Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie można sprawdzić ile zarabia sie na danym stanowisku?

Polecane posty

Gość gość

Hej, szukam właśnie pracy i na rozmowach kwalifikacyjnych ciągle jedno pytanie. Ile chce Pan zarabiać? Mogę im powiedzieć, ze chce 15k, ale co z tego jak mnie wyśmieją. Poszedłbym nawet i za 2 tysiaki ale skoro mogę zarabiać więcej to po co mówić, że chce tylko dwa. Jednocześnie nie chce też przekroczyć magicznej granicy. Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to jest najgorsze pytanie jakie może być. Bo co z tego że na jakimś stanowisku powinno się zarabiać powiedzmy z 2000 zł, jak zawszę się znajdzie jakiś desperat który powie że może pracować nawet za najniższą krajową i to jego najprawdopodobniej wybiorą. Widziałam taką stronę z średnimi zarobkami na danym stanowisku zaraz poszukam ale tam też konkretni nic ci nie napiszą tylko tak ogólnie od tyle do tyle możesz zarabiać na danym stanowisku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo słaba ta strona :( nie podają próby i wygląda to średnio, takie wróżenie z fusów. A skąd mają te dane? Ja kiedyś znalazłam tą stronę http://www.wynagrodzenia.pl/moja_placa.php oni chociaż robią własne badania. Tylko wiadomo to jest tylko pomoc, do wszystkiego trzeba podchodzić z rezerwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom bardzo rzetelny portal. Teraz mają akcje i robią badanie wynagrodzeń. Jak wypełnisz ankietę to za free dostaniesz szczegółowy raport swojego stanowiska. Jak zobaczyłam ile powinnam zarabiać to złapałam się za głowę. Małe firmy dosłownie okradają pracownikow. Przecież 10 osób nie założy związku zawodowego. Teraz zdaje certyfikat z angielskiego i idę po podwyżkę bo sorry ale to kpina jak nas pracodawcy traktują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×