Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zlamanabotoksem

bardzo nieudany botoks

Polecane posty

Gość gość
Ja nie rozumiem jak kobieta 29letnia moze miec opadniete brwi i powieki. Co zrobisz jak bedziesz po 40sce? Zrobisz sobie lifting? A po 50sce? Sorry, ale po 50sce w taki tempie to bedziesz potrzebowala przeszczepu! I zeby nie bylo - nie jestem przeciwko zabiegom medyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam gdzieś, że po wstrzyknięciu i działaniu botoksu nie wolno brać antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najlepiej z takimi rzeczami - zwlaszcza z medycyna estetyczna zglaszac sie do dobrych gabinetow - ja ze swojej strony mogę podrzucić kontakt do gabinetu www.addent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na lekarzy wstrzykujących botoks należy uważać. Lepiej poszukać opinii w internecie, żeby się nie naciąć. Ja na botoks chodze do dr checinskiego http://www.drchecinski.pl/ i uwazam, ze to jeden z najlepszych lekarzy w warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoim błędem było to, że wykonałaś botox w złym miejscu. Gdybyś skorzystała z profesjonalistów (np. StenkaClinic w Warszawie) takie zdarzenie nie miałoby miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez chodzę do Stanka Clinic na zabiegi i jestem bardzo zadowolona! Robiłam sobie usta i wyszły super! To sprawdzone miejsce, które ma swoja renomę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie wiedziałam, że w Stenka Clinic tez robią zabiegi medycyny estetycznej! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko Azzalure to nie nowa botulina!? To najczęściej używany botox w gabinetach, no i Botox typ A, Boshe.. Jakie te babajagi tempe są.. Ręce opadają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widocznie nie wszystkie kobiety są uświadomione na temat botoxu - dopóki nie pojechałam z koleżanką na powiększanie ust - http://www.beauty.com.pl/ - to tak samo byłam zielona - co prawda ona zdecydowała się na zabieg u profesjonalistki u którejś już inne znajome miały zabiegi z botoxem. Co prawda były usta napuchnięte i zabieg troszkę bolał ale tak naprawdę nic poza tym nie było jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Stenka Clinic też są dostępne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich zabiegów nie można robić byle gdzie, no chyba że nie żal Ci zaryzykować własnej twarzy... Ja robiłam u profesjonalistki w gabinecie http://med-one.pl i jak opuchlizna zeszła to wszystko było tak jak powinno. Umów się z nią, na pewno Cię poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałam, że Klinika dr Stenki specjalizuje sie w stomatologii. A tu tez medycyna estetyczna. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. najlepiej iść za rekomendacjami, poszperać w necie, popytać znajomych, a jak już się znajdzie dobrego specjalistę to się go trzymać:) ja we Wrocławiu mam Panią Karolinę i wiem że już do nikogo innego nie będę chodzić.Podaję namiary : http://karolinakopec.com/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W NECIE MOŻNA ZNALEŻĆ OSZUSTA, KTÓRY CIĘ ZMASAKRUJE I NIE PONIESIE ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś kretynką azzalure. To nie nowy botoks. Botoks to botoks, a azzalure to azzalure. Może właśnie dlatego jest tyle kobiet, ktore opisują skutki uboczne, bo miały wstrzyknięte azzalure/ Przeczytaj opis, jest inne stężenie i nie nazywaj innych kretynkami. Ten produkt jest bardzo krótko na rynku, a że jest tani, to ma zwolenników, ale tylko wśród learzy, bo pacjent gucio o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na marginesie, skąd wiesz, że jest najczęściej używany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox to botox +- 20 lat na rynku Azzalure to azzalure +-5 lat na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wciskaj innym kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łazana1
jeśli botoks się nie udał to lepiej poczekać żeby "puścił" i wtedy - jeśli się nie zniechęciłaś - iść do innego, sprawdzonego specjalisty :) ja chodzę do Coco Time we Wrocławiu i ich mogę polecić. Wiedzą jak wstrzykiwać żeby było tak jak być powinno być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 099
Azzalure wstrzyknięte miałam ponad 3 lata temu. Dwa miesiące temu zuszona byłam brać leki ...ANAPRAM 500 2 razy dziennie i po dwóch tygodniach stało się coś strasznego.. czułam jakgdyby nerwy odrywały się od mięśni na czole. opadły mi brwi i powieki. Czuję się potwornie żle, codziennie boli mnie głowa i oczy, gdzieś głęboko poza gałkami. Nie mam już zmarszczek na czole i chyba już nie będę ich mieć. Dałabym wiele, by powróciły. Straciłam zdrowie bezpowrotnie. Ostrzegam Was przed azzalure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azzalure to nowa toksyna i jeszcze nie zbadana. To nie żaden botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie róbcie botoxu pod oczy!!!Ja miałam robiony na kurze łapki oraz tuż pod okiem u lekarza w klinice. Po kilku dniach zrobłiły mi się poduszki pod oczami - taki obrzęk, który otrzymuje się 9 miesiąc, dodatkowo oko tak jakby się "zapadło" i wyglądam o wiele starzej. Próbowałam robić mezoterapię i cuda wianki, wszyscy rozkładają ręce... Być może niektóre kobiety robią systematycznie botox pod oczy ale do czasu jak za którymś razem stanie się dokładnie to co mi za drugim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hash
Hej dziewczyny , Ja przeżywam to samo co autorka , 4 tygodnie temu miałam druga iniekcje botoksu i niestety po 4 dniach brwi klapły powieki jak u 40 letniej kobiety (mam 26) oczy ciężkie efekt zmęczonych oczu wklęsłych , muszę robić oszukany makijaż powiększający oczy , dodam ze zabieg zrobiłam w Londynie w bardzo znanej klinice wiec nawet jeśli lekarz jest bardzo promowany nir mas pewności Że zabieg się uda .. jestem załamana czuje się psychicznie bardzo złe stram się o tym nie myśleć i czekać aż minie ... dodam ze masuje codziennie okolice oczu i nakładam termofor na twarz , do tego dermaroller ... dodam Że lekarka mówiła ze 3 tygodnie i będzie Ok minęły 4 i nic ani lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hash
Czy komuś udało się zneutralizować działanie botoksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×