Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chłopak z gorszym wykształceniem a związek

Polecane posty

Gość gość
Po prostu uważam się za inteligenta-tradycjonalistę,proste.Dyplom tylko to podkreślił a nie stworzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego po ślubie powinien być zakaz dokształcania. Jedno zrobi maturę, magistra albo doktorat i bach-rozwód, bo wykształcenie nierówne. Poszukaj sobie faceta po dziennych, najlepiej od siebie z roku z podobną średnią, żeby różnic nie było. A tego zostaw w spokoju. Szkoda go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyraźnie napisałem, czytaj ze zrozumieniem. Jestem zaciętym przeciwnikiem III RP i PRL. Pewnie w poglądach, nie bardzo się różnimy. Nie warto sobie do oczu skakać. Doskonale rozumiem, czym jest Alma Mater i jaka jest jej rola. Ale dziś ta Alma Mater, to macocha, która nie karmi, tylko rzuca odpadki. Rozumiem, że dyplom, jedynie potwierdza, nie sam w sobie nadaje kształt. Po prostu te epitety, wywołują we mnie złość, bo są ohydne i Polak o Polaku, tak mówić nie powinien, nawet, jeśli ten drugi, to dureń. Sam zauważyłeś, że coś tam wiem i wiem, że PRL odcisnął się w umysłach milionów. Także w moim. No dobra głosujesz na kogo? Ja na PiS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PIS to takie same oszusty z Magdalenki jak PO i Czerwoni. Pogardzam tą wyborczą urną, którą choćby w Poznaniu w którymś z lokali sklepano z krzesła jakiegoś szkolneo woźnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nieważne kto i jak głosuje, ważne kto te głosy liczy". Największy polityczny cynik XX wieku - Józef Stalin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz, zakłamujesz rzeczywistość, ale długo by o tym rozmawiać, bo także po twojej stronie jest pewna racja, niestety. Sytuacja jest trudna. Jeśli przewrót, zmiecenie tego syfu, nie jest możliwe, to pozostaje w tej chwili tylko PiS. Wybieram z tego co jest. Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że prawda boli a ta prawda jest iście bolesna:) Ale taka niestety jest:) Musisz sobie uświadomić że żyjesz na wyspie którą przez zapadnięciem się w otchłań oceanicznej,morskiej nicości odgradza wąska cienka linia. Nie ufam nikomu z obecnych ugrupowań politycznych. Czym ci tak strasznie imponuje PiS? Tym że prezes kurd**el niczym udzielny władca Kim z korei obdarza łaską każdego kto sie mieni być prawicą choć sam ma tyle z prawicą wspólnego co userzy z kafe z sukcesem życiowym? Przejrzyj na oczy:) PiS to lewica tyle że z hasłami niepodległościowymi, coś jak piłsudczykowskie PPS tyle że tamci byli gośćmi z jajami, ci przypominają wiecznie gderające i narzekające kury domowe:) Samaretoryka, zero działań. Dlaczego Kaczyński ma mi mówić że skoro jestem na prawicy to jestem tylko Z NIM? W d***e mam takie interesa, Walduś. Jest trzecia droga , droga po PO i PiS, a wszystkie te partie jakie obecnie zasiadają w parlamencie to w większości i tak zaprzańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zgadzam się - wolę już tego z metra ciętego oszołoma i jego Sektę niż Mafię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×