Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GmitterM

Półkolonie Warszawa

Polecane posty

Gość GmitterM

Czy zapisaliście już swoje dzieci na jakieś zimowe kolonie? Ja na pierwszy tydzień zapisałam syna na półkolonie organizowane przez Inteligentną Planetę na Wilanowie. Tutaj jest program: http://inteligentnaplaneta.pl/polkolonie-zimowe-2015/ . Ale potrzebowałabym pomysłu na drugi tydzień. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sołtycz
ooo nawet zajęcia związane z fotografią i drukarką 3 D - interesujący program. pewnie gdybyśmy byli na miejscu to byśmy skorzystali, ale my wyjeżdżamy na całe dwa tygodnie do dziadków, którzy mieszkają w górach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaWaw
A czy są jeszcze miejsca? Bo program się spodobał mojemu synowi, a nie mamy planów drugi tydzień, ze względu na 'sezon chorobowy' nie udało mi się wziąć urlopu na całe dwa tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Jeśli szukasz półkolonii w Warszawie bądź okolicy polecam http://pokolonie-warszawa.com . Z tego co się orientuję, najlepsze warszawskie miejsca są na Mokotowie i Szczęśliwcach. Dzieci podczas takich półkolonii mogą brać udział w zajęciach artystycznych czy sportowych. I co najważniejsze – są pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Moje dziecko a przy tym i my już od dawna korzystamy z oferty jaką proponuje Górka Szczęśliwicka. Rozbudowana baza narciarska oferująca zajęcia z profesjonalnym trenerem zajęcia w szkółce narciarskiej czy letnie i zimowe półkolonie to jedynie wycinek oferty jaką można znaleźć tutaj www.2times.pl. Sprawdziliśmy osobiście i naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grty66
Jeśli szukasz półkolonii w Warszawie bądź okolicy polecam http://pokolonie-warszawa.com . Z tego co się orientuję, najlepsze warszawskie miejsca są na Mokotowie i Szczęśliwcach. Dzieci podczas takich półkolonii mogą brać udział w zajęciach artystycznych czy sportowych. I co najważniejsze – są pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz to raz pisałaś, spadaj z tym spamem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 1975
Polecam szkołe narciarstwa 2Times. Organizują oni półkolonie w Warszawie na Górce Szczęśliwickiej gdzie dzieci np. naucza sie jezdzic na nartach:) Proponuję zapoznać się z ich ofertą www.polkolonie-warszawa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślicie ze np. Zima w mieście jest dobra dla 15-letniej córki? Ona mówi ze to dla malych dzieci ale jakos nie chce mi się wierzyć że nie będzie tam ludzi w jej wieku. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reguły półkolonie są organizowane dla młodszych dzieci. Moja córka była na półkoloniach małego geniusza jako siedmiolatka i rok później jako ośmiolatka, byliśmy zadowoleni, młodej najbardziej podobały się zajęcia z eksperymentów, nie chciała z nich wychodzić;) Jeśli ktoś byłby zainteresowany: www.malygeniusz.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domska
Tutaj jest fajowa propozycja ale na lato:http://www.zwalcznude.eu/klub-ma%C5%82ego-odkrywcy/ Klub młaego odkrywcy więc może być ciekawie, generalnie dzieciaki będą się uczyć o różnych państwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sprawdzić ofertę Sosnowej Szpilki. Nasza córka raz u nich była i była zachwycona. kameralnie, z klimatem i rewelacyjnymi opiekunami. Zresztą, zostaje tam po szkole, jeżeli akurat nie ma jej kto wcześniej odebrać, bo np. dłużej pracujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o sosnową szpilę, to tez jestem na tak - przynajmniej jesli chodzi o Izabelin, wiem, że mają kilka lokalizacji, osobiście znam tylko tę. Dużo ciekawych zajeć, świetna opieka, bardzo dobre jedzenie, sympatyczna grupa dzieci, w tych ich cenach naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na półkolonie konne oraz surwiwalowe w naszym ośrodku - tuż obok warszawskiego ZOO (bardzo dobry dojazd, super tereny dające wrażenie przebywania poza miastem). Szczegóły i ramowy program dnia na stronie Fundacji Pociechom: www.pociechom.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam moje na półkolonie z Harrym Potterem. Zakochane w filmie to im zrobiłam frajde. Akn organizuje i program naprawde ciekawy, moje nie mogą sie już doczekać http://www.akn.pl/polkolonie2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr_B

Moi synowie chodzili na półkolonie z angielskim w Cambridge School w centrum. Zajęcia prowadzone były przez kilku nauczycieli. Moje wrażenia są jak najbardziej na plus - dużo ciekawych zajęć pogrupowanych w bloki, wycieczki. Nauczyciele prowadzili zajęcia po angielsku. Moje dzieci do tej pory trzymają dyplomy, które dostali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldi

Cześć, proszę o informacje od osób, które posłały swoje dziecko na program wakacyjny w akademii STEP w warszawie. Czy moje dziecko może opuścić 3 dni zajęć (będziemy wracać z urlopu) na samym początku i będzie wiedzieć co się dzieje na zajęciach, nie tracąc tyle, że nie będzie później mógł nadgonić? W jakim stopniu zajęcia są połączone ze sobą tematycznie? Wiem że w niektórych szkołach dzieci pracują nad projektem przez 2 tygodnie i opuszczenie kilku zajęć na początku to przepaść nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moje dziecko zapisuje co lata na warsztaty jeździeckie w Szarży. Sama jestem mocno związana ze Stowarzyszeniem, więc wiem, że zostawiam je w dobrych rękach. Córka zawsze wraca szczęśliwa, uśmiechnięta- mówi, że chce więcej! Polecam serdecznie każdej mamie, która nie wie co zrobić latem ze swoją pociechą 😊 www.szarza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banna

Esmeraldi - polecam ci, moje dziecko chodziło na zajęcia w STEP IT w zeszłe wakacje i mogę powiedzieć, że to były dobrze wydane pieniądze. Olka była na wszystkich zajęciach, więc ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale najlepiej napisz do nich albo zadzwoń, masz dane kontaktowe na stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeraldi

Cześć Banna, dzięki za odpowiedź. Zadzwoniłam do nich i powiedzieli mi, że nie będzie problemu, ale wiadomo, są to dni nie do odzyskania. Ogólnie bardzo fajni ludzie są tam na infolinii, bardzo szczerzy i konkretni. Generalnie plany odwołane, więc młoda może iść na wszystkie zajęcia, tak że problem sam się rozwiązał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×