Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćta co karmi ta mama

KP czemu tyle wrogości

Polecane posty

nie dokończyłem:) więc jeżeli ci sie marza takie ludzkie fermy to prosze cie opuść to forum w tej chwili bo mam specjalny program dzięki któremu widze ip piszących i cie odwiedzę niebawem:) jeżeli sobie stąd nie pójdziesz:) Natychmiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nikt nie ma prawa mowic jak kto karmi ale tylko jesli robi to w sposob naturalny. To sa rodzaje karmienia naturalnego? Zastanow sie czy to co piszesz ma sens i wyeliminuj te wulgaryzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co k***a tobie chodzi? w czym masz problem? że ktoś karmi dziecko? czego zes sie k***a uczepiła? tylko mi nie mów, że jesteś zatroskana o matki i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mi skoczyć tępa dzido z kompleksami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gameover a karm tymi swoimi zwisami nawet do śmierci.. obleśna istota :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no karmienie cyckiem jest naturalne. nie wiem czym cie karmili. może k*****m ale z tego co wiem w przyrodzie to mało rozpowrzechniony sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapraszam serdecznie jesli widzisz moj adres na drugim koncu swiata ;) od razu widac, ze ferie sa i gimnazjalistom nudzi sie w domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz kulturalnie to Twoje slowa beda ukazywane w calosci i moze wowczas zrozumiemy o czym piszesz pietnastolatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćromantyczny
"Jeśli matka karmi dziecko w subtelny sposób nie powinno to nikogo irytować i wyzwalać takiej agresji." niestety żyjemy w chorych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gamover zakompleksiona su/ka co to jedynym osiągnieciem było karmienie wymieniem swojego wypierda. Mózg wy/sr/ała przy porodzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie karmienie? Jakim osiagnieciem? Poziom gimnazjum. Ona jeszcze nie wie czym jest karmienie. Kolezanki na przerwie opowiadaly o czyms wiec teraz blyszczy intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Ma chodzic z cyckami na wierzchu po parku. To tak w razie jakby dziecko zglodnialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze dzieci nie sa już wasze. Jesteście tylko dawczyniami. Nie macie wpływuna nic tak naprawdę i jak widać jeszcze bardziej próbuje się to ograniczyć. Szkolone w PiaRze prostytutki intelektualne nakręcają fale ostracyzmu społecznego dla naturalnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, które karmią modami są zwyczajnie leniwe (nie wliczam oczywiście tych które nie mogą karmić naturalnie). Te karmiące sztucznym g nawet wiedzą, że to g ale ze swojego lenistwa to wypierają ze świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tan do parku. Do specjalnych automatów za pinć złoty z mlekiem wzbogaconym wszelkimi możliwymi odpadam, których nie dało się usunąć w inny sposób (dodatkowo jeszcze przy okazji zarabiając. To samo było z fluorem do zębów. Fluor to odpad poprodukcyjny. jest szkodliwy. Ktoś wpadł na genialny pomysł żeby to sprzedać. Fluor powoduje obniżenie inteligencji, dekoncentracje, roz******la układ nerwowy. A swego czasy było to przymusowe w szkołach...Szczęściem czesto chodziłem na wagary:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, ze leniwe. Bo latwiej wysterylizowac butelke, zadbac o temperature wody i przyrzadzic mieszanke niz wywalic cycka. Ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widac, ze do szkoly nie bylo Ci po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o czym tu mówić w ogóle Mleko sprzedawane w kartonach czy w innej formie po przetworzeniu nie zawiera w ogole witamin. Jest bezwartościowe xxx Tej na dole nie dałem kutasa do wyciućkania tera sie mści;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak samo jak gameover. Niby człowiek a bezwartościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: gość dziś kobiety, które karmią modami są zwyczajnie leniwe (nie wliczam oczywiście tych które nie mogą karmić naturalnie). Te karmiące sztucznym g nawet wiedzą, że to g ale ze swojego lenistwa to wypierają ze świadomości Dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***y mnie spamują nie moge nic wkleić. Dobra spadam xxxx ""Od początku XX wieku wiedziano, że podawanie ludziom niewielkich dawek fluoru sprawia, że są bardziej ulegli i podatni na manipulacje. Gdy więc podczas II wojny światowej hitlerowcy szukali sposobu, by otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki fluoru w wodzie pitnej." "Produkcję fluoru zlecili koncernowi I. G. Farben z Frankfurtu. Po zakończeniu wojny do Niemiec przyleciał wysłannik rządu USA, Charles Eiliot Perkins, chemik, który miał przyjrzeć się hitlerowskim metodom kontroli umysłów" Odnalazł on dokumenty stwierdzające, że zanim wybuchła wojna niemiecko-radziecka w 1941 roku, oba totalitarne reżimy wymieniały się informacjami na temat sposobu panowania nad masami. „Bolszewicy uznali dodawanie leków do wody jako idealny sposób na skomunizowanie świata” – napisał w raporcie. Fluor, nadawał się do tego celu znakomicie – nie dość, że wywoływał w umysłach pożądane reakcje, to jeszcze można było uzasadnić jego użycie tym, że chroni zęby. Z trucizny zrobiono lekarstwo. Ale to sami Amerykanie rozpropagowali cudowne właściwości fluoru. Fabryki koncernu I. G. Farben jako jedyne nie były bombardowane przez aliantów – pewnie dlatego, że wielu amerykańskich biznesmenów ulokowało tam duże pieniądze, m.in. rodzina Mellonów. Po wojnie Mellonowie założyli Amerykańskie Przedsiębiorstwo Aluminiowe (ALCOA) – a fluor jest toksycznym odpadem przy produkcji aluminium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miejcie te swoje zwisy:D bardzo ich zazdrościmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i uważasz że to normalne wilekiego starego już dzieciora przyduszać do cycka ? jesteście obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet siedzacy na kobiecym forum. W dodatku umoralniajacy w jaki sposob karmic dziecko. Dobre. Skoro mm jest takie straszne to ciekawa jestem dlaczego moj maz jeszcze zyje skoro byl karmiony mm od urodzenia. Ahhh to zacofanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D musisz sie bardziej postarać. Poznaje was już po metodach, których identyczność nie tyle świadczy o jakiejś konwergencji co o tym, że to centralnie sterowana akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sekunda więcej wniosków i danych. przyrastają w postepie geometrycznym. Co najlepsze zmienia sie proporcja przypuszczeń i ślepych uliczek do pewniaków na korzyść tych drugich. Wykładniczo. Pozdrawiam i dziękuję. Zycze wam tego samego co wy mnie:) i większej części ludzkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet na forum o karmieniu. Jakiś dewiant-fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×