Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a mnie nie boli że karmię mm

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio w przychodni jakaś matka do mnie z wyrzutem na widok butli, że jak mogę truć dziecko. otóż mnie nie boli że karmię mm, karmiłam piersią przez 5 miesięcy i moim zdaniem to wystarczy, a jak ona ma ochotę to może karmić i 5 lat - osobiście znam faceta, którego matka karmiła do 8rż i jakoś dziś żyje... ale ja nie mam takiej potrzeby. kobita się jeszcze coś gulgotała, więc zapytałam po prostu czemu jej dziecko ma gluta do pasa skoro karmi piersią to nie powinno chorować i tu nastąpiłą zmiana ubarwienia na gustowną purpurę i zapowietrzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o to kogo obchodzi co cię boli a co nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jej odpowiedzialas,ale glupie wscibskie babsko, takie jakich pelno tu na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ,ze ciebie to nie boli tylko TWOJE DZIECKO boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi jak przygotujesz mleko to jak dlugo maksymalnie je trzymasz w butli do podania! Bo tez chce karmic mm a nie wiem jak dlugo moze stac w butli juz gotowe przed podaniem?! Poprzedniemu dziecku zawsze robilam na swiezo wiec nie wiem! Lub np na noc przygotowujesz sobie i podgrzewasz tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmiłam 6 miesiecy,bo syn miał silna skaze białkowa ja diety nie mogłam utrzymac i przeszłam na bebiko pepti,kazdy karmi tyle ile uważa,moja kolezanka w ogóle nie karmiła piersia i mała nie choruje,jest okazem zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj. Karmilam syna od jego urodzenia. Zdrowy jak kon. Dzis ma 5 lat, zadnych antybiotyko2,zadnych zmian skornych, wazy idealnie, zabki zdrowe. Na pewno jest gorsze od mleka matki ale nie jest zadna trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wrażenia spadłabym z krzesła w tej przychodni gdyby jakaś mamuśka poczęstowała mnie takim tekstem :D Twój wybór, Twoja sprawa i nikomu nic do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas chora psychicznie ta kobieta. Ja karmię dziecko mm od urodzenia i nie wyobrazam sobie żeby obcy czlowiek mi uwagę zwracał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To milo ze myslsz w pierwszej kolejnosci o sobie. Na pewno twoje dziecko w przyszlosci to doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co nam to piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dziecko doceni tylko fakt, ze matka wisi i steka nad nim do pelnoletnosci ;) jak mi ktos marudzi o mm to mowie, ze mam silikony i nie moge karmic piersia. To sie dopiero dewoty unosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy niech karmi ile i czym chce, nawer woda z kaluzy. Jednak chwalenie sie, ze sie przeszlo na mm kiedy ma sie pokarm jest dziwne bo nie ma sie czym chwalic. Autorka zdecydowala a ewentualne dlugotrwale konsekwencje zdrowotne bedzie ponosic jej dziecko. Nie mowie tu o katarku tylko nadcisnieniu czy otylosci w dorosltm zyciu. Jest masa badan na ten temat i dojrzala matka bedzie je brala pod uwage decydujac czym karmi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te co myślą że są wyżej hehe syn 4mce na piersi i brakło córa 6 tyg i brakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie brzydzi karmienie starszych dzieci karmiłam swoje do6 i do 10 miesiąca ale jak widzę 2,5latke szwagierki w piluchach na cycu to bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy niech karmi czym chce i jak długo chce. osobiście jednak uważam, że karmienie piersią - nieważne czy dosłownie piersią, czy ściąganie pokarmu - powyżej 1,5 roku to już nieco za długo .... koleżanka karmi synka piersią, teraz już "tylko" 2 razy dziennie ale mały ma już 15 miesięcy. mąż kolezanki coś tam raz mi napomnął jak ona była w toalecie, że on już ma dość tego ... nie dziwię mu się. żal mi trochę faceta bo oni często śpią we trójkę w 1 łózku, synek pośrodku bo nie dopuści taty do mamy!! Ja karmiłam pierwsze dziecko piersią tylko i wyłącznie 5 miesięcy i potem powoli odstawiałam do 9 miesiąca. drugie dziecko (różnica między dziećmi 6 lat) karmiłam piersią tylko 3 miesiące, butelkę wprowadzałam już po skonczeniu 1 miesiąca. nie chciałam mieć zwisów do pępka. moje ciało moja sprawa. dzieci zdrowe są, a starsze ma już prawie 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmicie do 3 roku zycia, spicie w jednym lozku itp. A kiedy czas dla meza? Wspolczuje cholernie takim biednym mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi i moja sprawa co z nimi robie. Nie rozumium tego podejscia, zal wam mezow kobiet karmiacych bo stracili wylacznisc do piersi zony? Serio? To strasznie przedmiotowe traktowanie kobiet. Czy odstawiacie szybko bo sie boicie, ze was faceci zostawia. Poniewaz piersi maja byc dla faceta tak? To smutne ze wasze cialo nie nalezy do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz nie wid******armieniu nic zlego, wprost przeciwnie. Karmie teraz nasze drugie dziecko. Wspolnie uczylismy sie o co chodzi z tym karmieniem. Bylismy na warsztatach dla par i tam prowadzaca bardzo fajnie tlumaczyla ojca zalety karmienia naturalnego. Dzieki temy po narodzeniu najstarszej moj maz bardzo mnie wspieral bo chcial dla swojego dziecka to co najlepsze. Im wiecej o tym czytalismy tym bardziej bylismy przekonani ze podjelismy dobra decyzje. Nie byli latwo, mialam sporo trudnosci, zapalenia piersi itd ale moj maz zawsze mnie wspieral. Nie czulam , ze jest biedny czy cos traci bo ja karmie. W zyciy mi to nie przyszli do glowy. Mamy udane i szczesliwe zycie a ja widze ze wybralam dojrzalego faceta na ojca moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mm ma dodatek soi która powinna być spozywana wyłącznie przez kobiety które przechodzą menopauzę ponieważ zawiera ona bardzo dużo estrogenow co dla dzieci jest bardzo niebezpieczne. Wiec ta wscibska baba miała racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.18 Ostatnio w przychodni jakaś matka do mnie z wyrzutem na widok butli, że jak mogę truć dziecko. otóż mnie nie boli że karmię mm, karmiłam piersią przez 5 miesięcy i moim zdaniem to wystarczy, xx No i ok. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx gość dziś mm ma dodatek soi xxx Soja w mm? A w którym? Jakos ciężko mi w to uwierzyć, bo soja jak najbardziej ale tak jak piszesz tylko dla kobiet w okresie menopauzy. Soja jest w wielu produktach spożywczych, ale w mm? xxxxxxxxxxxxx gość 2014.12.18 A powiedz mi jak przygotujesz mleko to jak dlugo maksymalnie je trzymasz w butli do podania! Bo tez chce karmic mm a nie wiem jak dlugo moze stac w butli juz gotowe przed podaniem?! Poprzedniemu dziecku zawsze robilam na swiezo wiec nie wiem! Lub np na noc przygotowujesz sobie i podgrzewasz tylko? xxx Nie rozumiem po co chcesz przygotowywać wcześniej, a potem przygrzewać. Przecież wystarczy tylko podgrzać przegotowaną wcześniej wodę i mleko rozpuścić. Jak gdzieś idziesz to tak samo, masz ciepłą wodę w butelce, którą wkładasz do takiego futerału i też w każdej chwili możesz zrobić na świeżo. xxx gość wczoraj Mnie brzydzi karmienie starszych dzieci karmiłam swoje do6 i do 10 miesiąca ale jak widzę 2,5latke szwagierki w piluchach na cycu to bleeeee xxx Pielucha w tym wieku, cyc w tym wieku, to mi często przychodzi na myśl, że taka matka chce przedłużyć okres niemowlęctwa swojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w zadnym wypadku nie neguje karmienia piersia. I nie chodzi mi o to, ze przez ten fakt maz czuje sie odsuniety. Nienormalne dla mnie jest natomiast jesli kobieta w momencie narodzin odsuwa faceta. Spi z dziekiem, maz na kanapie w salonie. Karmi cholera wie ile a mezowi nie pozwoli sie dotknac. Czy naprawde dla takich kobiet facet to tylko dawca spermy i pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robcie z siebie meczennice i wszystko dla dziecka a na koniec i tak pokaze Wam f**k off :))) Wszystko powinno miec rownowage. Kiedys wiekszosc kobiet karmilo sztucznie i zyjemy. Nie rozumiem czemu karmiace piersia oceniaja karmiace sztucznie. Mm nie jest zabronione w Polsce i nie idzie sie za to do wiezienia natomiat Wy byscie ukamieniowaly karmiace mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam tą soję. W mm nie ma soi tylko jest lecytyna sojowa, czyli pierwiastek, który występuje w soi, jajach, czy słoneczniku. Lecytyna musi być w składzie, ponieważ jest źródłem choliny, której brak u niemowląt może być niebezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodniono ze kp jest lepsze od mm do 6 mca, potem nie ma to juz znaczenia. Sa dzieci ktore od 7 mca juz w ogole mleka pic nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bajki opowiadasz az mi wszystko opadlo. Mleko matki jest tak samo wartosciowe po pol roku, sprawdz jakiekolwiek zrodla np who. Wstyd ze takie rzeczy piszesz to jak wtorny analfabetyzm. Czy ty nic nie czytasz zwiazanego z zywieniem dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś udowodniono ze kp jest lepsze od mm do 6 mca, potem nie ma to juz znaczenia. Sa dzieci ktore od 7 mca juz w ogole mleka pic nie chca xxx Z tym udowadnianiem to jest różnie. Ale fakt faktem, że roczne dziecko, które może jeść wszystko, kp już dla swojego ogólnego zdrowia nie potrzebuje. Ja kiedyś słyszałam, że najlepsze mleko jest do 9 miesiąca, a potem skład jest coraz uboższy i to by się zgadzało, bo po dziecku rocznemu pełnowartościowe mleko jak dla noworodka, kiedy je wszystko? Jak dla mnie to faktycznie wystarczy do 6 tego miesiąca. Moje się odstawiło właśnie w tym wieku, drugie z przyczyn ode mnie niezależnych było karmione 3,5 miesiąca, chciałam do pół roczku, ale wyszło jak wyszło. gość z 20:15 i 20:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha dobre z tym mlekiem do pol roku. A potem co, z dnia na dzien mleko zamienia sie w czarodziejski sposob w wode/sok/wino? Karmienie tylko mlekiem matki przez pol roku czyli bez wprowadzania pokarmow stakych. A potem kontynuacja do kiedy matka zdecyduje takie sa zalecena. Czyli karmimy wylacznie mlekiem a nie wylacznie pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie karmilam w ogole piersia i mam piekne zdrowe dziecko, zero problemow ze skora od urodzenia, chyba najmniej choruje z dzieci w klasie i ma same 6 w klasie o podwyzszonym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Roczne dzieci potrafią się przys/sać, dosłownie przys/sać do garści kiszonej kapusty, a dlaczego? Bo probiotyki czerpie już z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×