Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tak się nie da żyć, jak długo jeszcze?

Polecane posty

Gość gość
Tak, mam go dokładnie po drugiej stronie ekranu. Ale już nie w moim życiu. Więc nie jest "mówisz i masz". Nie mam i mieć nie będę, tylko też nikt inny już nie pasuje, bo kocham jego tak jak nikogo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość828
To ja autorze z 22:06, i 22:12 Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty( nie okazuję mu tego bo się boję odtrącenia) jak już wspomniałam i powiem Ci jedno powinieneś zawalczyć o nią kimkolwiek ona jest. Nie łudzę się, że piszesz do mnie tylko patrzę na tą sprawę z tej drugiej drugiej strony? Wiesz dlaczego powinieneś zawalczyć, bo kobiety boją się pierwszego kroku(nawet jeśli ona jest zajęta, teraz takie czasy, że ludzie potrafią tkwić w nieszczęśliwym związku)o ile chodzi o kobietę zajętą a coś czuję, że tak. No bo co innego może stać na przeszkodzie miłości? Jeśli nie zadziałasz możesz ją stracić. A jeśli byś zadziałał i by się okazało, że ona nic do Ciebie nie czuje tzn. to też dobrze dla Ciebie, bo fakt zabolałoby to mocniej, ale byś się tak nie zadręczał i krócej by ta męczarnia trwała, bo to byłby taki chłodny prysznic dla ciebie. Obudził byś się, że to nie ma sensu już tak na prawdę, a tak żyjesz taką mrzonką i to Cię tak wykańcza. Ja też nie wiem co on czuje tak na prawdę, ale nie mam odwagi go o to spytać bo boję się , że przekreśli moje marzenia o byciu z nim no ale kobiety już tak mają zakodowane, że to facet powinien zrobić pierwszy krok i choćby je skręcało w środku nie zrobią tego. Także powiedz jej o tym co do niej czujesz .Uwierz lepiej zrobić coś i nie żałować, że się wykorzystało szanse niż nie robić nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko wyżej autor po prostu ma żonę i tyle w temacie ostatnio to jakiś urodzaj takich biadolą że kochają nad życie i żyć bez niej nie mogą, a wdomu żona i dzieci pędraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 8:28 w dzisiejszych czasach, silne kobiety, słabi mężczyźni, totalne równouprawnienie, rozkoduj się wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek8765
A skąd wszyscy macie pewność że to on a nie ona. Pisze "jej" ale wcześniej chodzi o "osobę" więc dlatego "jej". Autor czy autorka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z gosciem wczoraj idealizowanie uczucia zwanego zauroczeniem to czesta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radku ponieważ jesteśmy kobietami i wiemy na milion procent coś o czym wy faceci nawet nie zdążyliście pomyśleć kapujesz/ masz jeszcze jakis problem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego on nie może pojąć że dziewczyna 10 lat starsza nie jest dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może z tego samego powodu, dla którego mój żonaty starszy o 20 lat adorator nie potrafi zrozumieć że go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość828
No domyśliłam się, że to o zajętych chodzi, a nie wolnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) uu debata?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dla Was takie coś: https://www.youtube.com/watch?v=lKTIjMEg1uo Też byłam nieszczęśliwie zakochana i poradziłam sobie w podobny sposób. Szkoda, że mnie nikt nie podesłał tego filmiku, bo zaoszczędziłby mi niepotrzebnego cierpienia. Jakaś tam zadra gdzieś jeszcze siedzi, ale normalnie funkcjonuję, patrzę w przyszłość i jestem szczęśliwa, czego i Wam życzę. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak kobiety się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że kobiety się mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwin myśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×