Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Gdzie Ci mężczyzni, prawdziwi tacy?

Polecane posty

Gość gość
Jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 23.07 Przysyłam Ci Całusek kilka, jak muśnięcie motylka. Myślę że jak poczujesz, to mi się zrewanżujesz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę namiętne, głębokie, delikatne składam na szyi, za uchem, za kolanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, kocham życie bo poznałam Ciebie, @ kocham Ciebie bo jesteś moim życiem.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pragnienie by być przy Tobie jest silniejsze od wszystkiego. Delikatność Twojej skóry, zniewalający zapach pieszczący zmysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmr jak gorąco mi się zrobiło * to życzę stosunkowo mokrych snów :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiętnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ( chociaż, jako prawdziwy facet nie powinienem chyba przepraszać, płakać, narzekać - a jednak ), że się ujawniam. Co to znaczy - prawdziwi tacy ? Jestem, pytaj, zaczepiaj, pisz, kokietuj. Ja postaram się odpowiedzieć z całym swoim doświadczeniem życiowym ( przeżyłem wiele, żyłem jak chciałem i bardzo mocno kochałem - i oczywiście kocham nadal ), nawiążę z Tobą pertraktacje ( na zaczepki ), odpiszę na każdy temat ( brak mi nowych znajomości ), będę szarmancki, elegancki, podrywający Ciebie, Was i siebie do ciekawej konwersacji. Proszę, niech chociaż JEDNA PRAWDZIWA KOBIETA MI ODPISZE. Pozdrawiam Was Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy mężczyzna? Wydaje mi się, że nie można jednoznacznie określić jaki powinien być. To co dla mnie będzie kwintesencją męskości dla innej nie będzie miało znaczenia albo będzie miała kompletnie odmienne zdanie. I nie ma w tym niczego złego. Na początku chciałam napisać Te cechy, cechy, które powinien mieć prawdziwy mężczyzna ale uświadomiłam sobie, że raczej opiszę własny"ideał", a ideały nie istnieją. I bardzo dobrze. X Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry, świecąca z oddali gwiazda zaprowadziła mnie tutaj. Patrzę, a to goła doopa na choince. Przyniosłem mirrę w darze. Widzę, że jestem drugim królem, jeszcze jeden i będzie komplet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynik :) oślepił Cię ten blask? I powiedz co Wy z tą Gwiazdą robić we trzech będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze nie wiem, pewnie to co się zwykle robi z gwiazdami, patrzy i podziwia ;-) (chyba że to superNowa, wtedy doprowadzimy ją do wybuchu jaki ma miejsce raz na sto lat w całej galaktyce :P) Ale nie ma nas jeszcze trzech, najtrudniej pewnie będzie o tego ze złotem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry zamczysko 👄 tabasko nowa uciekinierko buziak for youuuuu und helllo wszechnym innym bywalcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ej felus weź nie fikaj tak:-P masz :-*. Zarazzzzz musze iść:-/ dziś dla mnie niema święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Jak się wraca do trybu praca to niema zmiłuj :-). Pozatym ostatnio za dużo rozrabiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj bledny miśku :-) jak się spało, czy ta gwiazda Cię obudziła dla trzech króli.? Miłego dnia Skarbie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Ej nie doczekanie twoje cynik powiedział ze taki wybuch to raz na 100 lat.... :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świętuj bledny miśku, ja też świętuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W naszej galaktyce nie było wybuchu supernowej już od czterystu, więc czas najwyższy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nowa97
Nooo ja tam się nie znam ale wiesz taki wybuch to drogo kosztuje....cała galaktyke:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie Rycerz jak tak wszystkie całujesz, to ja nie chcę od Ciebie buziaka. Nie lubię być jedną z wielu Miłego Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To może nie ryzykujmy istnienia naszej cywilizacji? Ja tu tylko przyszedłem ściągnąć Cię z choinki zgonie z obietnicą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×