Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzychu M

mówić o ilości byłych czy nie?

Polecane posty

Gość Krzychu M
Taa.. I z każdą uprawiam sex tylko raz pewnie. Niezłą opinię tutaj już mam. Uważacie mnie chyba za głupiego, nieodpowiedzialnego d****arza, prawdopodobnie chorego na WZW, nosiciela hiv i wiele innych. A ja po prostu jestem normalnym facetem który jak wiele innych osób szuka miłości i partnerki na resztę życia. Jest tylko jeden problem, ja akurat jestem szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę ze powinienes sie przebadac. Mnie zdarzal sie przygodny sex ,i czasem sie zastanawiałam czy sie czymś nie zarazilam. Badania na hiv i inne tego typu mialam robione gdy zaszlam w ciaze (bylam wtedy w stalym zwiazku), balam sie i jak odebralam wyniki to odetchnelam z ulga,to jest jakas nauczka żadnego przygodnego sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Jak tak się boicie to lepiej dowiedzcie się o swoich facetach troszkę więcej niż to co oni Wam mówią. Zróbcie sobie jakiesś"dochodzenie" bo przecież zawsze ktoś wie co i jak. Tylko jak to będzie postrzegane przez innych, jak jakaś paranoja, choroba itd, większa choroba i coś bardziej "nienormalnego" niż ilość partnerek waszych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzychu ty szukasz miłość? weź się nie ośmieszaj:-( Niedobrze mi jak cie czytam i naprawdę nie wierzę w to ze większość facetów to tacy k****arze. I właśnie to tak dziewczyny jest, że taki k****arz będzie nas sciemniał ze miał 3 partnerki a my głupie naiwne uwierzymy a potem okazuje się ze mamy kiłę, chlamydie i hiva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Co Wy z tym przygodnym seksem. Dla mnie ten termin oznacza umawianie się albo szukanie kogoś wyłącznie w tym celu. Ja natomiast zawsze szukam z myślą o stałym związku, miłości Jak poznam kogoś i będę akurat z tą osobą przez kilka lat to to co było na początku to tez przygodny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze taki *****cz nie pojdzie na badania bo jemu się wydaje że nic nie złapał:-( no ręce opadają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Wiecie co, nie lubię kłamać i zawsze się od kłamstw powstrzymywałem, ale Wasze posty coraz bardziej mnie przekonują mnie do tego by w tej sprawie mówić że miałem tylko 3 partnerki i to wszystko., bo inaczej trawię na fajną dziewczynę ale tak uprzedzoną i przywiązującą wagę do liczby ex że uzna mnie za d****arza na samym początku i do widzenia, a przecież tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty właściwie masz do tych badań? Ja poznałam męża w wieku 29 lat. Oboje byliśmy już doświadczeni (może nie z 50 osobami ale jednak) i badania zrobiliśmy. nie ma tu nic do wstydu i obrażania. Dorośli ludzie, niby do "stałego związku" powinni rozmawiać też o niemiłych tematach a takimi są choroby weneryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kim jesteś jak nie d****arzem? chłopie śmieszne to jest że dla ciebie 50-partnerek seksualnych to norma i masz 28 lat tylko, starsi faceci od ciebie tylko sie nie naru/chali co ty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Nie wzbraniam się od badań i jestem gotów je zrobić, chociażby dla Waszego świętego spokoju:p ale niech każdy kto miał kogoś przed swoim obecnym partnerem też niech zrobi badania. Bo jaka jest różnica czy ktoś miał 1 czy 50? To tylko przypadek, jak trafisz. Może mieć facet 1-2 przed Tobą a być zarażonym a drugi znacznie więcej i zdrowy. Ja powtarzam kolejny raz sypiałem nie dla samego seksu, nie z dziewczynami szukającymi tylko seksu, nie z prostytutkami, poza tym z zabezpieczeniem i naprawdę tylko od przypadku zależy że akurat na mnie by wypadło. Więc labo wszyscy się badają albo bez głupiego gadania bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega to raczej rachunku prawdopodobieństwa w szkole nie miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Taaa.. Są tacy co tylko raz czegoś spróbują i mają pecha akurat. spadochron się nie otworzył przy pierwszym skoku a inny tysiące wykonał hahahaha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym się dowiedzieć od chłopaka o przygodnych wyskokach... A badania mimo tego powinno się zrobić dla świętego spokoju ;) dużą krzywdę byś zrobił jakiejś porządnej dziewczynie jakbyś ją zaraził jakąś chorobą... Nawet nie zdajesz sobie sprawy a możesz być chory bo żadnych objawów nie ma... Szanuj się bo będziesz miał takie przezwiska jak na kafe... Niechcianą ciążę też mogłeś zaliczyć więc jak już ciąża to z odpowiednią partnerką, w łóżku nie sprawdzisz czy dana osoba do Ciebie pasuje a zranisz uczucie kobietom, które sobie zrobiły nadzieje względem Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy normalny facet na umysle liczy swoje partnerki sexualne gosc jest albo zbokiem albo farbuje bo jeszcze niemial zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu M
Zrobiłem badania, dziś odebrałem wyniki. Jestem zdrowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×