Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pani RAK, pan RAK

Polecane posty

Gość gość

Czy takie połączenie dobrze rokuje na przeszłość ,dwie osoby spod tego samego znaku? Rak i Rak? Znacie takie pary?Jesteście w takim zwiazku?Jakie są wasze doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to będą przeszłe związki bo przyszłości to u nich nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OJ!!!!źle sie napisało.Czy to dobrze rokuje na przyszłość takie połączenie Rak i Rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raki zachowują się jak dyktatorzy dlatego wątpię w to że dwie osoby lubiące rządzić i nienawidzące sprzeciwu nie skoczą sobie prędzej czy później do gardeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej raki rozumieja sie bez słów,mają jednakowe priorytety rodzina,lojalność,odpowiedzialność,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet rak to tyran i despota a kobieta do rany przyłożyć.wiec gdzie tu porozumienie dusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kant d**y rozbić te horoskopy i znaki zodiaku. To Ty decudujesz o swoim życiu a nie numerek dnia i mięsiąca w kalendarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet rak ciezki we współżyciu,fochowaty jak małe dziecko,kobieta rak kapryśna i zmienna jak fazy księżyca.Taki układ to mieszanka wybuchowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta rak jest kapryśna,zmienna?_________ chyba nie znasz kobiety Raka to najbardziej autentyczne kobiety,stąpające twardo po ziemi na nikogo nie oglądają się,są pracowite i cenią zasady dom,rodzina,edukacja,poznawanie kultur,uduchowienie-wraźliwość- to priorytety nienawidzą kłamstwa,chamstwa i prostactwa znam taką,tylko podziwiać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raki maja bzika na punkcie dzieci,nie pozwolą by działa im się krzywda.Dla nich zrobią wszystko,poświęcą się w imię bezinteresownej miłości do dzieci i to sprawia im wielka frajdę.Cudzym także pomagają.Tak,to przyjaciele dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą rakiem i niestety moją wadą jest nadmierna wrażliwość nie lubie tego w sobie wolałabym byc twarda i nie wrażliwa, jestem wierna jak pies i lojalna i jeszcze dobrze na tym nie wyszlam i niestety za dobra dla kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem spod raka,.Byłam w krótkim zwiazku z rakiem-mężczyzna,klapa,ciezko,bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z godz.13:00-jestem raczkiem i zgadzam się z tym co napisałaś.Niestety,jeśli trafisz na padalca,wykorzysta to .Z czasem stwardniejesz,być może. Mnie tez rozczarowało wielu.Nie cierpię dwulicowców,łajdaków,agresorów i cwaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że ważne jest i to,z jakiego domu pochodzimy,jakie wartości z niego wynieśliśmy i w jakim kręgu obracamy się.Kim teraz jesteśmy? Z kim związałyśmy się.Może być zderzenie dwóch róźnych światów,a wtedy jest życie ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi rodzice 33 lata razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat nie przeszkadzało ,ze facet nie miał wykształcenia ale i tak nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ,który nie ma wykształcenia,a ty masz-to pamiętaj,twoje wykształcenie nic dla niego nie znaczy,będzie ci je umniejszał,ba, nie będzie szanował-a co to wykształcenie???/jego mowa/ taki typ nie cierpi wykształconych osób,nie powie wprost ale daje znaki ,ma kompleksy i ukrywa je Moi rodzice zawsze mawiali,że wykształcenie to posag na całe życie.Nikt go nam nie ukradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje.Nie odniosłam takiego wrażenia żeby darzył mnie szacunkiem wiec zakończyłam znajomość. Oboje taki,to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje raki , to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć przeciwieństwa przyciągają się,więc szukajcie innych znaków raki to wraźliwcy,melancholicy,trzeba z nimi jak z porcelaną tolerują tylko grzecznych,wychowanych dżentelmenów to także ludzie z duszą artysty,mają swój smak,styl i gust rakowi nie narzucisz gustu i swojego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet spod zn.raka to tchórz,nigdy nie mozna na niego liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyższym wpisem,dużo gada ,nic nie robi,duzyyyyyyy bardzo duzyyyy dxieciakkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z powyższym wpisem,dużo gada ,nic nie robi,duzyyyyyyy bardzo duzyyyy dxieciakkkkkkk x coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I do tego tchórz,krótkodystansowiec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.52.masz całkowitą rację..s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet RAK to:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet rak to super facet.Klasa i inteligencja ,czuły..wrażliwy..kochajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Pie,,,r,,,d,,,o,,,lisz,,,,kocha ze hej i oszczędza Zone żeby sie nie przemeczała zdradzając ja z innymi k/u/r/w/a/m/i...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tak ,jak Ty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×