Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

exoticgigolo

Masaż dla kobiet Wroclaw masaż relaksacyjny 884.660.916

Polecane posty

Witaj, Jeśli chciałabyś obudzić w sobie Boginię Piękna... ...jeśli nie wiesz, że jest to możliwe i łatwe do osiągnięcia... ...to zapraszam Cię na masaż tantryczny... W jego trakcie doświadczysz miłości wewnątrz i na zewnątrz swojego ciała - poczujesz w każdej komórce siebie obudzone zmysły, przyjemne odczucia o jakich wiele kobiet nawet nie śniło... Masaż tantryczny polega na delikatnym i zmysłowym masowaniu całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem Twoich najwrażliwszych miejsc... A może chciałabyś nauczyć się świadomej pracy nad swoim ciałem oraz miejscami, o których mało kto wie, że potrafią tak wiele...? Czy chciałabyś poznać mapę swojego ciała i odkryć jego tajemnicze, niezwykłe punkty i miejsca...? Jeżeli natomiast zdarzają Ci się problemy z osiąganiem orgazmu to będziesz mogła nauczyć się jak z łatwością osiągać orgazm za każdym razem. A może chciałabyś się nauczyć jak osiągać kobiecy wytrysk...? Zapraszam Cię do mojego gabinetu albo na twoj teren na masaż oraz na naukę świadomej pracy ze swoim ciałem. Cena masażu: - 400 zł za 1,5 godziny Cena nauki świadomej pracy ze swoim ciałem: - 400 zł za 1 godzinę Pozwól sobie na to wspaniałe, zmysłowe doświadczenie... Zasmakuj delikatnośc****iękna i radości poprzez dotyk.. Kontakt ze mną: E-mail: ninomarino@hushmail.com Telefon: 884.660.916 Wroclaw i okolice. Pozdrawiam, Nino Marino, Prywatna strona internetowa- www.exoticgigolo.uphero.com Komorka: (+48).884.660.916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GocalekAgatta
Jeśli chodzi o profesjonalnie wykonane i dobrej jakości masaże to ja polecam gabinet Wyspa Piękna. Niesamowita odprężająca atmosfera przy półmroku i blasku świec , klimat cudowny :) Polecam mega relaksujący masaż "Tropikalny Relaks".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj własnej dłoni i wymaduj sobie penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×