Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

deser w przedszkolu jak wyglada

Polecane posty

Gość gość

co dokladnie dostaja dzieci i ile za niego placicie? w przedszkolu corki nie ma deserow a wydaje mi sie ze byc powinien. zastanawiam sie zeby nie zaproponowac wprowadzenoa deserow ale najpierw chce wiedziec jak jest w innych placowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deseru jako takiego nie ma ale jest podwieczorek, który dzieci dostają gdy wychodzą do domu. Sok, jogurt, herbatniki, owoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki jest koszt tego podwieczorka? do ktorej godz dzieci sa w przedszkoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakręciłam się tak jest u nas w żłobku a nie przedszkolu. W przedszkolu nie było podwieczorku chyba że jedli wcześniej ale nie kojarzę jak było w zeszłym roku. A co do żłobka to nie wiem jak jest koszt. Chyba nie podawali kwot za poszczególne posiłki. Ale dzienna stawka jest u nas 4,80 na żywienie. Placówka czynna do 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w przedszkolu dzienna stawka żywieniowa to 8zł. mamy swoją kucharkę. menu śniadanie - zupa mleczna, kanapki, kakao lub sok czy herbata obiad - I i II danie, sok, jakiś owoc podwieczorek - kanapka z nutellą, jogurt, ewentualnie drożdzówka. przedszkole czynne od 6:30 - 17. podwieczorek jest o 15 tuż przed zaprowadzeniem dzieci do grupy zbiorowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalam w przedszkolu prywatnym!!! Na podwieczorek przeznaczone bylo 1.20 a dzieci dostawaly tak: cwiartka drozdzowki, pol jogurtu, kawaleczek jablka do tego dwa ciasteczka lub biszkopty albo tez wafelki, kisiel bez cukru, kilka chrupek kukurydzianych, chleb z biedronkowa czekolada lub z dzemem, kaszka mleczny start na wodzie bez cukru typowo takie badziewia za 50 gr na osobe! Zal patrzec bylo na te glodne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×