Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

hormony czy ciąża?

Polecane posty

Gość gość

Witam, 3 tyg po stosunku badanie bhcg wykazało 6,12. 4 dni później <0,01.w miedzyczasie 3 dniowe plamienie). 2 tyg pozniej kolejne badanie również <0,01. ginekolog w badaniu usg (5,5 tyg po stosunku) wykluczył ciąże, stwierdził jedynie pęcherzyki na jajnikach, czy są one też objawem owulacji? . przez cały czas mam jednak objawy ciąży, czy może być to spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub ew PCOS? proszę o rzetelną odpowiedz. nie wystąpił normalny okres oprócz plamienia. ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa objawy ciązy tylko problemów z hormonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym po prostu się upewniła u ginekologa. To najlepsze po prostu rozwiązanie moim zdaniem. Nomen omen ja z kolei waham się czy robić badania prenatalne. Ech. Szukam właśnie miejsca w Rudzie Śląskiej. Miałyście robione. Znalazłam taką: http://www.godulahope.pl/badania_prenatalne.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o objawy to martwi mnie jednak to ze od jakiegos czasu mam caly czas gorzki posmak w jamie ustnej, od ponad tygodnia zaparcia i parcie na pęcherz ;/ mam widocznie powiększony żyły na rękach i w okolicach bioder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pecherzyki graffa? Tzn ze w najbliższym czasie ma wystąpić owulacja. A co do braku okresu, to chyba tylko ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×