Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w co bawić się z dziećmi czyli totalny brak kreatywności u mnie :

Polecane posty

Gość gość

w co bawić się z dziećmi czyli totalny brak kreatywności u mnie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego nie wkleja się tresc: zacznę od krótkiej charakterystyki dzieci córka, prawie 4 latka, bardzo ulóozona, rezolutna, uwielbia książki, kolorowanki, ciastolinę, farbki, książki z zadaniami do wykonania - moglaby przy nich spędzić pół dnia Synek 11 m-cy - iszczy wszystko co stanie mu na drodze, wszystko wklada od razu do buzi, marudny jesli nie poświęca mu się 100 % uwagi. DOpiero ostatnio zauwazyam, że nie potrafię zorgnaizować im wspoolnej zabawy, ciągle się krzątmy i nie bawimy w nic konkretnego. Czasami ukladamy klocki, on je burzy, lub bawimy się w teatrzyk albo bawimy się lalkami i wlasciwie nic poza tym. moze cos doradzicie, cpo robic zeby sprowali się bawic wspolnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może malowanie farbami rękoma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsza ok, malowalysmy kiedyś, ale w tym czasie mlodszyszarpie mnie ciągle za ogi bo też chce - najpierw by je zjadl a pozniej resztki rozniosl po domu,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że bedzie na poczatku chciał zjadać. Musisz mu mówić że nie wolno i pokazac jaką fajną zabawą jest malowanie łapkami. Tylko na pocztek kup ekologiczne farby po których nic mu nie bbdzie jak trochę zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×