Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wynajem2015

wynajem mieszkania... koszty???

Polecane posty

Gość gość
Cena sprzed 4 lat: Warszawa, Stary Mokotów, kawalerka 20 m^2. Opłata podstawowa 1300 PLN + wszystkie opłaty (woda, gaz, prąd, internet). Wychodziło razem 1600 PLN miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, wynajmij z dziewczyną małe 2 pokojowe. Będzie wam wygodnie, a odstępne podobne. Przynajmniej przejrzyj i takie oferty. Bywa tak, ze odstępne jest wyzsze, ale mieszkanie jest bezczynszowe, tzn. sá tylko oplaty do wspólnoty, za częsci wspólne budynku, do tego oplaty licznikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od miejsca pobytu. Bo im bliżej centrum im nowsze budownictwo tym wiadomo, że drożej. Ja we Wrocławiu np płaciłam ok 800zł za kawalerkę daaaleko od centrum plus jeszcze raz tyle kasy na opłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy gdzie chcecie je wynająć, ja place 2tys za wynajem (3 pokoje)), innych wydatków mamy jakies 3tys z tego co napisałeś, czyli chemia, jedzenie, jakiś ciuch. Rodzina 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest zależne od wielkości mieszkania, jego usytuowania i miejscowości w jakiej się znajduje. Ja teraz kupiłam fajny i przestronny apartament Lubicz własnie z myślą o wynajmie i dodatkowym zarobku. Z racji, że mieszkanie ma świetną lokalizację, bo znajduje się nad morzem w Rowach, to szybko na siebie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaciłem na mieszkania24.com za rejestrację i znaleźli mi mieszkanie w tej cenie, w jakiej chciałem, więc warto dla święto spokoju z nimi nawiązać współpracę. Mnie samodzielny wynajem doprowadzał do prawdziwego szału. Nie chcę nawet mówić, dlaczego, ale na pewno powodów się domyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×