Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moje dziecko nie rozumie słowa "nie" i jest agresywne

Polecane posty

Gość gość
rozumie doskonale ale walczy o swoje.Cierpliwości Wam Kobiety życzę,bo ja wychowywałam dziecko agresywne,buntownicze,uparte.teraz syn ma 12 lat i jak mu pokazujemy nagrania z wczesnego dzieciństwa,to uwierzyć nie może,że tak się zachowywał.My byliśmy stanowczy,zakaz bicia kogokolwiek był całkowity,wszelkie przejawy takiej agresji były karane.Praca była żmudna,trudna,kosztowała nas mnóstwo łez,złości,nerwów.dla mnie początkowo to wygladało jak tresura a nie wychowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz mu, ze 'nie wolno' znaczy 'bede cie odsuwala od telewizora za kazdym razem, a za pietnastym razem nakrzycze'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko przez dotyk poznaje,więc nie można mu wszystkiego zabraniać.jak synek wpadł w szał ,bo mu nie pozwoliłam dotknąć kubka z gorącą herbatą to wyciągnęłam do niego ten kubek z herbatą,wsadził w ten kubek rękę i od tamtej pory już nigdy nie tknął niczego gorącego.za bicie była kara, w naszym przypadku odstawienia,odsunięcia.uderzył-zostawał sam,wszyscy go ignorowali.Na podwórku uciekał-wracaliśmy do domu,w sklepie wrzeszczał- chcę,kup mi-był zabierany natychmiast.po pewnym czasie załapał,że nie popuścimy.Dzieciaki to chytre stworzenia,testują,sprawdzają ile mogą,na ile im pozwolimy.Nam psycholog pomógł,bo nie wiedzieliśmy co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×