Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam się w 34 latku, sama mam 20.....

Polecane posty

Gość Baby89
latwo mozna sprawdzic czy facet chce ja zaciagnac do lozka. taki typ dlugo nie bedzie czekal. oni chca juz na pierwszej randce wyladowac w lozku. jesli on bedzie chcial czekac to to zmieni postac rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykamy się w nastepny weekend, wszystko się wyjaśni. Jesli sprawdzą się Wasze scenariusze, postaram się zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apropo zaciągania do łóżka... w ciągu ostatniego miesiąca umowilam się z 2 chłopakami, jeden 20 lat drugi 26- obaj na pierwsszym spotkaniu zaproponowali wizytę w siebie w domu w celu "oglądania filmu". To nie kwestia wieku, mozg każdego faceta jest podobnie zbudowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby89
ja spotykalam sie ostatnio z 27-latkiem przez 3 miesiace. ani razu nie zaproponowal wizyty w domu, zadnego podtekstu o seksie. nie bylo sensu tego ciagnac z innych powodow. zdarzyla mi sie jedna randka z facetem tez okolo 27-letnim. po randce powiedzial wprost: ty wiesz czego ja chce. wiedzialam i mu podziekowalam za znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jednej strony obawiam sie, że Mój wybranek będzie taki jak większośc facetów, ale myśląc o tym głębiej, nie plakałabym z tego powodu. To byłby porządny kopniak żeby poszukać nowego obiektu westchnień, co dla społeczeństwa nie byłoby "obleśne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu spokój i tak za parą lat kopniesz go w dupę zastanów się nic nie trwa wiecznie zrobisz tylko krzywdę jemu i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak sądzisz? być może za kilka lat związek by sie skończył, ale równie dobrze taka sytuacja może się wydarzyć z moim rówieśnikiem. Jesli patrzymy na to bardziej przyszłościowo, mogą pojawia się pewne problemy, ale narazie żyję chwilą i jestem super-szcześliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobny problem, tylko ja mam 20 lat a on 35. jesteśmy Razem, ale nic nie mowimy znajomym. Nie chce narażać się na bezpodstawne osądzanie. Kochamy się a to jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dla mnie też najgorsza jest reakcja znajomych. Myślę, że ukrywanie zwiazku nie jest najlepszym wyjsciem, ale tylko to uchroniłoby nas od zbędnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w podobnej sytuacji Po czterech latach czar prysł i usłyszałem że był to związek bez przyszłości dla tego tak sądzę Przemyśl wszystko teraz bo za kilka lat nie będzie tak kolorowo różnica wieku da o sobie znać a może być za póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt to nie mowi o miłości do grobowej deski, moim zdaniem sprobować zawsze można, nawet jeśli miałoby to trwać kilka miesięcy. Tylko nie dawaj d**y za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera, nie widziałam go już jakiś czas i wariuję... nie wiem czy coś z tego wyjdzie, wszystko okaże się w ten weekend. Może on nie chce się angażować, zależy mu na jednorazowej przygodzie, sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośmitaaaać
Ja mam 25 lat, a moj facet 41. Jestem z nim 2 lata , ale wiem ze bede z nim dalej. Nie ma dzieci, jest po rozwodzie. Chcemy miec dziecko. Nie patrze tutaj na sprawy łóżkowe- dla nas jest najwazniejsze ze jestesmy przyjaciółmi, mamy podobne charaktery, oboje cenimy spokojne zycie i dobre serce u drugiego człowieka. Pamietaj, że fascynacja sexualna i uroda przemijaja- a ludzi musi łączyc inna, szczera więź aby to przetrwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze czytać o tym, że takie związki istnieją i mają się dobrze :) powodzenia wszystkim ze sporą różniicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istnieją do czasu. Czas weryfikuję wszystko w wieku gdy będzie miała 50 lat on 65 lat lub więcej spojrzy na to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×