Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Wczoraj spisalismy protokol przedslubny. Dostaliśmy kartki do spowiedzi. I lartke do zapowiedzi w swojej parafii musimy podrzucić jeszcze. Nie bylo tak strasznie . Zadal na troche pytań i po sprawie. Nawet bylo milo. EM jak twoja suknia kiedy przymiarka bo zapomialam? Ja musze w kwietniu swoja sprowadzic na przymiarke. Bedzie trzeba ja troche przerobic bo schudlam o rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Ancia,no to suuuuupeeeer:D to takie smieszne,bo sie nie znamy,ale ciesze sie,ze Wam sie udalo;)Ancia,czy dobrze pamietam,2 czerwca macie slub,tak? Agnieszka,przymiarka 11 kwietnia,mam nadzieje,ze wszystko bedzie tak jak chcialam;) jutro jedziemy na degustacje tortu i bedziemy raczej juz zamawiac jak nam posmakuje;) poza tym zachodzilam do fryzjerki kolo mnie i gadalam z nia to jak jej opowiedzialam jaka fryzure chce zrobic to mi powiedziala 50zl...niezle,co?:)kosmetyczka w tym samym salonie powiedziala 100 za makijaz...nie jest wybitnie drogo,ale moglo byc taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a my bylismy dzis na degustacji tortow iiii...nic nie wyszlo:( jakos nic nie bylo tak jak tego chcielismy...tort,ktory nam sie spodobal z wygladu nie mogl byc w takich smakach jak chcielismy,a smak,jaki nam sie spodobal byl brzydki z wygladu...i nic nie wybralismy,jutro moze czego innego poszukamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Wow, makijaz i fryzura za 150zl? W Warszawie i okolicach takie ceny sa nierealne ;) my jestesmy juz po naukach przedmalzenskich, a na maj mamy zaplanowana poradnie rodzinna i spotkanie ze znajomym jubilerem zeby ostatecznie wybrac obraczki. Jutro jade kolejny raz szukac sukni. Do slubu pol roku, a ja nadal nie mam zamowionej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość met
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka33
Dziewczyny czy któraś może będzie brała ślub w Pałacyku Łąkomin ? Słyszałam pozytywne wypowiedzi na temat tego miejsca, że dobre jedzenie, przede wszystkim dobrzy kelnerzy, że miejsce ładne. Tylko chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej . Wie coś może ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: pazdziernik2016,nie przejmuj sie,ja zamowilam chyba 4 mies przed slubem,wiec spoko;) poza tym zalatwilismy ostatnio pare spraw...wzielam swoje dokumenty z parafii i ksiadz oczywiscie mial problem,ze w niedziele przychodzimy do niego,spotkalismy sie z gosciem od samochodu i jest ok, dogadalismy sie z inna cukiernia i juz wiemy gdzie bedziemy zamawiac tort,a poza tym zalatwilismy zaswiadczenia z usc i tak jak pisalam dostalismy wszystko od reki;)a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi27
Dziewczyny zostały mi 3 dni :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Krakowie na św. Gertrudy taki salon z sukniami ślubnymi jak Elizabeth Passion (elizabethpassion.com). Warto do nich podjechać. Suknie są z porządnej jakości materiału, w różnych przedziałach cenowych. Ja za swoją dałam niecałe 4 tys. Dokładnie uszyta, bez niedoróbek krawieckich, które niestety się zdarzają. Jak mi koleżanka pokazywała suknię, którą jej krawcowa oddała to ręce opadają...pełno nitek wystających, szew na wierzchu, jakaś masakra. Tutaj nie miałam z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy dac na zapowiedzi w swojej parafii mamy przyjść za 2 tyg po odbior kartki. A tak narazie sie nic nie dzieje. Musze skontaktować sie z babka od ciast i podjac juz jakies decyzje. I szukam bielizny. Bo mi cycki zmalaly przez odchudzanie i musze cos wyszukac. A potem sprowadzic suknie do przymiarki bo napewno bedzie za duza. Blondi jak tam stresik jest? Wszystko juz gotowe? EM jakim autem jedziecie? Bo my swoim audi a6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my jedziemy biala mazda6...sliczna;) a dzis dzwonila do nas dziewczyna,ktora ma slub w tym kosciele co my 3 godz pozniej,zeby zapytac czy chcemy sie z nimi zrzucic na dekoracje kosciola,ale ja nie wiem sama...musze sie z nia skontaktowac i dowiedziec sie co ona w ogole planuje:) Blondi,trzymamy kciuki,zeby wsystko bylo tak,jak sobie to wymarzylas;) dawaj pozniej znac jak poszlo i w ogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi27
To juz jutro aaaaaa stres sie powoli udziela wlasnie idziemy do spowiedzi a potem na próbę generalna do kosciola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak to bylo u mnie też stres w piątek ale od soboty rano jak by ktoś stres zabrał :) może też dla tego że mialiśmy wszystko dopiete na ostatni guzik. Nasze wesele robilismy w Tawernie lukulus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi27
Mam nadzieje ze mi stres tez minie bo juz latałam do kibla trzymajcie kciuki i bądźcie jutro wszystkie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka009
Dziewczyny, co sądzicie o tego typu biżuterii http://naslubnymkobiercu.pl/bizuteria-na-ramie/ ? Mam niestety dużo tatuaży i boję się, że będzie tego wszystkiego za dużo... Czekam na wasze opinie. Tylko proszę bez uśmiechania się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie było mnie tu trochę. Wpadliśmy w wir załatwiania i nie miałam czasu. Ale wszystko już załatwione oprócz mojego ubrania :D Spinki dostał pod choinkę, kompas, ale nie wiem czy założy. Garnitur kupiony, problem z koszulą był, bo za bardzo napakował na statku... przymierzył chyba z 10 sztuk i tak koszula była do zamówienia. Krawat jest, pasek jest, buty są, poszetka, skarpety. Fotograf załatwiony wczoraj, podpisaliśmy umowę. Dostaliśmy też wczoraj próbki tortów, 4 smaki i jak dla mnie wszystkie pyszne. A najlepszy był miętowo- czekoladowy i w sumie na samym początku go zamówiłam. Wszystkim smakował. Ale jak zobaczyłam próbki... o matko... dostaliśmy w sumie cały jeden tort złożony z 4 smaków (co było mega zaskoczeniem). Makijaż zarezerwowany. A co najważniejsze, to obrączki kupione. Muszę tylko swoją wymienić na większą, bo po przymierzałam w domu w różne pory dnia i jednak ciśnie. I tak przy okazji dostałam też pierścionek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arletka myślę ze ta biżuteria ciekawa i inna ale uwazam ze jeslo masz tatulaze to wszystkiego będzie za duzo i tak naprawde ona zniknie. Oczywiście mowie tu o duzych tatulazach. Nie o np jednym malym gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodi jak sytuacja od 3 dni jesteś mężatką! Jak slub wszystko się udało po twojej mysli? Bylam wczoraj zatwierdzic ciasta zamowilam 25 blach takich standardowych domowych i to wyjdzie ok 1200 zl. Wiec mysle ze w cukiernii zaplacilabym o wiele drożej. Składniki juz w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieć całą papeterię ślubną zrobioną w jednym miejscu, bez zbędnego biegania polecam www.zaproszeniaslubwesele.pl Wykonują kompleksowo zaproszenia, koperty do zaproszeń, menu, księgi gości, winietki i opisy na stoły, podziękowania dla gości i rodziców. Mają duży wybór na stronie, jak macie własny pomysł projektują też indywidualnie tak by ślub mógł być wyjątkowy. Dbają o najmniejszy szczegół wykonania. Projekt i personalizację mają w cenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panna młoda
Rzadko tu zaglądam, bo nie mam czasu. Jak czytam to forum to mysle, ze jestem w lesie ze wszystkim. Mam załatwione najważniejsze sprawy. Dziś będę kupować zaproszenia i koperty na allegro. Pewnie będę musiała długo czekać, bo na próbki czekałam dwa tygodnie, ale ładne i tanie, wiec nic nowego nie szukam. Czytam,ze piszecie o pończochach. Ja będę miała cieliste rajstopy. Ile placicie za strojenie kościoła? Ktos pisal o zapowiedziach, mój narzeczony jest w takiej sytuacji, ze parafia rodzinna w innym miejscu niż miejsce zamieszkania. Ksiądz w mojej parafii powiedział, ze zapowiedzi ma zamówić tam,gdzie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a do mnie dzwonila ostatnio dziewczyna,ktora ma slub 2,5 godz po nas w tym samym kosciele i chciala,zeby sie podzielic kosztami przystrojenia kosciola i ma sie dowiedziec ile to bedzie kosztowalo u dziewczyny,ktora jej robi bukiet,ale ja od razu powiedzialam,ze jezeli mamy wchodzic w jakies wieksze koszty to ja nie chce,bo rownie dobrze moge pojsc do pasmanterii,kupic troche wstazek czy innych materialow i sama zrobic jakies kokardy na lawki i jakies tam jeszcze ozdoby,wiec ma sie odezwac:) dzis jeszcze podpisalam umowe z facetem od samochodu i zaliczka wplacona,wiec juz zaklepane;) Aga,a u Ciebie na sali nie bedzie ciasta,ze tyle zamawiasz?przypomnij na ile osob masz wesele?po ile za kg zamowilas?ja sie wlasnie zastanawiam ile ciasta dokupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×