Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość Sierpniowa Panna Młoda
Jeśli chodzi o jedzenie dla obsługi, za każdego będzie płacone, cena wynosi 50% talerzyka, kierowcą u nas będzie gościem, więc będzie się bawił do białego rana. Szukam piosenki na pierwszy taniec, coś wolnego opartego na walcu, nic mi się nie podoba. Może macie jakieś propozycje? Najnowszy gościu, też biorę ślub 6 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u nas za fotografa placimy normalna stawke,ale to nic,bo to tylko jedna osoba z "obslugi", kierowca jest zupelnie obca osoba i nie zapraszalismy go na obiad,tez mi przyszlo do glowy,zeby mu czyms podziekowac,ale on przeciez bedzie w pracy i wezmie za to niemale pieniadze,wiec mysle,ze to nie jest potrzebne i nie beziemy mu nic dawac:) co do bizuterii to dzis wstawie zdjecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka co do bizuteri jesli masz ubogi gorset to mozna coś na szyje spokojnie założyć jesli masz gorset mocno zdobiony to buzuteria na szyje skromniejsza jakies male perelki. Do tego kolczyki i bransoletka. U nas płacimy za Fotografa.i kamerzyste i dj 50% ceny. Jesli chodzi o kierowce to jeszcze nie wiemy . Ale mysle ze jak wezmiemy kolege ktory nie bedzie gosciem to postawimy mu tylko obiad. Zas jesli by byl to obcy kolo z samochodem to dostalby tylko zaplate bez obiadu. Gosc proponuje w pierwszej kolejnosci wybrac lokal i zarezerwowac potem oprawa muzyczna i np foto. A potem zaproszenia. Dokumenty z urzedu jak ma to byc slub konkordatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piosenki to mu wybraliśmy cos szybszego i nowego. Bylo trudno bo moj nie jest uzdolniony tanecznie. Po prostu ja zatanczymy jak umiemy. Wolimy tanczyc troche szybiej niz przytulanca. Magda Famme i Nowator- Jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale idąc tym tropem to zespół czy tam fotograf też są w pracy i pobierają za to ładne pieniądze a wyżywienie sie im funduje i to, że są parenaście godzin a kierowca ok2-3 to żaden argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientuje się może któraś z Was, czy kupując sukienkę, która była lekko poprawiana przy ramionach u krawcowej (ze sklepu), odebrana i jak na złość nie przymierzona w sklepie przy odbiorze, a tydzień później, jest szansa na powołanie się na jakąś ustawę co do zwrotu towaru? Dodam, że sukienka jest z metką, mam paragon z 13.04, a odebrałam ją po poprawkach 15.04 (potem był weekend). Nie miałam czasu przymierzyć w sklepie, odebrałam i wyszłam. Dopiero dzisiaj znalazłam czas na przymiarkę i od razu poleciałam do sklepu bo nie byłam zadowolona. Zaproponowali mi "z wielką łaską" wymianę na inną w tej cenie, ale nie chcą pójść na oddanie pieniędzy. Po przymierzeniu z butami itd. widać mi cały tyłek przy nawet lekkim skłonie. A w sklepie zbytnio nie ma większego wyboru w białych, bo to zwykły sklep odzieżowy. Sukienka lekko poszła do góry i dodatkowo ubierając szpilki inaczej się układają nogi, więc nie mam ochoty świecić tyłkiem. Nie zostałam poinformowana, że po poprawkach nie będę mogła już jej oddać... a jak na złość mój M nie chciał mnie wtedy w sklepie zobaczyć, panie wiadomo wciskały bo chciały sprzedać... jestem zła na siebie, bo uciekną mi jeszcze 2 tyg. na latanie do sklepu i patrzenie za dostawą i tą ewentualną wymianą... obudzę się w ostateczności z ręką w nocniku. Już mam ochotę wziąć całkiem jakąś inną za tą cenę tylko do szafy na jakieś inne okazje, a kupić kolejną... dłuższą, prostą ołówkową, bo każda się okazuje za krótka. A ja mam 178cm + 9,5cm obcasa i wyglądają sukienki jak po młodszej siostrze na mnie... Dzisiaj jestem załamana i zła na siebie, że tak pochopnie kupiłam wtedy sukienkę, potem nie przymierzyłam od razu... a oglądałam ją na wystawie 3 tyg.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to sie Ancia wkopalas,jak tylko napisalas,ze nie mierzylas to tak pomyslalam obys nie miala problemu...no nieladnie byloby,gdybys swiecila tylkiem,wiec moze faktycznie poszukaj czegos innego,jeszcze troszke czasu masz;) a oto dziewczeta moja bizuteria slubna...wlasnorecznie robiona:D http://tufotki.pl/LE8tR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że pochopnie postąpiłam, ale chyba są na to artykuły że do 14 dni można oddać zakupiony towar... z resztą, nie chcę się kłócić. Chciałam wtedy żeby M popatrzył jak wyglądam i ocenił, ale pani powiedziała żeby lepiej mnie może nie widział, bo to przynosi pecha. I go nie zawołała chociaż prosiłam... Pojechałam dzisiaj do galerii i kupiłam kolejną sukienkę, o połowę tańszą w Orsay. Prosta, zwykła, ale za to dłuższa i nie trzeba nic poprawiać bo leży idealnie. Zatwierdzona przez mamę i siostrę bo M nie ma teraz chwilowo. A za tą "pomyłkę" wezmę sobie inną tak jak mi zaproponowano z łaską w sklepie. Może nie mają tam brzydkich sukienek, ale na mój wzrost muszę mieć naprawdę długą a wszystko jest na "jedno kopyto" przed kolano. W sobotę mają dostawę, także po majówce się przejdę i wezmę cokolwiek "do szafy" na inne okazje. Zostało czekanie na 3 parę butów, zestaw do hybryd i znalezienie żakietu granatowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia mozesz zwrocic do 14 dni ale napewno jak nie zamawiaez na indywidualne wymiary. A w twoim wypadku byly lekkie przeróbki. Dziwie sie ze jej nie mierzylas przy odbiorze. No ale dobrze ze juz masz inna. A tamta wymiec na jakas kiecke na lato. eM ale super ci to wyszlo widze ze sie wprawilas i juz wszystko prosciutko ci wyszlo. Czas leci nieubłaganie. Za tydzien niecaly juz maj. Aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a wiecie co postanowilismy w sprawie mojego bukietu...mamy zamiar kupic kwiaty w hurtowni i moj narzeczony zrobi bukiet:)zeby nie bylo strachu to ciut ponad tydzien wczesniej jest dzien mamy,wiec zamierzamy zrobic probny bukiet dla mamy;)on sie troche stresuje,ale ja wierze,ze bedzie ladnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to w zasadzie i tak bedzie robione poprzedniego dnia,wiec pewnie razem bedziemy cos tam komponowac,a bukiet jaki sobie wymyslilam nie jest trudny,wiec pomyslelismy,ze bez sensu placic 150zl za jeden SLUBNY bukiet w kwiaciarni,kiedy za zrobienie samemu zaplacimy ok 60;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka też tak zrobiła, z bukietem. I niestety jej narzeczony połamał kwiatki, średnio to wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubvideo
Cześć dziewczyny! Razem z moim zespołem prowadzę firmę filmowo-fotograficzną i chciałabym Wam polecić nasze usługi :) Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć że nasze filmy wykonujemy dbale i z pełnym oddaniem przez co wideo które tworzymy jest unikalne dzięki ciekawym ujęciom i profesjonalnemu montażowi na długo zapadają w pamięć a co ważne nie są nudne ;) . Nagrania wykonujemy z powietrza przy użyciu dronów jak i statycznie z ziemi dzięki lustrzankom ( mamy bogate zaplecze sprzętowe np. slidery, stabilizatory obrazu, rejestratory dźwięku itp ale nie chce Was zanudzać tym :)). Jeśli zależy Wam na bardzo dobrej jakości nagrań, ciekawych ujęciach a finalnie na pięknej pamiątce z Waszego ślubu to trafiliście idealnie. W kwestii finansowej na pewno się dogadamy. Jesteśmy doświadczoną firmą, na co dzień zajmujemy się produkcja filmów reklamowych/korporacyjnych, filmowaniem relacji na żywo i tym podobnych. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć nasze przykładowe produkcje. Nie traćcie czasu na firmy które filmy kręcą "byle jak" i zaufajcie nam - dla nas filmowanie to pasja a nie obowiązek :) Jeśli macie pytania odnośnie nagrań, portfolio, ceny za nagranie to śmiało zapraszam do kontaktu pod nr tel 690 306 009 lub email slubvideo@gmail.com Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Cześć ponownie! Piszę, bo chciałabym się pochwalić, że wreszcie kupiłam suknię! A jest to nie lada wyczyn, bo od września przymierzyłam ich pewnie ze 40 i dopiero teraz poczułam że "to jest to";) Nie miałam żadnej konkretnej wymarzonej jeśli chodzi o model, ale jak ją założyłam to po prostu wiedziałam że nie chcę już żadnej innej:) trochę się jeszcze stresuję,bo będzie nieco przerabiana - zamiast klasycznego gorsetu w sercw góra będzie wykończona ramiączkami z koronki opadającymi na ramiona i na plecach w " V" więc tak naprawdę dopiero na pierwszych przymiarkach dowiem się jak ostatecznie będzie wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja planuje wesele w www.eurohotel.swarzedz.pl/ , ktoras z Was robi je wtm samym hotelu? Bylam tam na weselu kuzynki i bardzo mi sie podobalo. mam nadzieje ze i u mnie stana na wysokosci zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote ide na wesele znajomych. i przy okazji na makijaz probny. wy juz mieliscie takowy? na co zwracac uwage? eM kiedy bedziesz miala gotowa suknie do pochwalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: w ten piatek ide na probny makijaz,fryzure i potem na przymiarke,wiec mysle,ze juz bedzie w miare gotowa,zeby zrobic jakies zdjecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swój ślub mamy w tym hotelu - http://www.parkhotellyson.pl/ już niedługo bo w czerwcu :) mam nadzieję, że wszytko uda się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Aga,przeciez to reklama;) my wczoraj bylismy u ksiedza na protokole i zawiezlismy dokumenty:)i moj narzeczony wreszcie kupil buty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM to w takim razie jak to reklamy to mnie bardzo irytują wrrr. Ja wczoraj odebralam kartke o wygloszeniu zapowiedzi. Teraz tylko tydzien przed slubem do spowiedzi i spotkanie organizacyjne z ksiedzem zostało. W nastepnym tyg spotkanie w restauracji. i moze z dj. zeby dopiac wszystko. Musze jeszcze tylko zamowic winietki che takie motylki na szklanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Hej Dzieeczyny! Do wielkiego dnia coraz bliżej.. Niestety bardzo sie martwię bo zaprosiliśmy na wesele 120 osob a ostatecznie bedzie tylko 70 :( mamy wesele bez dzieci i niestety połowa osób nie potrafi tego zrozumieć:( jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zapraszalismy tylko dzieci z rodziny najbliższej. Na slub. Bedzie ich tylko 4 . Linka to sporo wam odmowilo 50 os. U nas odmowilo 15 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Metbud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Metbud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Niestety tak.. Większość strzeliła focha za te dzieci ale tez dziecko kuzynki ma bialaczke więc najblizsza rodzina dziecka odpadła. No i kilka kyzynek albo ma termin porodu na ten czas albo urodziło dopiero co i nie chca zostawiac niemowlaków u kogos ani tez brac na wesele. Boje sie ze jak bedzie 70 os to nikt sie nie bedzie bawił i wesele będzie jedną wielką klapą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to u mnie chyba stypa,bo 50 osob to juz w ogole nic;) Linka ja sie wcale tym ludziom nie dziwie,nie wyobrazam sobie,zeby kogos zapraszac i powiedziec,zeby przyszli bez dziecka,albo zeby mnie ktos zaprosil bez mojego malego...dziwnie:/u nas bedzie chyba 7 dzieci i planujemy dla nich bardzo duzo roznych atrakcji,zeby sie nie nudzily:) Poza tym bylam dzis na probnej fryzurze i makijazu i zaplacilam 110zl,a potem na przymiarce sukni...wszystko jest fajnie,tylko trzeba poszerzyc halke w sukience i przyszyc wstazke w pasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu uważasz ze 70 os nie będzie potrafiło sie bawic? ja bylam na weselu gdzie bylo 25 os puszczalismy sami muzyke. i bylo super. nawet lepiej niz nie na jednym duzym. u Nas nie bedzie o wiele wiecej ok 85 os z nami. i sie nie przejmuje mam sie zamiar dobrze bawic w koncu to moj dzien! eM a fotke masz w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
eM ile Twoje dziecko ma lat?? Dobrze pamięta m ze 2 lub 3 ?? Myslisz ze zabawa do rana to jest miejsce dla malego dziecka? I tak kolo 20 trzeba by było dzircko odwiez do domu prawda? Wiec i tak trzeba mu załatwić opieke... Mpim zdaniem to duza wygoda dla gosci. Klopot odwozenia z głowy.agnieszka, moze to dlatego ze nigdy nie bylam na weselu gdzie było mniej niz 100 osób.. Choc goscie nnie sa dlamnie najwazniejsi tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×