźć w ofercie sklepu Ogród Marzeń – www.ogrodmarzen.net. Jeszcze nie miałem z nimi jakiś problemów. Roślina zawsze dociera na czas, jest solidnie zapakowana, nie ma szans, żeby się uszkodziła podczas dojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibe
a czy kojarzycie może w łodzi albo koło łodzi jakąś szkółkę, gdzie można się poradzić odnoścnie drzew i krzewów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okcia
Najlepiej zapytac kogos kto sie na tym zna najlepiej. Albo architekta ogrodu albo kogos kto prowadzi taka szkółke. O moj ogrod zadbały Panie z roslinydoogrodu.pl Doradzily mi jakie rosliny dobrac, gdzie posadzic i jak o nie dbac. Teraz mamy z narzeczonym piekny ogród ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja się nie boję zamawiać przez neta bo żaden sprzedawca też nie będzie ryzykował że będzie mieć sporo zwrotów, więc dobrze zabezpieczają swoje przesyłki. zobacz sobie np na http://euroogrod.com.pl/Bezpieczne-zakupy-ekspresowa-wysylka-30-dni-na-zwrot--cabout-pol-13.html tutaj masz prawo zwrotu do 30 dni i opisują jak zabezpieczają swoje przesyłki z sadzonkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas decydowania sie na zakup nietypowych roslin do hodowli musisz uwazac na to co wybierasz, moze podejmiesz wspolprace z http://agencjanasienna.pl/ ? oni na pewno pomoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×