Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: Ancia, no to faktycznie nie wiem czy jest sens na wariata wszystko robić:( no musicie sami zdecydować jak chcecie zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja zapadła że darujemy. Zostajemy przy swojej opcji z cywilnym teraz a kościelny będzie tak jak powinien być. Na "spokojnie" wszystko z wyprzedzeniem zaplanowane. Nie chcę żałować niczego i chyba będzie to najrozsądniejsze posunięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: też mi się tak wydaje w tej sytuacji...tym bardziej jak nie pasują Wam terminy nauk,a ksiądz nie daruje;) suknia na cywilny to też nie to samo co na kościelny,więc moim zdaniem to dobra decyzja;) My chcieliśmy do świąt zaprosić już wszystkich,ale właśnie niedawno do nas dotarło,że zostały tylko 4 niedziele z czego w najbliższą pracuję,więc 3,a my głównie w niedziele możemy zapraszać gości...musimy się sprężyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia decyzja nalezy do was mysle ze da sie ogarnac jak sie chce. Karolina nie stresuj sie my mamy nauki juz za soba w sumie to byly nudne i noec ciekawego nie daly mi. Nie wiem jak u was my mielismy 4 spotkania w grupie. A w poradni rodzinnej 3 spotkania indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tam nie wiem,bo my nie mielismy nauk,ksiadz sam powiedzial,ze nie potrzebujemy;) u nas do slubu ciut ponad 3 miesiace i tak na prawde jeszcze nie zaczelo sie takie zalatwianie wszystkiego,jutro moj narzeczony pojedzie do swojej parafii po dokumenty,a poza tym to ciagle wydaje mi sie,ze na zamawianie i zaklepywanie wszystkiego jest jeszcze za wczesnie,a potem pewnie bede sie stresowac,ze jeszcze tyle rzeczy do zalatwienia;)podejrzewam,ze po swietach juz na maksa zaczniemy wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka5g jesli moge zapytac czy juz masz moze jakas cukiernie ktora bedzie robila wam tort weselny?? Przegladam strony ale wole z polecenia :) Dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tort w cenie menu 4 pietrowy. A ciasta bedzie mi robila kobitka prywatnie. W cukierniach strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Cześć dziewczyny, biorę ślub w sierpniu w tym roku. Popełniłam błąd, kierując się zasadą TANIEJ w wyborze sukni ślubnej i pojechałam do pani, która szyje suknie ślubie. Ta pani miała jedną dość ładną suknię, ale do końca w tej sukni coś mi nie pasowało, w dodatku była dla mnie za duża, ale pani obiecała, że przerobi suknię tak jak będę chciała, cena też miała być atrakcyjna i tym się skusiłam, ale sukni nie byłam pewna. Błąd był też w tym, że za mało sukien przymierzyłam. Teraz jestem pewna, że chciałabym odstąpić od umowy... Jutro poproszę o zwrot zaliczki, tak się boję... Nie chcę płacić za dwie suknie, bo już sobie wybrałam kolejną suknię, która na mnie ładnie leży bez kombinowania i przeróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagrajwesele
polecamy cały pakiet fotograf + teledyski ślubne [wolne terminy]- nagrajwesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi 8914
A u mnie zostało ledwie miesiąc mam 9 kwietnia a tyle spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co do druku: winietki, zaproszenia, podziękowania, itd, projektowaliśmy sami i zamawialiśmy w drukarni internetowej, na www.viperprint.pl. Mają mnóstwo papierów ozdobnych do wyboru, na których możecie zamawiać naprawdę przepiękne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planowanie wesela to jest naprawdę wyzwanie. A zastanawiałyście się np. nad wedding plannerkami? Moje dwie znajome korzystały i w sumie chyba zadowolone. Na bank mniej zestresowane :) Ważne też, żeby np. staff w domu weselnym czy restauracji był wyrozumiały, bo pary młode bywają mocno dociekliwe. W Krakowie za to chwalą np. Restauracje Monopol, że Panie współpracujące przy weselu mega miłe i cierpliwe. W sumie o to chodzi tak naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiałam nad tym, żeby własnie wynająć kogoś kto zaplanuje mi ślub.. tzn. wg mojego pomysłu oczywiście. Wiecie jak drogie to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa Panna Młoda
Pani mi oddała zaliczkę. Tę suknię, która sobie wybrałam w salonie i przymierzyłam, bardzo mi się podobała, ale czy ona taka będzie przed moim ślubem to się okaże. Chyba nic mnie tak nie stresuje jak sukienka. Szkoda, że dziewczyny zginęły, zamiast tego durne reklamy... Koleżanko, został CI już miesiąc, czy coś masz jeszcze do załatwienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamy to tu 2/3 wątku... od razu można zobaczyć czy to Panna Młoda, czy autoreklama pod przykrywką. Ja się dzisiaj załamałam... ustaliliśmy wstępną datę na 02.06. Rozejrzałam się konkretniej za zaproszeniami i problem wszędzie, żeby zamówić mniej niż 20szt.... a zaproszenia jednak chyba zamówię i nie będę sama ich robić. Ale motyw marynistyczny zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie jeżeli na waszym weselu będą również dzieci polecam wynajęcie Animatora (Animatorów) tak aby i rodzice z małymi dziećmi mogli chwilę korzystać z uroków waszego przyjęcia Weselnego. Osobiście bywałam na weselach gdzie był Animator dla dzieci i naprawdę mi się podobało. Na swoje wesele również dziewczyny zamówiłam Animację w firmie Zabawni i Kreatywni . Firma jest sprawdzona ponieważ byłam właśnie na weselu gdzie prowadzili Animację i z tego co wiem działają nawet poza województwem śląskim i z mojej orientacji mają dobre ceny. Co jeszcze z takich nowości planujecie dziewczyny. A napiszcie mi jeszcze co myślicie o moim pomyśle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi8914
Miesiąc jeszcze i sprawy końcowe Winetki ozdoba na auto rozplanowanie gości przy stołach mam 9 kwietnia i nie mam pojęcia jakie bolerko nie chce takiego futrzanego na zimę a w siatce bedzie mi za zimno raczej wiec zostaje atłasowe a i welon kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja bylam dzis na pierwszych poszukiwaniach bielizny pod sukienke,ale stwierdzilam,ze skoro mam,suknie gorsetowa to raczej nie potrzebuje jakiejs bielizny wysczuplajacej,bo od tego bedzie przeciez gorset,wiec szukalam stanika,oczywiscie bialej bardotki...nie wydaje mi sie,ze mam jakies bardzo duze piersi,ale jak bylam w jednym sklepie to pani mi pokazala tylko jedna bardotke,z ktorej miala na mnie rozmiar,bo inne byly tylko male rozmiary,byla dobra,ale niestety mi sie nie podobala,a to tez jest wazne,wiec jej nie kupilam; w drugim sklepie pani tez mi pokazala tylko jednen rodzaj i tez byl dobry i nawet ladny,ale pani mnie skutecznie zniechecila...to znaczy chciala mi sprzedac ten stanik,ale az za mocno,byla bardzo przemadrzala,bo przeciez ona 22 lata w tym pracuje to wie,ze ja tak dobrego stanika nigdzie nie znajde...wiec wyszlam i poszlam do pracy;)tak sie skonczyly moje dzisiejsze zakupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM ja tez kuilam bardotka. Ale nie poszlam do jakies firmowej bielizny. Bo mnie na to nie stac chociaz moze tym razem zainwestuje. Ostatnio mi biust sie zmiejszyl nietety jak na razie na wadze 7,5 kg mniej. Czemu odrazu cycki chudna wrrr. Sierpniowa to dobrze ze tak sie skonczylo z ta suknia ze oddala ci kase wiesz jak to jest nie którzy nie sa tak mili. A w nowym salonie ile ci powiedzieli ze musisz czekac na suknie? Ja rozgladam sir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM ja tez kuilam bardotka. Ale nie poszlam do jakies firmowej bielizny. Bo mnie na to nie stac chociaz moze tym razem zainwestuje. Ostatnio mi biust sie zmiejszyl nietety jak na razie na wadze 7,5 kg mniej. Czemu odrazu cycki chudna wrrr. Sierpniowa to dobrze ze tak sie skonczylo z ta suknia ze oddala ci kase wiesz jak to jest nie którzy nie sa tak mili. A w nowym salonie ile ci powiedzieli ze musisz czekac na suknie? Ja rozgladam sie za suknia na poprawiny i widzialam juz kilka fajnych. eM kiedy przymiarka sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej sali, zespołu, fotografa bądź oprawy na wesele, to przejrzyjcie sobie oferty na http://www.gdziewesele.pl/ Dzięki tej stronie nasz ślub wypadł perfekcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie też postępy :D Same sprawy się rozwiązują, ale to dobrze. Oprócz terminu w USC i restauracji, mamy w sumie wszystko zaklepane. Teraz się pozostało modlić o te dwa miejsca i wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u mnie w mieście jest taki jakby "rynek",ale tam też można dostać fajną bieliznę i rozmawiałam dziś z siostrą narzeczonego i ona mówiła,że jak mam okazję,żeby kupić taniej to żebym się nawet nie zastanawiała,więc muszę tam się przejechać i poszukać:) przymiarka w poniedziałek 14.03...już się nie mogę doczekać i się boję trochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Ja mam już całą bieliznę do sukienki, na biustonosz zdecydowałam się lepszej firmy żeby się nie stresować czy dobrze podtrzymuje. A w jakim kolorze będziecie mieć pończochy bo ja zdecydowałam się na białe i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Sierpniowa którego masz ślub? bo ja 27.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: udalo nam sie wczoraj za jednym dniem zaprosic trzy rodziny,wyszlo nadplanowo,ale to dobrze;) poza tym na razie wszystko stoi w miejscu:) nie wiem czy bedzie sens wrzucac fotke z pierwszej przymiarki,bo to chyba nie bedzie jeszcze taka ladna suknia,tylko takie jakby dopasowanie gorsetu rozmiarem i calosci ksztaltu,a chyba na nastepnej przymiarce bedzie dopiero ladna suknia...jak zobacze co to bedzie to Wam powiem i zobaczymy czy jest sens wrzucac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z was widziała te kuferki na podziękowania? http://allegro.pl/twoje-krowki-i-pudelka-dla-gosci-slubne-100szt-m-i5996137378.html Liczyliśmy ceny ciast na podziękowanie dla gości i najtańszy pakiet powiedzieli nam 15 zł, tutaj wychodzi trochę ponad 6 zł i całkiem fajnie to wygląda. Ile Wy zamierzacie wydać na ciasta dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam aniołki z gipsu za 1.05 zl sztuka. A ciasta bede rozdawala po poprawinach co zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×