Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do bezdzietnych kobiet w bezdzietnych związkach Czy kochacie partnera, męża najb

Polecane posty

Gość gość
a może nawet dziś w nocy zaciąże z moją miłością największą :-) od razu moja wartość podskoczy z 0 do 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jałówej ziemi najczęściej rozmnażają się w wielkich ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a co was boli czyjaś miłość największa hehe do wybranego? macie z tym jakiś problem? po prostu nie byłyście tak kochane nie jesteście zdolne tak kochać i tyle,każdy ma co lubi i jego wybór" x heloiza, a co się boli czyjaś najsilniejsza miłość do dziecka? masz z tym jakiś problem? po prostu nie byłaś odpowiednio kochana przez matkę/ojca i sama przez to nie będziesz zdolna na tyle kochać własne dziecko co inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie Heloiza napisała a mnie akurat temat dzieci nie interesuje :/sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a może nawet dziś w nocy zaciąże z moją miłością największą usmiech.gif od razu moja wartość podskoczy z 0 do 100" nooo a jak znajdziemy/pokochamy bardziej od siebie faceta to nasza wartość podskoczy z 0 do 1000000000000000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz z 21:27 na bank należy do heloizy, bo tylko ona tu takie głupoty wymyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja kocham go tak samo jak siebie a do teeego najbardziej na świecie :-)proszę nie mieszać wypowiedzi różnych gości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaj póki jeszcze sie nie rozczarowalas :D Kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heloiza znowu wyśliznęła się z kaftana bezpieczeństwa i dorwała do internetu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki sens w tym pytaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.18 Dziecko rozumiem bo to jest moja krew z mojego ciała, ale zeby obcego faceta którego jakas pani urodziła kochać bardziej niz siebie to jest CHORE! xxx to również krew z ciała faceta, którego uważasz za obcego, a jest ci najbliższy, bo dal życie twojemu dziecku i dzieli z tobą życie dorosłe, matka dzieli to życie jakieś 18 lat, a potem??? z kim zyjesz na co dzien i chocby przez wzgląd na to dziecko, kto powinien byc najbliższy? nie pojęłaś, wiem, bez odbioru X X Idiotko. Matka jest sie na całe zycie , nie tylko 18 lat. Zon mozna miec kilka albo wcale a matkę kazdy ma jedna . Ciebie p**do tez ktoś urodził a nie powinien .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie rozczaruje i zawsze będę kochać najbardziej, mam taki dar którego Ty nie masz i mnie nie da się złapać na lepkie słówka ,potrafię czytać w myślach,zadaje się tylko z pięknymi umysłami z bogami w ludzkiej skórze :-)dlatego właśnie mogę być zapatrzona,faceci którzy Ciebie pociągają i większość panienek mnie nudzą ale wy wszyscy musicie się tak bujać razem bo i tak uczycie się różnych rzeczy ,nic nie jest na darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahahahaaaahaaa chce zobaczyc tego Boga twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to taka kobieta bluszcz - Boże chroń od takich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarz sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×