Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Probuje sie odkochac, ale

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z odkochaniem, juz kupe czasu. Nie mysle o tej sobie wcale, staram sie zajmowac czyms czas. Niby wszytsko dobrze, Ale... gdy zwiedzam jakies miejsce pojawia sie mysl, szkoda ze nie moge tego pokazac X ...kiedy gotuje, ciekawe czy by mu to smakowalo ...kiedy ogladam film, gdzie pojawia sie chocby najdrobniejszy watek milosny, mysli wedruja ku nie mu ...kiedy mi sie cos przykrego przytafi rowniez... Nie chce tych mysli, i staram sie je ignorowac, ale to mnie wykancza bo nie potrafie przez to nie potrafie calkiem zapomniec. Czemu zycie musi byc takie niesprawiedliwe, nie zrobilam nikomu krzywdy :( Ma ktos tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minie. Czemu nie jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, ze z czasem wcale nie jest lepiej, nie leczy ran w moim przypadku, a juz tyle czasu minelo. To jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minie. U mnie z czasem było coraz gorzej, aż jednego dnia przeżyłam katharsis dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w identycznej sytuacji autorko..:( dziś piekłam placki ziemniaczane i odrazu myśli ciekawe czy by mu smakowały i wyobraźnia się otworzyła i myśl jak w przyszłości bym mu tak te placki smażyła a on by stał i mnie przytulał..i smutek odrazu bo przecież on się nie odzywa do mnie..:( doładowałam konto i mam zamiar poprosić o rozmowę go..zadzwonić i pogadac..bo kurde nie wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×