Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam z nim zerwac ?

Polecane posty

Gość gość
A obrzydzenie nijak się ma do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie chodzę na żadne kółko różańcowe, po drugie to nie jest prowo, po trzecie wybaczyłam mu, obiecał, że już więcej tego mi nie zaproponuję, więc jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A On wyłączył Ci splunięcie w twarz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczył*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie jaka jestem, nie zrobiłam tego bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest właśnie to, ze cenisz siebie zbyt wysoko. Możesz na to nie mieć ochoty, ale opluc swojego chłopaka z takiego powodu? Jak dla mnie, to ty jego powinna przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum, że on mnie poniżył, a ja zawsze pluję na osoby, które mnie poniżają, bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nic złego nie zrobił. Wyszedł jedynie z propozycja urozmacenia życia seksualnego. Dla nie ma tu nic ponizajacego. Uważam ze problemem nie jest ani jego zainteresowanie seksem oralnym, ani tez twój wstręt do penisa, ale twoja duma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie seks oralny jest poniżający, a ja nie chcę być poniżona, po za tym mam na tyle oleju w głowie, że nie wezmę narządu, którym się sika do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a on Ci liże cip/ke i ssie piersi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba seksu oralnego jest czymś normalnym. W jaki niby sposób miałby ci o tym powiedzieć żebyś go nie oplula? Za dużo jest 'ja' w twoich postrach. Tu juz nawet nie chodzi o tego penisa, obawiam się ze w przyszłości twoja duma, egoizm przyczyni się do rozpadu waszego związku. Tego związku i następnych także, bo będzie ci trudno o jeszcze bardziej wyrozumialego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naplułaś w twarz swojemu facetowi za to, że chciał abyś zrobiła mu laskę?! To było poniżające! A nie jego propozycja. Na jego miejscu za takie zachowanie zdzieliłbym Cię w pysk tak mocno, że przez 2 dni chodziłabyś z czerwonym policzkiem i związek zakończyłby się natychmiast. Nie dlatego, że nie chcesz obciągać ale dlatego, że oplułaś. A co do samego seksu oralnego, to naturalna rzecz. Kobieta która tego nie robi będzie miała bardzo duży problem ze znalezieniem faceta. Rozstań się z nim, szkoda porządnego gościa na taką wywłokę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu Twojego faceta bym Cie rzucila. Wiec Twoj facet to tak ogromna c***a że nic dziwnego ze go oplulas bo jak sie kogos nie szanuje to norma:D na szczescie mam normalny zwiazek i moge z moim partnerem porozmawiac o wszystkim, taka ciote masz ze on Ci na pewno juz niczego nie zaproponuje procz kolacji, a jak Cie zabierze do restauracji i zaproponuje nieznane danie to go oplujesz publicznie? :D ubaw po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:44 Nie, nie robi, nie pozwoliłabym mu na takie rzeczy. 17:44 Może i są osoby, które bez seksu oralnego nie przeżyją dnia, ale ja nie chcę mieć kiły, czy raka gardła, czy innych świństw, po za tym tak jak mówiłam branie narządu, który służy do załatwiania się, to nie jest zbyt higieniczne, każda rozsądna osoba o tym ci powie. Jesteśmy normalną, szanującą się parą, dlatego najlepiej jakby w ogóle o to nie zapytał, bo nie da się przedstawić w delikatny sposób nieszanowania się, on mi to zaproponował, więc reakcja prawidłowa, bo nikomu nie pozwolę sb poniżać, to chyba nie jest egoizm ? Bo egoista, patrzy tylko na sb i może dać sobą poniżać, ponieważ tak jest zapatrzony w sb, że nawet i tak tego nie widzi, a chyba ze mną tak nie jest, więc nie myl pojęć, egoista to nie osoba, która nie pozwala sobą poniżać. Ja was nie rozumiem, ja myślałam, że jeżeli osoba, która nie daje sobą pomiatać, to osoba, walczy o swoje, to osoba o bardzo dobrym charakterze, najwidoczniej uważacie inaczej. Ja osób które sobą dają pomiatać nie znoszę i nawet im nie współczuję, przykładem żadnym dla mnie nie są. Ja należę do tych osób, które poniżać się nie dają. 18:12 Tak naplułam, ponieważ czułam się poniżona, weź mnie nie rozśmieszaj, mój facet nawet nie odważyłby się mnie uderzyć, są faceci, którzy mają swoją dumę i kobiety nie uderzą, ja mam właśnie takiego. Obowiązkiem faceta jest bronić swojej kobiety, a nie ją bić, musiałaś się wychować w nieciekawym towarzystwie, skoro tak byś zrobiła. Ja akurat przy swoim czuję się bezpiecznie. Ja już dawno faceta znalazłam, nie wszystkie małżeństwa robią takie świństwo, są ci normalni, porządni. 18:20 Nie obrażaj mojego faceta, c**ą nie jest, potrafi stanąć w mojej obronie, co mi imponuję, m.in. tak się poznaliśmy. Szanuję go, ale nie pozwolę sb nikomu poniżać, nawet gdyby mnie jakiś profesor, czy nawet jakiś kanclerz zaczął mnie obrażać, zrobiłabym to samo. Mój facet może mi wszystko proponować., byleby nie rzeczy, które mnie poniżają. Jak mi zaproponuję nie znane mi danie, po prostu zapytam co to jest i jak smakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tej wypowiedzi o kile uważam że to 100% prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj to, że nie jesteś o tym świadoma, że można się takim syfem zarazić, nie znaczy, ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie może być damskim bokserem jeśli jest dumny? Seks oralny może być przyczyną zarażenia się kiłą ,a klasyczny nie? Co za brednie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podejrzewasz swojego faceta o kiłę jednocześnie uprawiając z nim seks klasyczny bez gumki bo bierzesz tabletki? Tak, to całkiem logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie jest damskim bokserem, co nie znaczy, ze jest c**ą, w waszym rozumieniu. Nie napisałam, że klasyczny seks nie może być przyczyną zarażenia się. Po za tym co ty tej kiły się czepiłaś, nie tylko kiła jest przykrym skutkiem seksu oralnego, chorób jest wiele. Po za tym jak pisałam, nie przekonacie mnie, żebym wzieła do ust narząd, który do tego nie służy, nigdy tego nie zrobię, bo co jak co, ale dla mnie to poniżenie, a ja nie zamierzam się poniżać z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dokładnie Cię obrzydza? Ręką też nie dotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra ja juz mam dosyc tej glupiej bezsensownej dyskusji. Odpowiadam juz ostatni raz.Nie, nie pofejrzewam mojego faceta o nic, jednak wysylam go czesto na badania, sama tez sie badam, test na hiv raz na rok musi byc. Co mnie obrzydza ? Nie bede juz tutaj pisala jak chcesz to przeczytaj te 3 strony i sie dowiesz. Piszta co chceta ja juz nie odpisuje, juz nawet tu nie wejde. Zycze wam wesolych swiat Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee bez sensu, dobry był polew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×