Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

matka niczego mnie nie nauczyla

Polecane posty

Gość gość

zawsze odganiala od wszelkiej pracy,wyganiala z kuchni, wyreczala we wszystkim, od niedawna jestem na swoim i plakac mi sie chce,gotowac nie umíem,s przatac,prac nic nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda... ale cóż, metodą prób i błędów, rad otaczających Cię osób, nawet tu na kafe, powoli podpytuj, eksperymentuj, sprawdzaj i ćwicz - sama sie nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
winny zawsze ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie..... teraz najlepiej zwalić na matkę ... pewnie płaczesz bo nie ma kto ci dalej usługiwać nieudaczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie moja chciała uczyć a ja nie chciałam. Sama się wszystkiego nauczyłam nawet lepiej od mojej mamy gotuję bo bez kostek rosolowych i weget.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina nadopiekuńczej matki. To tylko dominujące nadopiekuńcze matki są winne takiego "kalectwa" swoich dzieci. Taka dominacja psychiczna sprawia, że dziecko od urodzenia tylko się dostosowuje i jest niezdolne do walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia normalnie,ze gotować i sprzątać nie umiesz,weź dziewczyno sie ogarnij,są ważniejsze rzeczy na tym świecie niż bycie kuchta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja matka tak samo, ale to dlatego ze wiecznie za wszystko mnie krytykowala. Kiedys sie wzielam za gotowanie,czy tam pieczenie - chcialam zrobic niespodzianke. To wpadla do kuchni jak bylam w trakcie i sie darla,ze balagan. Sorry, nie da sie gotowac nie robiac choc troche balaganu w trakcie i nie zawsze da sie gotowac tak,zeby podajac obiad miec wylizana kuchnie. Pare razy jako wczesna nastolatka probowalam gotowac, bo sie tym interesowalam od zawsze i ciagle od niej op, nawet jak danie wyszlo ladne i smaczne. Mojego brata tez wiecznie krytykowali i tez gwozdzia wbic nie umie. Chociaz ja ostatecznie nauczylam sie gotowac z internetu i wszyscy mowia,ze bardzo dobrze gotuje. Sprzatania tez sie nauczylam z netu - np jak szybko i latwo umyc okna,zeby dobrze wygladaly, nauczylam sie prania itp Nie ma co sie przejmowac, bo to sa rzeczy ktorych mozna sie naprawde szybko nauczyc. Zeby bylo smieszniej ja mam zawsze czystszy dom, niz moja wiecznie krytykujaca matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jak myć szybko te okna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpytaj sąsiadkę, zajrzyj do internetu. Mój dom też nie jest idealnie prowadzony, a dzieci już dorastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×