Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola14603

Lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość Marti1990
Według mnie zadna firma nie moze sie rowna z Effective Nails. Wytrzymalosc jest lepsza od innych firm dostepnych na rynku, a dobor kolorystyczny to normalnie bajka. No i jak na alergika porzystalo patrze na antyalergicznosc i te sa przebadane dermatologicznie i nic mi po nich nie jest! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poleca może któraś z Was lakiery z Artdeco? wiem, że to nie hybrydy ale słyszałam, że maja super trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o drogerii internetowej ze strony www.nocanka.pl . Mają różne produkty, od balsamów do ciała na hybrydach do paznokci kończąc. Moim ostatnim odkryciem jest na pewno szampon z serii Babcia Agafia. W końcu włosy nie są takie ciężkie, nie opadają tak jak przy poprzednich szamponach które stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garusa
Manicure hybrydowy to super sprawa, ja jestem zachwycona tym, że lakier tak długo się utrzymuje na paznokciach, nie odpryskuje itd. Mam kilka kolorów z eveline, przeważnie mam na paznokciach numer 296 Deep Wine albo 307.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanakowa
Lakiery hybrydowe z eveline są dobre, używam od dłużego czasu, w zasadzie od momentu, jak je zobaczyłam na promocji w Rossmannie. Nie są drogie a sprawdzają się dobrze, jak inne lakiery hybrydowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoska2
Potwierdzam warto sobie przetestować lakiery od eveline, kupiłam bez przekonania, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Jeszcze jak się trafi na promocje, to już w ogole super, bo można je dostać za około 18 złotych. Mam kilka kolorów i pewnie zaopatrzę się jeszcze w parę kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×