Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdrada z bratową

Polecane posty

Gość gość
mnie dzis na wigilii tak podjaral szwagier ze w toalecie go chwycilam za pupe niby dla zartu, ten mnie za piersi, potem przycisnelam go do siebie, pocalowalam, o******elam i STOP - nic dalej! wiec jednak mozna sie opanowac. jak cos, podajcie @ tam popiszemy jak mial ktos podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magisterka? Hahaha chyba dyplom ze stadionu 10-lecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku,od 15 roku sex? i myslisz ze jestes doswiadczona? Jestes latwa,zaden porzadny facet na Ciebie nie spojrzy. Masz taki porzebieg, ze na zlom tylko sie kwalifikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K/u/r/w/i/s/k/o z ciebie ,a nie wyzwolona kobieta..studentko za 5 groszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalot czarownic,cnotek niewydymek i innych maszkaronów, co swoim starym dają raz w tygodniu,z łaski,po misjonarsku w sobotę a potem lalunię dziwią się,że faceci szukają wrażeń gdzieś indziej,jak takie obrośnięte tłuszczem kwoki zamiast o seksie,to tylko o garach myślą. A co złego we wczesnej inicjacji seksualnej? Mówię o tym oficjalnie , bo nie mam czego się wstydzić.Lubię seks i potrafię zadowolić faceta.Nie spotkałam jeszcze takiego,żeby za mną nie oglądał się i z mojego powodu nie ślinił. Lecz to ja wybieram i zamierzam jeszcze długo wybierać,więc drżyjcie damulki. Lepiej wcześniej zacząć z dobrymi partnerami niż jak wasze córki robić loda w kiblu galerii bądź marketu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kijem bym cie nie tknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia zawsze zostanie patologią a g****o gównem i nie ma co do tego dorabiać jakiejś ideologii :) Możesz twierdzić że sama dobierasz partnerów ALE dla nich jestes niczym innym niż worem na sperme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worem to sama jesteś.Rozlazłym z tłustą duuupą,wiszącymi cycami i wałami tłuszczu a łbem w ondulacji. O koszmarnych rozstępach z litości nie wspomnę. Zaręczam, pomimo że ty byś stroiła miny to twój facet marzyłby o tknięciu mnie nie kijem a tym co ma w rozporku. Ślina by mu stanęła w gardle na równi z kuuutasem w spodniach i na puszczenie oczka lub drobny gest,zostawił by cię jak zużyty kondom. Nie łudź się laleczko, gdybyśmy się spotkały a ty byłabyś z facetem, to gdybym chciała, byłby mój. Bay , pilnuj chłopa ,taka jak ja każdego omota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu jakie to typowe,kobieta w ciazy to facet zdradza.NIE WARTO rodzic tym gnojom dzieci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak taka jak ty omota każdego, ale na numerek, zeby facet się zaspokoił, ale żaden żony dla ciebie nie zostawi, pusta dzi/wko, jak masz brata to się z nim pieprz, albo z ojcem, tobie to nie robi różnicy. Będziesz kiedyś stara i samotna jak palec, nawet koleżanki mieć nie będziesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj widzę że jakiś wór na spermę zabolało to co napisała :D Wmawiaj sobie że to ty wybierasz, wmawiaj sobie że masz władzę :D Jedyne co masz to pizdę zalewaną za każdym razem i kolejnego klienta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj namiary worze a przyjadę i przekonasz się czy znasz tak elegancką laskę jak ja .Chowaj chłopa, bo 5 minut a będzie mój. Jeśli jesteś go pewna to zaryzykuj. Nie martw się o mnie,martw się o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×