Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Widzę Zimny ;) Sprawdzałam wpływy., podsumowanie roczne robiłam i co?? Dziwny ten Zamek, niby bez majtek chodzą a najwięcej poszło na bieliznę i mąkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
a czyli jednak nie moja😴 to idę dalej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w celu sprawdzenia czy ty moja jestes czy nie. Blizej ci do kola czy trójkąta? Wiesz mozna i tak i tak. Np perdolic sie na okraglo lub w trojkacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaaa Oz Wielki i Potężny :D mogę być: Theodora Wspaniałomyślna, Dobra czarownica z Północy / Zła czarownica z Zachodu ;) ma ładne brwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjo jesli ty jestes moja to powinnas wiedziec ze zadne przecwiczenie nic tu nie da. Moja fantazja odpowiedziala by naokraglo w kazdym kacie :D no to jak ? Poprawisz sie? :P tabasko sprawdzam czy ona jest moja. Wiesz jakby wyszla na wolnosc :O looooo matko bosko ale by byla jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jazda bez trzymanki no to jedziemy. Tak ty jesteś niezniszczalny. I przede wszystkim nie męczący się fizycznie:-P Moja poprawa brzmi: na ostro :-P I pamiętaj erotyka bez erotomanki to jak wino bez winogron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sloneczko :) Fantazjo ja tez juz spadam . Juz dawno przekroczylem granice erotyzmu. Ale tak zrozumiec mnie moze tylk moja fantazja . Jeszcze sie zobaczy czy to ty tabasko serca mego kwiecie spadam zostawiam buziaka i spadam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjo :) tu mnie masz BINGO. Mój Rycerzu pamiętaj, że ja tylko Twoja 👄 Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×