Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość operacyjna

3 tygodnie na ogarnięcie się da sie?

Polecane posty

Gość operacyjna

Witajcie,wiem że zbliżają się Święta i odchudzanie może graniczyć z cudem ale za 3 tyg. mam operację po której możliwe, że nie będę przez jakiś czas mogła ćwiczyć itp. W ostatnim roku udało mi się schudnąć 10 kg aktualnie przy wzroście 165cm waże 64kg. A teraz sedno...czy wg Was przez te 3tyg. możliwe jest, bym przy diecie oraz ćwiczeniach "spadła" do 60 kg i troche wyrzeźbiła ciało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno sie da , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę na 100% :) Ja schudłam 4 kg w dwa tygodnie, ale nie polecam. Ruszaj się dużo (ale ćwiczenia cardio, a nie siłowe - po siłowych rosną mięśnie, a one ważą więcej niż tłuszcz i nadają się na dłuższy okres, a nie parę tygodni). Nie podjadaj nic między posiłkami, nie jedz w ogóle słodyczy, chipsów, frytek itp. W wigilie zjedz normalnie wszystko na co masz ochotę - organizm nadmiar wydali, bo w jeden dzień nie przemieli tego wszystkiego, gorzej jakbyś rozłożyła takie jedzenie na kilka dni. Zajmij się czymś - nie możesz się nudzić, bo w takich chwilach się podjada najwięcej ;) Oglądanie filmu to nie jest zajęcie, przy siedzeniu bezczynnie też się podjada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×