Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miłość czarno biała

Polecane posty

Gość gość
nie, moja mama ma takiego znajomego, bardzo miły jest ja mam 13 lat, jeszcze sie nie całowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka jest z murzynem i popieram ich związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jest wiele związków białych kobiet z czarnoskórymi. Dla mnie wydawało mi się to takie inne, różne.. ale po tym jak założyłam ten temat widzę, że jednak tak nie jest. :) dziękuję Wam kafeterianki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w Pl, w norwegi, szwecji mnostwo takich par, jak sie pojdzie do parku to same mulaciatka, tylko niektorzy czarni maja slabe geny bo dzieci biale, tylko nosy szerokie, wlosy blond baraninka, usta pelne, jak zobaczylam bialutkiego murzynka oj szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to nieważne, czy białe murzynki, czy co. ważne, zeby był to owoc miłości dwójki ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
wszystkiego, buźaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra jest z afroamerykaninem. Co do tego chodzenia nago to gdy kiedyś byliśmy nad jeziorem rozebrał się do naga i muszę przyznać że jego penis mimo że był w stanie spoczynku to wyglądał świetnie. Nie dziwię się że Polki są tak zafascynowane. Ja jestem z Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wychodźmy z tematu. Rozumiem że czarne p****y wam się podobają ale to do życia erotycznego takie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, chyba każdemu (każdej) byłoby ciężko oderwać wzrok, jakby ci czy to biały czy czarny chodził z ponadprzeciętnym zwisem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale jest wiele działów w erotycznym. A tu chodzi o miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu... Wszystko i tak sprowadza się do jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj baby! Zycie to nie tylko sex, ogromne penisy, na zycie trzeba zarobic, utrzymac sie czy rodzine a wiekszosc czarnych to lenie, oni wola zeby kobiety ich utrzymywaly, oprocz tego lubia zdradzac, a jeszcze maja dziwny zapach skory, fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, przecież to na jaja piszemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka piaskowa123
ja mam za soba zwiazek z Nigeryjczykiem, ponad 10 lat, na poczatku wszystko pieknie, facet z doktoratem, kulturalny, uwielbiany przez otoczenie, z zasadami, ale na dluzsza mete te zasady zabijaja wszystko, my Polki jestesmy zbyt niezalezne dla takich facetow, mamy wlasne poglady, ich kultura praktycznie tego nie toleruje, najgorsze ze nie widac tych roznic od razu, czasem potrzeba lat zeby to odkryc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
Nie o k****ach tutaj piszemy! Ja jestem szczęśliwa i nic wam do tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natura27 nie przejmuj się takimi wpisami, nie warto. a ja obiecałam, że zdam relację hehe stało się i było przecudownie :) nie żałuję. po tym wszystkim jest jeszcze kochańszy, niż przed!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz jakiego duzego ma penisa jak on smakuje slyszalam ze ma bardzo pokazny wytrysk i potrafi doprowadzic do szalenstwa kobiete swoim twardym i olbrzymim penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura27
do gość 2014.12.29 Miło :), mnie za to spotkała nieprzyjemna sytuacja. Podczas imprezy sylwestrowej jeden facet nazwał mnie'' białą kurwą czarnucha''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sztudjuje w Polsce jestem Nigeryjczyk i mam dziewczynę Basia, ja myśle że jest problem w Polsce z tolerancja, ale jak skończę studia to zabrać Basia do Nigeria i ona tam będzie królowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×