Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy powinnam z nim zerwac ?

Polecane posty

Gość gość
a odkąd to zwykłe p*****lnięcie to szacunek do siebie? Osoba , która sie szanuje nie musi robic takich rzeczy żeby szacunek utrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek to rzecz na którą się pracuję całe życie i całe życie trzeba się szanować, żeby mieć szacunek dla sb, dla chłopaka i dla innych, jak ma się szacunek do innych, to inni też będą nas szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zwykły seks dla mnie poniżeniem nie jest, o ile robimy to z właściwą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. : Powinnaś zerwać z nim jak najszybciej. Zanim on nie zerwie. Bo to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ma on ze mną zerwać ? Kochać go nie przestałam, to znaczy bardzo się na niego wkurzałam, ale myślę, że jak ładnie przeprosi i obieca, że to się nie powtórzy, to mu to może wybacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty seksu nie lubisz i nigdy nie będziesz w tym dobra. Znam kobiety, które to uwielbiają i nie tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię seks, ale nie oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje podejście jest trochę takie jednostronne i monotonne. Czy chociaż raz spróbowałaś tego, że się nastawiasz tak negatywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ty chociaż raz spróbowałaś żołądka byka, czy nerki świni, że na samą myśl o tym chce ci się rzygać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadłem nawet mózg świni....bardzo dobry. Do autorki...jak sądzisz plunięcie w twarz to nie jedt poniżenie?. Wybacz ale ha po takim czymś nic bym się nie odezwał , wyszedł i nie wrócił. Jesteś młoda a już lubisz dominować w życiu i to ty chcesz być górą we wszystkim...jesteś egoistką a z wiekiem będziesz nie do zniesienia. Rzuć tego chłopaka dla jego dobra aby sobie życia nie marnował z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go,i tak cie zdradzi . On potrzebuje normalnego seksu,a nie po bożemu. Nie dasz mu tego,poszuka gdzie indziej. Faceci tacy juz SA.Ty zgrywasz księżniczkę,a kopa w tyłek dostaniesz, To kwestia czasu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponizylas go,zachowalas sie chamsko. A zgrywasz taka gwiazdę? Na jego miejscu dalalbym sobie z toba spokój,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że już skreślił taką dewotkę jak ty. Na jego miejscu bym tak postąpiła. Seks to też lodzik dla niego i minetka dla mnie. I wiele innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mózgu świni bym w życiu nie zjadła, o ile może się kłócić, że ma w sobie coś zdrowego, to nie można powiedzieć tego o seksie oralnym, przez który możemy się zarazić wieloma nieprzyjemnymi dla nas chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym go ponizyłam ? To on mi kazał wziąc swojego śmierdzącego penisa do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie uprawiamy seksu po bozemu, bo ja przecież biorę tabletki. To niech mnie zostawia, znajdę sobie mądrzejszego, który będzie mnie szanował. Jak mnie on nie szanuję, to tęsknić za nim nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jego szanujesz? Co wpychał ci na siłę w usta? Moja żona też na początku nie chciała..ja jej minetę robiłem od początku, potem brała do ust...tak bardziej chyba dla mnie niż dla siebie bo nie umiała. Jakiś czas temu..4 lata...spuściłem się jej na brzuch, wtedy powiedziała "weź to g****o ze mnie", ...to był nasz ostatni raz, wolę walić konia niż słuchaç takich rzeczy. Nie pasujecie do siebie wiec rozstańcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no siłą mi nie wpychał, zaproponował tylko, ja się wkurzyłam, że wziął mnie za taką dziewczyną, co to robi. Więc widzisz, jestem tak jak twoja dziewczyna, brzydzę się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idiotka... po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw popatrz na sb, a później innych oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawiało mnie porównanie seksu oralnego do zjedzenia nerki partnera jako jego części ciała :-D Ani nerki ani k****a mojemu chłopu nie zjem,ale lodzika robię chętnie dla jego i własnej przyjemności. I szanujemy się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze najważniejsze : szanuję i kocham mojego chłopa,więc nigdy nie poniżyłabym go plując mu w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś, że żadnej części ciała się nie obrzydzisz, jeżeli będzie ona twojego partnera, a jakby nie patrzeć nerka to część ciała, którą twój partner na pewno posiada. Ja loda mojemu nigdy nie zrobię, mówiłam brzydzę się tym, też go szanuję, więc jak on mnie szanuję, to jestem dla niego miła, jak nie, to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz pojęcia.Nerka to organ wewnętrzny,a nie część ciała. Z miłości i szacunku do partnera mogłabym oddać mu swoją,ale nie ją lizać podobnie jak penisa??? Głupoty piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerka i penis to sa czesci ciala. Teoretycznie widok nerki rwojego meza nie pownien cie przerazic skoro sie go nie brzydzisz. Teoretycznie nie powinnas sie go wstydzic w autobusie jakby przypuscmy walilo od niego na km i by byl pijsny. Moge go calowac, ale nie lizac mu penisa, jakby yo wygladalo ? Znajomi by sie ode mnie odwrocili jakby sie dowiedzieli ze sie az tak nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi?z kolka rozancowego!jesteś głupsza nuż myślałem. Koltunka.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi być prowo..przeciez takie kretynki po świecie nie chodzą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bank prowo 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to seks jest bleee, powinno się takich wieszać.amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretycznie... nie pisałam,że mam męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×