Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Cynic, Boski Barry twierdzi że twój wujek nie istnieje

Polecane posty

Gość gość
wyj****e w to mam niech sobie twierdzi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocno cynica nie lubię, ale nigdy nie wątpiłem w prawdziwość tego o czym chłopak pisze. Więc... gdzie tak twierdze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Twierdzisz, że każdy "wyrasta" z metalu i nie ma ludzi po 30 którzy słuchają tej muzyki, mi też wmawiasz, że "wyrosne" za 5 lat 2.Cynic opowiadał o swoim wujku, który ma 43 lata i słucha metalu.Według twoich pogladów nikt taki nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie. Kajet tez jest po 30 przed 40 chyba, wielki metal fan. Kolega policjant, ktory nie wiem jak ma na imie tez cos kolo 40 :D Razem bylismy na behemocie pare lat temu i bylo z***biscie bo przez cala droge lecial metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie obojętnie kim jest, to według Barrego nie istnieje, bo ludzie po 30 słuchający metalu według niego nie istnieją :D i ten policjant według niego tez nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak zareaguje na twój post, pewnie przestanie "nigdy nie wątpić w prawdziwośc tego co piszesz", no bo przeciez nie przyzna mi racji, że jest dużo fanów metalu w tym wieku, i nie ma takiego czegoś, żeby metal był muzyką tylko dla nastolatków, z której kazdy wyrasta, za dużo dowodów już zklekcewazył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no okej ale czemu ty sie tak obnosisz z tym ze metalu sluchasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze tak. myslalem, ze z innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiscie ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barry to ten skretyniały troll barłoś kaśka- nie zwracaj uwagi na tego debila, on specjalnie prowokuje, a o muzyce to on ma pojęcie jak świnia o gwiazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×