Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lala200

wspomnienie z dziecinstwa

Polecane posty

Witajcie! Dwa dni temu zakladalam juz ten temat, ale nie wiem czmeu nie moge go wyszukac, nie wyswietla sie. Zostal usuniety ? Więc spróbuje jeszcze raz. Mam 25 lat. Przypomnialo mi sie cos, co w sumie wiedzialam, ze cos takiego bylo, ale glebiej sie nad tm nie zastanawialam, az 3 dni temu walnelo mniez taka sila, ze od kilu dni nie potrafie normanie funkcjonowac. Mianowicie, jako dziecko dosc pozno zaczela m inteteroswac się wlasna intymnoscia mialam z 8-10 lat. Wczesniej bylam dzieckiem, ktore unikalo innych dzieci, ciagle tylko bylam przylepiona do mamy. Majac te 8-10 lat chodzilam czesto do pewnej dziewczynki (miala z 5-6 lat) i jej braciszka (okolo 2 lat) . Jak to dzieci, zaczelysmy odkrywac swoja intymnosc, dotykac sie, bawic w meza i zone odgrywac scenki erotyczne, czasem dziwczynka nie chciala, ale ja tak i ja prosilam moze nawet zmuszalam. Pamietam, ze raz zostalam z tym chlopcem sama, i zfarzyo sie to tylko raz, zaczelam go dotykac tam, przygladac sie, bylam ciekawa, ukleklam nad nim sama bez majtek i ocieralam sie swoim kroczem o jego nie wiem czt nie chccuakam sprawdzic czt mozna go "tam" wsadzic. Nie pamietam moze chlopiec plakal. Boze teraz jak sobie to przypomne, to plakac sie chce, strasznie sie wstydze. Ale nie hcialam nikomu krzywdy zdrobic, bylam sama dzieckiem, ktore dosc pozno zaczeo sie tym ineresowac, nikt mnie nie uswiadamial w tych sprawach, nitk nie rozmawial. Jak rozmawialam z innymi mowili, ze to normalne, ze tez mieli w dziecistwie roznie rzecz, torych sie wstydza. Znajomy psycholog, ktory zajmje sie takze sprawami seksualnosci powiedzial mi, ze nie mam sie za co tak karac, ze to normalne, jedne dzieci pozniej tak robia inne wczesniej. Al mnie najbardziej boli, z to dziecko bylo takie male, a ja tyle starsza. Ale sama bylam dzieckiem.. Poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty na pewno nie jesteś winna tej sytuacji, jeśli ktoś jest winny to tylko rodzice,że nie uświadamiają dziecka o jego seksualności, nie tłumaczą nie rozmawiają, z dzieckiem od najmłodszych lat już powinno się rozmawiać o tych sprawach,oczywiście odpowiednio do jego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje za odpowiedź. W sumie ciężko potępić mne za to, co zrobilam sama będąc dzieckiem, może już powinnam o tym wiedzieć, le tak jak napisalam, pozniej troche zaczelam sie interesowac tym wszystkim, do rodzicow nie mam zalu. Nie potrafie miec. Nie wielu rodzicow rozmawiaja ze swoimi dziecmi, uswiadamiaja. Wielu rodzicow doznajde szoku, gdy ich male dziecko dotyka sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zboczona i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes jakas nienormalna, wkładać sobie siusiaka 2 letniego dziecka sobie w pipe i to ma byc normalne ? ciekawe co ty w domu widziałaś że takie cos ci do głowy przyszło patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie zrobilam tego majac nie wiem 12 lat czy wiecej. Bylam dzieckiem. Nie bylam swiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam dzieckiem i w zyciu takie świństwa mi do głowy nie przyszły żeby dziecięcego siusiaka se wkładać a maluch płakał odpowiednie instytucje zabraliby cie do domu dziecka zboczona kretynko owszem, można siebie dotykać ale żeby na taki pomysł wpaść ? chora umysłowo debilka zboczona że sie rzygac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci powiem swoją historię której też się teraz wstydzę. Kiedyś jak miałam z 8 lat chodziłam do mojej koleżanki, która mieszkała piętro wyżej, była rok młodsza ode mnie. Bawiłyśmy się wtedy w zakonnice, że chodzimy do kościoła, modlimy się, uczymy katechezy itd...a wieczorem śpimy w w swoim klasztornym pokoju i nagle przychodzą do nas księża ( na niby oczywiście) i uprawiamy z nimi seks, wydając odgłosy takie i poruszając się jak przy prawdziwym seksie. Kiedyś tak bardzo wkręciłam się w tą sytuację, tak bardzo myślam że naprawdę mogę uprawiać seks z księdzem ( a przypominam miałam wtedy 8 lat), to mnie zaczęło tak podniecać,że ocierałam kocem o moje krocze i po raz pierwszy wtedy dostałam orgazmu, pamiętam że był silny i bardzo przyjemny, oczywiście nie wiedziałam wtedy co to było, nie potrafiłam tego nazwać, pytałam się koleżanki, czy też czuła takie jakby "fajne pykanie" tam na dole. Teraz nadal odczasu do czasu spotykam tą koleżankę,ale żadna nie wspomina o tamtejszych wydarzeniach i naszych zabawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź przestań wciskać takie farmazony że niby nie świadoma byłaś to nie prawda że dzieci są dobre czy nieświadome dzieci różnią się od dorosłych tylko wiedzą na temat świata i tylko tyle byłaś zboczona i pewnie nadal jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche nie rozumiem, jak mozna pisac chora. Bylam dzieckiem przeciez. Tak jak pisalam, rozmawialam z psychologiem o tym, powiedzial, ze nie mam powodu by sie karać. Skad dziecko, ktore nie bylo uswiadamiane mialo wiedziec ? Nie pamietam czy plakalo to dziecko, jesli tak pewnie odrazu sie przestraszylam i zorientowalam, ze roibie cos zlego. Nie potepiajcie mnie tak, za to co zrobilam z 16 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialam z wieloma kolezankami i kazda mowila, ze rowniez miala jakies dziwne sytuacje. Tylko teraz jak czlowiek na to patrzy, to wie ze to bylo okropne, wtedy nie wiedzial. Dlaczego dzieci boja inne? Wyzywaja?kradna zabawki? bo rodzice nie uswiadamiaja im, ze robia zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupoty wszyscy gadacie... dziecko interesuje się swoją seksualnością, nie wie co jest dobre a co złe, więc jak winić za to dziecko??? wiecie co robi moja 3 letnia córka? ma takiego klasycznego konika na biegunach, czasami jak na niego siada, wykonuje takie ruchy, widać ,że sprawia jej to wielką przyjemność jak chcę ją wtedy z niego zsadzić to bardzo się złości, nie płacze tylko denerwuje. Oczywiście powiedziałam o tym pediatrze i powiedział ,że to normalne,że dziecko już w tym wieku odkrywa swoją seksualność i dostrzega,że jest to bardzo przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt to może być jakiś zbok bo nie wyobrażam sobie by dzieci wpadły na nak durnowaty pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, zaczelam duzo o tym czytac, natrafilam nawet na artykul, pewna mama pisala do specjalisty, ze jej synek w przedszkolu naklonil inne dziecko, zeby wzielo jego siusiaka do ust. Specjalista ten napisal, ze to rowniez normalne zachowanie u dzieci. Dlaczego osoby powyzej pisza, ze jestem zboczona i ze napewni bylam swiadoma, ze dziecko roni sie od doroslnego tylko wiedza na temat swiata. Bzdura. Dziecko sie wychowuje. Mowi mu sie cos jest dobre, a co zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ci ludzie nie mają żadnej wiedzy na ten temat, więc nie przejmuj się tym co piszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamiętam jak miałam te 8 lat i jeżeli chodzi o myślenie nie widzę różnicy wiedziałam co i jak moim zdaniem każde dziecko wie ja wychowałam się głównie na tv i nigdy nie przyszło mi coś tak ZBOCZONEGO i NIENORMALNEGO żeby w taki sposób się bawić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt czuje do siebie teraz odraze, ale czy teraz w doroslym zyciu mam sie karac za to ? Co to da? Bylam dzieckiem. Dieci wpadaja na rozne pomysly. Dotykaja sie czasem juz o pierwszego roku zycia, wystarczy tylko poczytac, dotykaja innych dzieci, bawia sie w dziwne zabawy, ucza sie calowac, nasladuja scenki to naturalne. Nie jestem jakas chora osoba. Jestem normalnym czlowiekiem, jestem w dlugoletnim zwiazku, mam przyjaciol, mam dobre serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic złego nie zrobiłaś i nie masz się za co karać, nie pozwól tylko ,żeby tamte wydarzenia odbiły się na twoim dorosłym życiu, bo ty nie jesteś niczemu winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat wspomnienie z dziecinstwa lala200 dziś Witajcie! Dwa dni temu zakladalam juz ten temat, ale nie wiem czmeu nie moge go wyszukac, nie wyswietla sie. Zostal usuniety ? Więc spróbuje jeszcze raz. Mam 25 lat. Przypomnialo mi sie cos, co w sumie wiedzialam, ze cos takiego bylo, ale glebiej sie nad tm nie zastanawialam, az 3 dni temu walnelo mniez taka sila, ze od kilu dni nie potrafie normanie funkcjonowac. Mianowicie, jako dziecko dosc pozno zaczela m inteteroswac się wlasna intymnoscia mialam z 8-10 lat. Wczesniej bylam dzieckiem, ktore unikalo innych dzieci, ciagle tylko bylam przylepiona do mamy. Majac te 8-10 lat chodzilam czesto do pewnej dziewczynki (miala z 5-6 lat) i jej braciszka (okolo 2 lat) . Jak to dzieci, zaczelysmy odkrywac swoja intymnosc, dotykac sie, bawic w meza i zone odgrywac scenki erotyczne, czasem dziwczynka nie chciala, ale ja tak i ja prosilam moze nawet zmuszalam. Pamietam, ze raz zostalam z tym chlopcem sama, i zfarzyo sie to tylko raz, zaczelam go dotykac tam, przygladac sie, bylam ciekawa, ukleklam nad nim sama bez majtek i ocieralam sie swoim kroczem o jego nie wiem czt nie chccuakam sprawdzic czt mozna go "tam" wsadzic. Nie pamietam moze chlopiec plakal. Boze teraz jak sobie to przypomne, to plakac sie chce, strasznie sie wstydze. Ale nie hcialam nikomu krzywdy zdrobic, bylam sama dzieckiem, ktore dosc pozno zaczeo sie tym ineresowac, nikt mnie nie uswiadamial w tych sprawach, nitk nie rozmawial. Jak rozmawialam z innymi mowili, ze to normalne, ze tez mieli w dziecistwie roznie rzecz, torych sie wstydza. Znajomy psycholog, ktory zajmje sie takze sprawami seksualnosci powiedzial mi, ze nie mam sie za co tak karac, ze to normalne, jedne dzieci pozniej tak robia inne wczesniej. Al mnie najbardziej boli, z to dziecko bylo takie male, a ja tyle starsza. Ale sama bylam dzieckiem.. Poradzcie cos gość dziś ty na pewno nie jesteś winna tej sytuacji, jeśli ktoś jest winny to tylko rodzice,że nie uświadamiają dziecka o jego seksualności, nie tłumaczą nie rozmawiają, z dzieckiem od najmłodszych lat już powinno się rozmawiać o tych sprawach,oczywiście odpowiednio do jego rozwoju lala200 dziś Bardzo dziękuje za odpowiedź. W sumie ciężko potępić mne za to, co zrobilam sama będąc dzieckiem, może już powinnam o tym wiedzieć, le tak jak napisalam, pozniej troche zaczelam sie interesowac tym wszystkim, do rodzicow nie mam zalu. Nie potrafie miec. Nie wielu rodzicow rozmawiaja ze swoimi dziecmi, uswiadamiaja. Wielu rodzicow doznajde szoku, gdy ich male dziecko dotyka sie. gość dziś jesteś zboczona i tyle gość dziś jestes jakas nienormalna, wkładać sobie siusiaka 2 letniego dziecka sobie w pipe i to ma byc normalne ? ciekawe co ty w domu widziałaś że takie cos ci do głowy przyszło patologia pechowiec.gif lala200 dziś Przeciez nie zrobilam tego majac nie wiem 12 lat czy wiecej. Bylam dzieckiem. Nie bylam swiadoma. gość dziś byłam dzieckiem i w zyciu takie świństwa mi do głowy nie przyszły żeby dziecięcego siusiaka se wkładać a maluch płakał odpowiednie instytucje zabraliby cie do domu dziecka zboczona kretynko owszem, można siebie dotykać ale żeby na taki pomysł wpaść ? chora umysłowo debilka zboczona że sie rzygac chce gość dziś ja ci powiem swoją historię której też się teraz wstydzę. Kiedyś jak miałam z 8 lat chodziłam do mojej koleżanki, która mieszkała piętro wyżej, była rok młodsza ode mnie. Bawiłyśmy się wtedy w zakonnice, że chodzimy do kościoła, modlimy się, uczymy katechezy itd...a wieczorem śpimy w w swoim klasztornym pokoju i nagle przychodzą do nas księża ( na niby oczywiście) i uprawiamy z nimi seks, wydając odgłosy takie i poruszając się jak przy prawdziwym seksie. Kiedyś tak bardzo wkręciłam się w tą sytuację, tak bardzo myślam że naprawdę mogę uprawiać seks z księdzem ( a przypominam miałam wtedy 8 lat), to mnie zaczęło tak podniecać,że ocierałam kocem o moje krocze i po raz pierwszy wtedy dostałam orgazmu, pamiętam że był silny i bardzo przyjemny, oczywiście nie wiedziałam wtedy co to było, nie potrafiłam tego nazwać, pytałam się koleżanki, czy też czuła takie jakby "fajne pykanie" tam na dole. Teraz nadal odczasu do czasu spotykam tą koleżankę,ale żadna nie wspomina o tamtejszych wydarzeniach i naszych zabawach gość dziś weź przestań wciskać takie farmazony że niby nie świadoma byłaś to nie prawda że dzieci są dobre czy nieświadome dzieci różnią się od dorosłych tylko wiedzą na temat świata i tylko tyle byłaś zboczona i pewnie nadal jesteś lala200 dziś Troche nie rozumiem, jak mozna pisac chora. Bylam dzieckiem przeciez. Tak jak pisalam, rozmawialam z psychologiem o tym, powiedzial, ze nie mam powodu by sie karać. Skad dziecko, ktore nie bylo uswiadamiane mialo wiedziec ? Nie pamietam czy plakalo to dziecko, jesli tak pewnie odrazu sie przestraszylam i zorientowalam, ze roibie cos zlego. Nie potepiajcie mnie tak, za to co zrobilam z 16 lat temu. lala200 dziś Rozmawialam z wieloma kolezankami i kazda mowila, ze rowniez miala jakies dziwne sytuacje. Tylko teraz jak czlowiek na to patrzy, to wie ze to bylo okropne, wtedy nie wiedzial. Dlaczego dzieci boja inne? Wyzywaja?kradna zabawki? bo rodzice nie uswiadamiaja im, ze robia zle. gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara gość dziś ale głupoty wszyscy gadacie... dziecko interesuje się swoją seksualnością, nie wie co jest dobre a co złe, więc jak winić za to dziecko??? wiecie co robi moja 3 letnia córka? ma takiego klasycznego konika na biegunach, czasami jak na niego siada, wykonuje takie ruchy, widać ,że sprawia jej to wielką przyjemność jak chcę ją wtedy z niego zsadzić to bardzo się złości, nie płacze tylko denerwuje. Oczywiście powiedziałam o tym pediatrze i powiedział ,że to normalne,że dziecko już w tym wieku odkrywa swoją seksualność i dostrzega,że jest to bardzo przyjemne lala200 dziś Pedofil? tak bylam 8 letnia pedofilka. Ludzie ! gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara gość dziś fakt to może być jakiś zbok bo nie wyobrażam sobie by dzieci wpadły na nak durnowaty pomysł lala200 dziś Dokladnie, zaczelam duzo o tym czytac, natrafilam nawet na artykul, pewna mama pisala do specjalisty, ze jej synek w przedszkolu naklonil inne dziecko, zeby wzielo jego siusiaka do ust. Specjalista ten napisal, ze to rowniez normalne zachowanie u dzieci. Dlaczego osoby powyzej pisza, ze jestem zboczona i ze napewni bylam swiadoma, ze dziecko roni sie od doroslnego tylko wiedza na temat swiata. Bzdura. Dziecko sie wychowuje. Mowi mu sie cos jest dobre, a co zle. Inne tematy z tej kategorii naj bardziej wkurzające nazwy tematów które już ktoś założył czy wy tez nie spicie? gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci gość dziś bo ci ludzie nie mają żadnej wiedzy na ten temat, więc nie przejmuj się tym co piszą.... gość dziś ja pamiętam jak miałam te 8 lat i jeżeli chodzi o myślenie nie widzę różnicy wiedziałam co i jak moim zdaniem każde dziecko wie ja wychowałam się głównie na tv i nigdy nie przyszło mi coś tak ZBOCZONEGO i NIENORMALNEGO żeby w taki sposób się bawić!!!! gość dziś nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila nie karmić zboczonego trolla pedofila lala200 dziś Fakt czuje do siebie teraz odraze, ale czy teraz w doroslym zyciu mam sie karac za to ? Co to da? Bylam dzieckiem. Dieci wpadaja na rozne pomysly. Dotykaja sie czasem juz o pierwszego roku zycia, wystarczy tylko poczytac, dotykaja innych dzieci, bawia sie w dziwne zabawy, ucza sie calowac, nasladuja scenki to naturalne. Nie jestem jakas chora osoba. Jestem normalnym czlowiekiem, jestem w dlugoletnim zwiazku, mam przyjaciol, mam dobre serce. gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Odpowiedz na ten temat wspomnienie z dziecinstwa lala200 dziś Witajcie! Dwa dni temu zakladalam juz ten temat, ale nie wiem czmeu nie moge go wyszukac, nie wyswietla sie. Zostal usuniety ? Więc spróbuje jeszcze raz. Mam 25 lat. Przypomnialo mi sie cos, co w sumie wiedzialam, ze cos takiego bylo, ale glebiej sie nad tm nie zastanawialam, az 3 dni temu walnelo mniez taka sila, ze od kilu dni nie potrafie normanie funkcjonowac. Mianowicie, jako dziecko dosc pozno zaczela m inteteroswac się wlasna intymnoscia mialam z 8-10 lat. Wczesniej bylam dzieckiem, ktore unikalo innych dzieci, ciagle tylko bylam przylepiona do mamy. Majac te 8-10 lat chodzilam czesto do pewnej dziewczynki (miala z 5-6 lat) i jej braciszka (okolo 2 lat) . Jak to dzieci, zaczelysmy odkrywac swoja intymnosc, dotykac sie, bawic w meza i zone odgrywac scenki erotyczne, czasem dziwczynka nie chciala, ale ja tak i ja prosilam moze nawet zmuszalam. Pamietam, ze raz zostalam z tym chlopcem sama, i zfarzyo sie to tylko raz, zaczelam go dotykac tam, przygladac sie, bylam ciekawa, ukleklam nad nim sama bez majtek i ocieralam sie swoim kroczem o jego nie wiem czt nie chccuakam sprawdzic czt mozna go "tam" wsadzic. Nie pamietam moze chlopiec plakal. Boze teraz jak sobie to przypomne, to plakac sie chce, strasznie sie wstydze. Ale nie hcialam nikomu krzywdy zdrobic, bylam sama dzieckiem, ktore dosc pozno zaczeo sie tym ineresowac, nikt mnie nie uswiadamial w tych sprawach, nitk nie rozmawial. Jak rozmawialam z innymi mowili, ze to normalne, ze tez mieli w dziecistwie roznie rzecz, torych sie wstydza. Znajomy psycholog, ktory zajmje sie takze sprawami seksualnosci powiedzial mi, ze nie mam sie za co tak karac, ze to normalne, jedne dzieci pozniej tak robia inne wczesniej. Al mnie najbardziej boli, z to dziecko bylo takie male, a ja tyle starsza. Ale sama bylam dzieckiem.. Poradzcie cos gość dziś ty na pewno nie jesteś winna tej sytuacji, jeśli ktoś jest winny to tylko rodzice,że nie uświadamiają dziecka o jego seksualności, nie tłumaczą nie rozmawiają, z dzieckiem od najmłodszych lat już powinno się rozmawiać o tych sprawach,oczywiście odpowiednio do jego rozwoju lala200 dziś Bardzo dziękuje za odpowiedź. W sumie ciężko potępić mne za to, co zrobilam sama będąc dzieckiem, może już powinnam o tym wiedzieć, le tak jak napisalam, pozniej troche zaczelam sie interesowac tym wszystkim, do rodzicow nie mam zalu. Nie potrafie miec. Nie wielu rodzicow rozmawiaja ze swoimi dziecmi, uswiadamiaja. Wielu rodzicow doznajde szoku, gdy ich male dziecko dotyka sie. gość dziś jesteś zboczona i tyle gość dziś jestes jakas nienormalna, wkładać sobie siusiaka 2 letniego dziecka sobie w pipe i to ma byc normalne ? ciekawe co ty w domu widziałaś że takie cos ci do głowy przyszło patologia pechowiec.gif lala200 dziś Przeciez nie zrobilam tego majac nie wiem 12 lat czy wiecej. Bylam dzieckiem. Nie bylam swiadoma. gość dziś byłam dzieckiem i w zyciu takie świństwa mi do głowy nie przyszły żeby dziecięcego siusiaka se wkładać a maluch płakał odpowiednie instytucje zabraliby cie do domu dziecka zboczona kretynko owszem, można siebie dotykać ale żeby na taki pomysł wpaść ? chora umysłowo debilka zboczona że sie rzygac chce gość dziś ja ci powiem swoją historię której też się teraz wstydzę. Kiedyś jak miałam z 8 lat chodziłam do mojej koleżanki, która mieszkała piętro wyżej, była rok młodsza ode mnie. Bawiłyśmy się wtedy w zakonnice, że chodzimy do kościoła, modlimy się, uczymy katechezy itd...a wieczorem śpimy w w swoim klasztornym pokoju i nagle przychodzą do nas księża ( na niby oczywiście) i uprawiamy z nimi seks, wydając odgłosy takie i poruszając się jak przy prawdziwym seksie. Kiedyś tak bardzo wkręciłam się w tą sytuację, tak bardzo myślam że naprawdę mogę uprawiać seks z księdzem ( a przypominam miałam wtedy 8 lat), to mnie zaczęło tak podniecać,że ocierałam kocem o moje krocze i po raz pierwszy wtedy dostałam orgazmu, pamiętam że był silny i bardzo przyjemny, oczywiście nie wiedziałam wtedy co to było, nie potrafiłam tego nazwać, pytałam się koleżanki, czy też czuła takie jakby "fajne pykanie" tam na dole. Teraz nadal odczasu do czasu spotykam tą koleżankę,ale żadna nie wspomina o tamtejszych wydarzeniach i naszych zabawach gość dziś weź przestań wciskać takie farmazony że niby nie świadoma byłaś to nie prawda że dzieci są dobre czy nieświadome dzieci różnią się od dorosłych tylko wiedzą na temat świata i tylko tyle byłaś zboczona i pewnie nadal jesteś lala200 dziś Troche nie rozumiem, jak mozna pisac chora. Bylam dzieckiem przeciez. Tak jak pisalam, rozmawialam z psychologiem o tym, powiedzial, ze nie mam powodu by sie karać. Skad dziecko, ktore nie bylo uswiadamiane mialo wiedziec ? Nie pamietam czy plakalo to dziecko, jesli tak pewnie odrazu sie przestraszylam i zorientowalam, ze roibie cos zlego. Nie potepiajcie mnie tak, za to co zrobilam z 16 lat temu. lala200 dziś Rozmawialam z wieloma kolezankami i kazda mowila, ze rowniez miala jakies dziwne sytuacje. Tylko teraz jak czlowiek na to patrzy, to wie ze to bylo okropne, wtedy nie wiedzial. Dlaczego dzieci boja inne? Wyzywaja?kradna zabawki? bo rodzice nie uswiadamiaja im, ze robia zle. gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara gość dziś ale głupoty wszyscy gadacie... dziecko interesuje się swoją seksualnością, nie wie co jest dobre a co złe, więc jak winić za to dziecko??? wiecie co robi moja 3 letnia córka? ma takiego klasycznego konika na biegunach, czasami jak na niego siada, wykonuje takie ruchy, widać ,że sprawia jej to wielką przyjemność jak chcę ją wtedy z niego zsadzić to bardzo się złości, nie płacze tylko denerwuje. Oczywiście powiedziałam o tym pediatrze i powiedział ,że to normalne,że dziecko już w tym wieku odkrywa swoją seksualność i dostrzega,że jest to bardzo przyjemne lala200 dziś Pedofil? tak bylam 8 letnia pedofilka. Ludzie ! gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara gość dziś fakt to może być jakiś zbok bo nie wyobrażam sobie by dzieci wpadły na nak durnowaty pomysł lala200 dziś Dokladnie, zaczelam duzo o tym czytac, natrafilam nawet na artykul, pewna mama pisala do specjalisty, ze jej synek w przedszkolu naklonil inne dziecko, zeby wzielo jego siusiaka do ust. Specjalista ten napisal, ze to rowniez normalne zachowanie u dzieci. Dlaczego osoby powyzej pisza, ze jestem zboczona i ze napewni bylam swiadoma, ze dziecko roni sie od doroslnego tylko wiedza na temat swiata. Bzdura. Dziecko sie wychowuje. Mowi mu sie cos jest dobre, a co zle. Inne tematy z tej kategorii naj bardziej wkurzające nazwy tematów które już ktoś założył czy wy tez nie spicie? gość dziś Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o seksie dzieci i sie jara Uwaga PEDOFIL pisze o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×