Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czt zwrocily wam sie koszta za chrzciny

Polecane posty

Gość gość
chrzciny w domu, rodzice i rodzeństwo. była kawa i kolacja bo chrzest na 18:00. wydaliśmy ok 1000zł, synek dostał 1600zl. kupiliśmy mu łóżeczko turystyczne i krzesełko do karmienia i jeszcze zostały pieniądze na np. małą sportówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy w restauracji tylko dla najbliższych czyli nasi dziadkowie, rodzice i rodzeństwo i chrzestni malucha. Wydaliśmy w sumie chyba ponad 1500, zwróciło nam prawie dokładnie tyle ale byliśmy szczerze zaskoczeni bo w ogóle nie spodziewaliśmy że żeby cokolwiek się zwróciło i nie liczyliśmy na to, po prostu zrobiliśmy chrzciny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie bylo tak, ze na chrzciny 1-ego dziecka tylko najblizsi, nie mielismy pieniedzy, mieszkamy za granica i w tym czasie moj maz stracil prace. Skonczylo sie tym, ze poobrazalo sie polowe rodziny mojej i meza, gdybym wiedziala, ze zwroci mi sie koszt, zaprosilabym wszystkich. Teraz robimy chrzest 2-ego dziecka, zaprosilam 50 osob, teraz mnie na to stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko do głowy by mi nie przyszło, żeby liczyć. Chrzciny w domu, ale bez oszczędzania. Mały podostawał i pieniądze, i prezenty. Nie liczyłam ich wartości, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. 50 osób miałam na swoim weselu. Na chrześcinach była najbliższa 16stka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzciny ok 16 osób najbliższa rodzina Koszt ok 2.400 restauracja,ubranie,kosciol,extra rzeczy A zebraliśmy ok 5 tys zł , moi rodzice dali najwiecej 2 tys, chrzestna tys zł, rodzina meza nie najgorzej ale nie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaintrygowała mnie ta "tradycja firmy".. że prezent dla dziecka pracownika na chrzciny to 2 tys. A co jeśli pracownik nie chrzci dziecka? 2 tysiące przejdą maluchowi koło nosa? .... ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest za urodzenie dziecka a ze chrzcilismy jak mała miała 2 miesiace to wyszło ze kasa prawie na chrzciny była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na chrzciny po 1000-2000????!!!!! Posralo was do końca? A na komunię może z 5000, albo najlepiej auto. O 18-tych urodz.juz nie wspomnę. ...dom za miastem hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×