Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nika123451

Jaki wózek polecacie z duża gondola?

Polecane posty

Gość nika123451

Witam, tak jak w temacie. Interesuje mnie dŀuga gondola w wozkach gondola plus spacerowka. Zeby dziecko jak najdluzej z niej korzystało. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedo fyn roan marita tako acustic navington caravelle. Jest spory wybór tylko dziecko zwykle już nie chce leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sevilla camarello , ja mam taki ma duża gondole. Zalezało mi na tym bo synek urodził sie spory ponadto zimą kocyki spiworki itd. No i uzywamy go do dziś a syn ma 16 miesiecy , teraz oczywiscie jako spacerówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tako City Move... duza gondola,regulowane podparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedo ma duze gondole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedo Fyn ma bardzo dużą gondole i jest opcja podniesienia materacyka do pozycji półsiedzącej. Mój syn ma 5,5 miesiąca i od pewnego czasu nie chce jeździć na leżąco, ale jeszcze nie siedzi samodzielnie, więc podnoszę mu oparcie i wszystko widzi. Gdyby siedział samodzielnie i byłoby cieplej to byśmy przeszli na spacerówkę, a tak to mały jeździ w lepiej chronionej od wiatru gondoli. Ten wózek jest naprawdę świetny, no może poza wagą - jest dość ciężki, ale ja akurat mam windę, więc nie muszę go nosić po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAVINGTON galeon - świetny wózek, gondola bardzo przestrzenna, późniejsza spacerówka tez fajna, dziecko spokojnie sie wyspi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bebecar Classic Stylo, bardzo duza gondola swietnie sie sprawdzila przy moim synku, ktory w wieku 5 miesiecy mial juz prawie 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emmaljunga. Oni maja jedne z najwiekszych gondoli. Przy tym wozki sa bardzo dobrze wykonane i wygodne. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dosc duza gondole w murze taka skladana na plasko chyba jedna z najdluzszych na rynku i dodatkowo latwa w przechowywaniu i zgrabna do spakowania w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joolz day - gondola wydaje się na małą, ale myle to jest. ma wewnątrz 80cm długości, gdy inne mają standardowo 70-75. sama latałam po sklepach z centymetrem i mierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cora ma 5 miesiecy, wiec calkiem niedawno i ja szukalam duuzego wozka (moje dziecko rodzilo soe duze, a i zime chcialam przejezdzic jeszcze w gondoli). Kupilismy Roan Marita Prestige. W sklepie powiedziano nam, ze to wozek z najwieksza gondola na rynku. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko ma 80 cm, 9,3 kg. Jezd*******mbinezonie, kocykach i ma jeszcze sporo miejsca. przepraszam za ewentualne bledy-pisze z telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam RIKO NANO i jest mega gondola (taka sama jest w camarelo sevilla) Tutek grander ma 10cm krótszą gondolę bo też go początkowo chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebecar stylo ma duza gondole z opcja uniesienua zaglowka. Do tego wygodna spacerowka, rozkladana na plasko na drzemki. Plus to tez duzy kosz na zakupy i pozadne zawieszenie. Wozek fajny i w miescie i na spacery w lesie po wertepach. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emmaljunga. Jedne z największych gondoli na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy jedo fyn - ma duza gondole. mlody jezdzil w niej do 7 mca a jezdzilby jeszcze dluzej gdyby nie fakt ze mu sie nudzilo w pozycji leżącej i musialam przejsc na spacerowke. ale spokojnie pojezdzilby jeszcze ze 2 mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margretka
Zdecydowanie Roan Marita. Gondola jedna z dłuższych, ale też i szeroka. Syn ma 5 msc i w kombinezonie zimowym śpi spokojnie tak jak niemowlęta lubią, z rączkami po boku główki a nie na baczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Sport ma naprawdę dużą gondolkę (80cm) a do tego super pomysł z materacykiem który jest wykonany z włókna kokosowego a nie zwykłej pianki. Dodatkowym atutem jest to że bawełna w środku gondoli posiada jony srebra które działają anytbakteryjnie. Materiał impregnowany wiec idealny na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radziłam bym kupować landary. Ja pierwszy wózek miałam mega duży.... dla dziecka idealny dużo miejsca i można było ten wózek traktować jak łóżeczko. Koszmarnie było jak chciałam wjechać do osiedlowego sklepu.... Teraz przy drugim dziecku bybrałam nie za duży wózek z firmy Tutek http://www.tutek.pl/collection.php?name=timer w pięknym turkusowym kolorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariagrze
Kupowałam wózek w zimie więc mi zależało jednak na dobrej izolacji ale też porządnej wentylacji, chciałam żeby wózek był też łatwy do czyszczenia i przy tym ładny, dlatego wybór padł na Amelis Hugo, nie zawiodłam się bo idealnie się sprawdza także teraz kiedy spacerujemy po trawie, podwójna amortyzacja jest bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu wózka Monte, który sprostał naszym oczekiwaniom. Gondola jest przestronna i bardzo wygodna. Jesteśmy pod wrażaniem jakości i pięknego designu. Wózek ma wszystko i idealnie się wywiązuje ze swojej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olanieczka

Polecam anex cross gondola świetna . Moja gwiazdka urodziła się duża a w gondoli jeździła do 8 miesiąca 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Też mam anexa, u nas chłopczyk, w gondoli byliśmy do 7 miesiaca, spokojnie zmieściłby się jeszcze i dłużej, ale już bardzo stabilnie siedział, więc przerzuciliśmy się na spacerówkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

wczoraj byłam oglądać wóżki, wpadł mi w oko muuvo. Wydaje się być dużo miejsca w gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Anex Sport bardzo fajny, modne kolory, a gondola naprawdę spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×