Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Gość gość
Marysia pomarańczka dodaj.I Ciebie to cieszy?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiezniczko ty to jednak potrafisz :P nie nie zakladaj a masz ten golf na sobie? Ten duzy sie wsune i nikt nas nie zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znaju pomaranczki a tak w sumie to mnie cieszy . No wiesz ja i ksiezniczka , golf i ten no stoi ... temat sie ruszyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam, ale się nie zmieścimy. To może ja pod Twoją bluzę ale bez golfa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja fantazja to ja1
Dzień Dobry! Bledny- ja spełniam tylko te fantazje, które dotyczą mojej osoby;-). Ale w drodze wyjątku po dobrze wykonanym fachu kawę to ty mi możesz zrobić:-P Tabasko tylko mu tych majtek nie dodawaj bo znów nie odda;-) Nowa juz bez głupot. Wracaj! Teraz uciekam do pracy. Do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko czy tu tylko jeden gość jest?? Bledny chyba nie obrażony że go lubię? Prawda bledny:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysiu tylko ty jedna myślisz,że tu sami debile siedzą i nikt cię pod milionem nicków dżender nie poznaje po dwóch słowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda pomaranczko. Chyba masz wielbiciela. tabasko no to ide a co tak bede sam utaj... fantazjo traz to juz rozumiem . Ja myslalem ze ty moja jestes. I dobrze swiat odetchnal z ulga. Moja jest zamknieta tam w lochach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być Marysia, Krysia czy Basia.. póki co gość :) Fantazjo On potrafi skraść majteczki ale w zamian co innego zostawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabasko a moje bokserki, kto odda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz ale Ty wiesz, że szybko Cię nie wypuszczę :) Gościu hmm a zabrałam? Poczekaj, sprawdzę na ścianie z trofeami, mam nadzieję, że podpisujesz grzecznie bieliznę, bo jeśli nie, to marne szanse. Zawsze możesz Fantazję zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja fantazja to ja1
Ja takie zbędne rzeczy jak majtki, zdejmuje zębami i wrzucam za okienko, co by się potem On zbyt szybko ubrać nie chciał. Błędny- Z fantazja jest tak, że potrafi się dopasować tak by była fantazja każdego i nikogo;-). Ale coś wymyśle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny to jakiej jesteś postury że zamałe.? Moje bokserki są rozciągliwe :-) a Tabasko tenteges bo ty bledny nie pamiętasz, bo długo cię nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bokserek z napisem "gość" mam dużo, nie wiem czy te z kaczuszkami, czy w serduszka :P A czekaj, to te w bombki może? Rycerzu no na Ciebie wszystkie byłyby nie w tym wymiarze tfuu rozmiarze. Tyś jest jedyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, tu nie o posturę wszak chodzi :P Fantazjo :D Bosszzzz to dlatego za oknem na wysokość czwartego piętra stos majtek leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blednygosciu :-) milutki :) jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja fantazja to ja1
Tabasko ja lubię dominować. A to dopiero początek. Nowy rok, nowe możliwości,nowe sterty majtek. Taki malutki fetysz mój, ale nic nie znaczy gdy On leży już nago i czeka na pieszczoty. Moje pieszczoty:-) Nowa sciagnelas mnie tu z uczuciowego a teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Nowa no wlasnie. My tu tesknimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa te to w serduszka były, Tabasko schowałaś moje majcie pod poduszke jako afrodyzjak? Oddaj to moje ulubione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ulżyło mi, że jednak przyjeżdża spychoładowarka po tę stertę :D bo jakby wiosna przyszła.. Gościu te w serduszka? To wyślę kurierem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie erotyczne nie? a niech i ona ma cos z tego a perdol sie kafeterio. mocno i do konca, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×