Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gostek91

Wspólna masturbacja...?

Polecane posty

Gość gostek91

Dziewczyny przyznać się :) co o tym sądzicie? która z was tak się bawi np z kolega czy przyjacielem? Lub która z was była by skłonna / gotowa do takiej wspólnej zabawy? :) Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem z kolegą (jeśli mamy okazje), głównie przez neta, gadamy itp. niestety na zywo ciezko sie spotkac;( i oczywiscie bylabym sklonna do takiej zabawy, raczej nie z kazdym ale z nim na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała bym ale się wstydzę, to bardzo intymna czynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek91
gość dziś Rozumiem, czyli przyjemność typu kamerka i rozmowa przy której zabawa :) co do przypadkowej osoby to wiadomo najpierw trzeba się poznać z kimś trochę :) gość dziś Prawda, ale skoro byś chciała to może warto przełamać lody i spróbować nawet jak koleżanka wyżej przez kamerkę z kimś z sieci z kim się trochę poznasz porozmawiasz itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak, :) Z kolegą, ale się wyprowadził i aktualnie nie mam z kim, a szkoda bo fajne doznanie. Polecam Wam. A pozostałe wstydzą się przyznać? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki981
Bawimy się tak z żoną, to bardzo zbliża. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację żeby rozmawiać a póżniej robić to na kamerkach to trzeba najpierw się poznać choćby tylko wirtualnie .Mam wprawdzie 50 lat i nie ukrywam że miałem kiedyś taką znajomą było bardzo miło rozmawialiśmy praktycznie o wszystkim nie tylko o sexie ale i o tym również nawet zdecydowaliśmy się na skaypa i było super,jakoś urwał się kontakt a szkoda ,chętnie poznał bym kogos takiego otwartego do porozmawiania po prostu do pogadania o ile chciał by ktos porozmawiać to moje gg 48380412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia42
Lubię się masturbować, ale nie przy każdym. Lubię też zabawiać się jego penisem, a on wtedy moją cipką. Jesteś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek91
gośćKasia42 mnie pytasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki981
GośćKasia42 jeśli masz ochotę na 33 latka to pisz do mnie na maila. milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny wzwod
Ja bym chetnie sprobowal, ale tylko w wiekszym gronie. W dwojke to tak dziwnie. Poza tym nie mam takich kolezanek, a z facetami to nie moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia42
Lubię się kochać i jak oboje się masturbujemy, ale nie może to być przypadkowo poznana osoba. Masturbacja jest to tak intymna rzecz, że chciałabym choć trochę znać faceta z którym będę to robić. I wolę to robić w realu, niż przed kamerką. W ten sposób masturbowałam się tylko raz, między innymi z takiego powodu, że w każdej chwili może któryś z moich synów przemknąć przez mój pokój, a wtedy byłoby niezręcznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek91
gośćKasia42 Moze sie zapoznamy? Poznamy sie pogadamy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska jak czesto to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska42 poznajmy sie I zrobmy to razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia42
,,Gość,, wolę w rzeczywistości niż wirtualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia42
Gostek91 napisz swojego maila, to napiszę do Ciebie. A tak w ogóle skąd jesteś? Ile masz lat? O resztę spytam w mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia42
Gość dziś jak często? Jak podniecę się np. po obejrzeniu jakiegoś filmu, to muszę sobie pomóc, bo nie mam pod ręką faceta z którym mogłabym i wolała to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek91
gośćKasia42 lap mojego maila tylko usun spacje :) gostek91 @ op . pl czekam na wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masturbacja

Jest jakaś dziewczyna chętna na wspólną masturbacje na kamerce? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietna

Mam (jestem dziewczyna) uklad z kolega z pracy - spotykamy sie regularnie raz w tygodniu na masturbacje. To bardzo ciekawe uczucie - ten nastroj, przygotowania. Potem losujemy kto z nas robi to pierwszy - pozycja dowolna, pelna swoboda, ta druga osoba ma obowiazek czekac az do konca i nie robic w tym czasie nic. Nie calujemy sie, nie dotykamy, ale jest ciekawie. Potem zmiana - a na koncu wspolna kolacja i czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość namietna napisał:

Mam (jestem dziewczyna) uklad z kolega z pracy - spotykamy sie regularnie raz w tygodniu na masturbacje. To bardzo ciekawe uczucie - ten nastroj, przygotowania. Potem losujemy kto z nas robi to pierwszy - pozycja dowolna, pelna swoboda, ta druga osoba ma obowiazek czekac az do konca i nie robic w tym czasie nic. Nie calujemy sie, nie dotykamy, ale jest ciekawie. Potem zmiana - a na koncu wspolna kolacja i czesc!

Temat trudny do zrozumienia dla niektórych ludzi,że tak(bez wspólnego dotyku,jak można to opanować tylko patrząc,nie dotykając...)Wszystko jest do zrealizowania,trzeba tylko panować nad emocjami i trzymać się ustalonych reguł.Uczestniczylem kiedyś więcej wiem o czym piszesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masturbacia

To zapraszam na jakąś kamerkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest

Ale tylko dziewczynie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest

Jak będzie chętna to chętnie podam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały 59

Kilka lat wstecz spotykałem się z kobieta , ona masturbowała się ja onanizowałem, bardzo ekscytujące to było 🙂 Mile wspominam 🙂

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
1 minutę temu, Gość Dojrzały 59 napisał:

Kilka lat wstecz spotykałem się z kobieta , ona masturbowała się ja onanizowałem, bardzo ekscytujące to było 🙂 Mile wspominam 🙂

Pozdrawiam 🙂

Jeden jedyny raz udało mi się kobietę namówić, masturbowała się palcami z półprzymkniętymi oczami , ja patrzałem na nią ssąc jej palce u wolnej ręki, głaszcząc piersi. Doszła bardzo mocno i ... zrobiła mi takiego loda że swiat nie widział ;) Bis ale już w innej formie był również fantastyczny;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały 59
7 minut temu, Gość Pieszczoch napisał:

Jeden jedyny raz udało mi się kobietę namówić, masturbowała się palcami z półprzymkniętymi oczami , ja patrzałem na nią ssąc jej palce u wolnej ręki, głaszcząc piersi. Doszła bardzo mocno i ... zrobiła mi takiego loda że swiat nie widział 😉 Bis ale już w innej formie był również fantastyczny;))

Nie ilość a jakość !!! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×