Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starszy synek dał 8 miesięcznemu bratu pomarańcza

Polecane posty

Gość gość
Pomarańcza krzywdy nie zrobi :) ale gazowane, słodycze? Dorośli takiego syfu nie powinni jeść! A potem cukrzyce, otyłość. Ludzie, poparzcie na USA, ojczyznę McDonalda i KFC, tam otyłość to plaga narodowa. Czym tu się zachwycać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje sie tylko raz,wole podać dziecku jak to mówicie 'syf' zeby poznał smak,niz jak wiecznie miałby jeść cudowne zdrowe jedzenie. Pisałam już,ze gazowanego wypil tyle co na smoczku dostal. Nie kazde dziecko lubi owoce,dlatego dla tych co nie chca ich jeść sa wlasnie banany w czekoladzie,albo jabłko w toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
aha, czyli jak rozumiem już mu cały syf dałaś w 4 mies. życia, bo przecież za chwilę może umrzec? lody juz jadł? krwistego steka ciumkał? wódeczkę jaką może? czekam na dalsze idiotyczne argumenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczna to Ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódeczke? Widze,że patologia u Ciebie,bo znowu o alkoholu piszesz mała ;-) Kazde dzidzi jest inne! Niby taka herbatka z kopru włoskiego-o taka boska,cudowna-a moj miał po niej za przeproszeniem mega srake i wysypke. A jakoś po 'okropnym fuj łeee śmieciowym' jedzeniu nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
bedzie za 20 lat, ale kogo to obchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny myśli co bedzie za 20lat?!? Carpe Diem!! Źyje sie teraz,a nie na lata do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
banany w czekoladzie, jabłka w toffi??????? dzizas !!!!! ludzie opamiętajcie się :O i jeszcze ten napój na smoczku.. po co ? w jakim celu? k***a mać takie k***y jebniete w chuj nie powinny się rozmnażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma też się chwaliła że dawała swojemu 3 miesięcznemu dziecku schabowego. A dziś jej synuś pulpet wygląda jak prosiak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie dawaj dziecku słodkiego tyle. Ja też popełniłam ten błąd. Córka nie chciała jeść owoców i warzyw więc wciskałam jej słodkie. Teraz ma 9 lat, 150 wzr i 50 kg. Owoce i warzywa już je + słodycze, a jak jej tylko odmówie to jest lament i odstawia cyrki. Nie wiem co mam zrobić żeby ją odchudzić. Sama mam problemy ze słodyczami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.08 W cywilizowanym kraju banany w czekoladzie i jabłka w toffi to normalne! W waszej zasranej polsce to tylko karmienie piersią,bo na tyle was stać biedoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaha "w cywilizowanym kraju" hahhaha cywilizowane kraje chylą się ku upadkowi właśnie przez ten niepohamowany konsumpcjonizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
same cienkie prowokatorki... przyszłość kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłka w toffi są dla bezmózgów ktorym sie wydaje ze jak daja dziecku cos takiego to to jest zdrowe i to jest dzienna dawka wotamin. Frytki i chipsy to przeciez tez warzywa prawda? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi byc zdrowe. Gdyby odstawic wszystko co ma chemie,to nic bysmy nie jedli. Także weźcie sie po głowie puknijcie z tym waszym zdrowym jedzeniem. Lepiej zabrac małego na lunch do mcdonalda i sie cieszyc razem z dzieckiem ze mu smakuje niz pchac na siłe 'zdrowy-pyszny' szpinak albo groszek i patrzec jak to wypluwa,bo mu nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahaha "w cywilizowanym kraju" hahhaha cywilizowane kraje chylą się ku upadkowi właśnie przez ten niepohamowany konsumpcjonizm hahaha na razie widze ze to w Polsce bida az piszczy ze te wypasione na brokulach i zielenince masowki wyjezdzaja do tych upadajacych krajow zeby tam ciulac kase, zrac najtansze gowno zeby tylko zoneczka i dzieciaczek w Polsce mogly jesc jedzonko z gornej poleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym,że my mieszkamy za granicą na stałe i nikt tu nie mówi o ciulaniu dla zoneczki ;-) A co do biedy w polsce,to racja.ponad 4 lata mnie tam nie było,niedawno byłam tam na 'wakacjach' to az płakałam,ze juz chce wracac do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamixa
Takie przesłodzone przysmaki to mi się wydaje, że można starszym dzieciom od wielkiego dzwonu podać a nie na luzie niemowlętom, przynajmniej zawsze tak myślałam :o a tu się dowiaduję, że jaskiniowcem jestem niecywilizowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nie wypluwa bo mu smakuje :) a śmieciowego żarcia sama nie jem więc nie wiem po co miałabym go pakować w dziecko. Twoje dziecko Twoja sprawa, żebyś się tylko nie obudziła z ręką w nocniku. A wiesz, że niezdrowe żywienie dziecka może być podstawą do podważenia tego czy dobrze się opiekujesz dzieckiem. były już takie sprawy, że chcieli zabrać komuś dziecko bo było otyłe bo żarło same fast foody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.41 Ale to taka patologia to w polsce musiała mieć miejsce z tym,ze przez fast foody chcieli dziecko zabrac :-D Wszystko jest dla ludzi,pamiętajmy o tym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×