Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pioterek23

Sposoby na super orgazmy u faceta

Polecane posty

Gość pioterek23

Witam, macie jakies swoje sposoby na super orgazmy? Ja odkrylem niedawno taki jeden a w zasadzie to dziewczyna mi to zrobila po raz pierwszy, uprawialismy seks, a ze obydwoje nie chcielismy ryzykowac z wpadka z ciaza a nie mialem prezerwatywy wiec konczylem przy niej reka, powiedziala ze z checia ona dokonczy mi swoja reka, oczywiscie sie zgodzilem, gdy nadszedl orgazm ona lekko kciukiem przytrzymala czubek penisa dalej oczywiscie mi walac, to wyglada tak jak otwieramy szampana i chcemy zeby jak najwieksze cisnienie, cos jak kierowcy F1 na podium przy otwieraniu szmpana, ledwo powstrzymalem sie od krzyku podczas wystrzalu, to bylo cos niesamowitego, orgazm byl mega silny a wystrzal jak z katapulty. Nastepnego dnia gdy bylem sam, postanowilem sprawdzic czy samemu jak to zrobie bedzie rownie odlot, no i byl mega silny i dlugi orgazm z obfitym wytryskiem, az sie w glowie kreci jak na karuzeli, polecam jesli tego nie probowaliscie. Dziewczyny, zrobcie to swojemu chlopakowi a bedzie w siodmym niebie, same zobaczycie, a moze macie jakies swoje sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak już dochodzę to żeby mnie po jajkach drapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz doswiadczona dziewczynę. Moje gratulacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgaza
Jesli jestem sam i mam duzo czasu, wale jak najdluzej dam rade, nieraz ponad 2 godziny przy fajnych filmikach, tuz przed orgazmem przestaje albo mocno zwalniam i po chwili dalej jazda. Orgazm po takich 2 godzinkach jest dlugi, ekstra silny a wytrysk bardzo mocny i obfity, prawdziwy odlot. Takze polecam jesli bedziecie miec duzo czasu na zabawe samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldproteina
A Wy dziewczyny, macie jakies swoje sposoby na przezywanie super orgazmow? Macie jakies zabaweczki ktore doprowadzaja was do nieziemskiej rozkoszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi88
Mam wibrujace jajeczka ktore doprowadzaja mnie do nieziemskich orgazmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo wiem jak zastwosowac sie do tego co napisales. tuz przed wytryskiem pownnam polozyc palec na głowce penisa (dokladnie w miejscu z ktorego wylatuje sperma) i nie pozwolic wytysnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orgaza 2014.12.22 Święta racja aż mi nogi i gałki wykręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ten sposob tez ryzykujecie ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastico
Faktycznie fantastycznie, zrobilem to dzisiejszej nocy, walac sobie postanowilem zrobic tak jak opisales, przed samym wytryskiem przytrzymalem lekko kciukiem czubek penisa, nie calego czubka penisa tylko w polowie, pozwalajac na wytrysk nasienia, orgazm byl kapitalny, az mna rzucalo, musialem mocno zacisnac zeby zeby nie krzyknac, ledwo sie powstrzymalem, sperma wystrzelila daleko... Super sprawa, sam sobie walac chyba takiego orgazmu jeszcze nie mialem, po tym wszystkim penis stal i pulsowal jeszcze przez jakis czas. Fantastic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co na podloge sie spusciles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, biedne walikoniki:D🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto mówi? pani 55 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia90
Sprobuje zrobic tak dzisiaj mojemu facetowi, najpierw zrobie mu loda a ze nie lubie wytrysku na twarz to dokoncze mu reka tym sposobem, mam nadzieje ze mi to dobrze wyjdzie i go zadziwie i bedzie w 7 niebie, w koncu sa dzis jego urodziny wiec zrobie mu taka niespodzianke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzo37
sprobuje z tym palcem zatykakacym wytrysk, na moja zone nie ma co liczyc, wiec musze sam sobie pomoc, pruderyjna cnotka. moze nawet za chwile podczas kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie przesadzcie, bo zdaje sie mozna sobie narobic.. przepukliny cewki moczowej o ile dobrze kojarze :D tak chyba troche głupio chodzic z poszerzeniem albo wrecz dziurą w cewce, (jak ktos mocniej albo dłuzej zatka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulita
Owszem, jesli sie mocno zacisnie i nie dopusci do wytrysku to mozna sobie narobic, ale jak sie delikatnie tylko przytrzyma, a wrecz kciuk muskal tylko czubek penisa przy wytrysku to sie nic nie stanie, wrecz przeciwnie, odlot totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z ojcem tak wale konia, że mu zatykam, a on mi fajnie jest i sobie walimy co wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdy chcę by mój facet odleciał to najpierw robię mu dobrze ustami, później ręką, a następnie ręką i językiem. Dłonią wale mu konia a czubkiem języka muskam mu wedzidełko. Nie przestaję nawet podczas wtrysku. On jest wówczas w siudnym niebie i tryska z niebywałą mocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×