Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość zlamanabotoksem

bardzo nieudany botoks

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam podane te świństwo 1,5 miesiąca temu w lwia zmarszczki. Od pierwszej doby miałam bóle głowy, drętwienie i mrowienie nóg i rąk, bóle szybko i karku, przez 3 tygodnie lekki paraliż lewej ręki . Po za tym opadła mi powieka, mam opuchnięte oczy i sztywna twarz. Dp tego ataki paniki. To jest koszmar co przeżywam. Objawy raz maleją raz się nasilają. Lekarzewymyslaja różne choroby a to są skutki uboczne botoksu. Najgorsze jest to że nie wiem gdzie szukać pomocy. Nie dajcie sobie tego nigdy zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botkos jest dla idiotek wierzących że skutki uboczne i ubytek na zdrowiu nie dotyczą jego wstrzykiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kur.. p**d... przestańcie palić. pić w sensie chlać potem łazic nocami na k******o po kiblach w dyskotece, opalać się na cegłę rakotwórczą na plaży i wstrzykiwac potem te bakterie pod skórę zwane botoksem co wam potem mięsnie na ryjkach porażają . Zamiast tego zachowujcie się kaj kobiety i miejcie mózg wczesniej nie pózniej po fakcie a wtedy i do 50 tki bedziecie niezle wygladac a jesli nie jestescie tego pewne co piszę to dodatkowo dbajcie o dietę tak żeby kolagen się odnawiał czyli krzem (Si) w diecie (zioła nie wóda - skrzyp polny wygotować) i nie zbierać cudzego DNA seksem z każdym napotkanym przystojniejszym facetem bo potem sieczka się wam rodzi nie dziecko- vide TELEGONIA a będzie w miare ok v i uczcie się odpowiedzialnosci za czyny- przeciez macie dowody osobiste tzn że macie być dojrzałe! a nie p**deczki z piaskownicy bo to nieopanowanie i nieodpowiedzialnosc emocjonalna to dobre dla 15 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.06.2015 o 12:48, Gość gość napisał:

Czytałam gdzieś, że po wstrzyknięciu i działaniu botoksu nie wolno brać antybiotyków.

O rany, a co to za bzdury!

Czyli co? Żadne aktorki (aktorzy również), piosenkarki, modelki nie chorują? 

Po co takie wprowadzanie ludzi w błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2017 o 21:03, Gość Ewelina 099 napisał:

Azzalure wstrzyknięte miałam ponad 3 lata temu. Dwa miesiące temu zuszona byłam brać leki ...ANAPRAM 500 2 razy dziennie i po dwóch tygodniach stało się coś strasznego.. czułam jakgdyby nerwy odrywały się od mięśni na czole. opadły mi brwi i powieki. Czuję się potwornie żle, codziennie boli mnie głowa i oczy, gdzieś głęboko poza gałkami. Nie mam już zmarszczek na czole i chyba już nie będę ich mieć. Dałabym wiele, by powróciły. Straciłam zdrowie bezpowrotnie. Ostrzegam Was przed azzalure.

I jak Pani Ewellino, czy efekt po antybiotyku przeszedł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2014 o 19:45, Gość zlamamabotoksem napisał:

Na meila wysle;(

I jak efekt po botoksie, czy coś się poprawiło po takim czasie? Jest lepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 22:13, Gość gość napisał:

Pytanie do lekarzy? Czy informujecie swoje pacjentki, że w przypadku jakiejkolwiek choroby i koniecznosci zastosowania antybiotyku można miec problemy zdrowotne być może do końca życia? Ten preparat stosowany jest od niedawna i moje czoło wyglądało bez zmarszczek około 1rok i 7 m-cy. Kiedy powaznie zachorowałam lekarz przepisał mi antybiotyki, krótko po tym zaczęy boleć mnie oczy i drgac mięśnie. Opadły mi brwi i powieki po roku od zastosowania Azzalure. Nie wszystko, co nowe jest dobre. Nowością mogą być modne buty lub spodnie, ale nie preparat toksyny botulinowej, który ma tyle skutków ubocznych. Był o dobrze, dopóki nie brałam antybiotyków.

Mam pytanie, jaki antybiotyk Pani przepisano? Zrobiłam sobie botoks, poczytałam i teraz się boje co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×