Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wulgarny sex

Polecane posty

Gość gość

Mam takie pytanie: czy lubicie wulgarny sex i co w nim lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wulgarność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta ostanio powiedziała żebym podczas sexu był wulgarny. Ale co mam robić? Od dziwek ja wyzywać czy ostro posuwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię ostry... ale czy to znaczy wulgarny? lubię rozdarcie sukienki i bielizny, wcale mi nie szkoda :-) lubię jak mnie mężczyzna ostro dociśnie do siebie lub ostro na siebie wbija... nie lubię po misjonarsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubimy wulgarny seks bo jest wulgarny:P Masz zedrzec z niej lachy, przygwozdzic do sciany, zlapac za wlosy i mowiac 'jestes moja, suko' przeroochac na wylot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba każdy lubi taki sex, tylko czasami boi się/wstydzi do tego przyznać ;) Tak samo jest z zakupami w sex shopach itp. Warto się przłamywać, sama otwarcie porozmawiałam z partnerem i dziś kochamy się intensywniej i lepiej, dokupujemy sobie jakieś dodatki w Pokoju Rozkoszy i jest naprawdę super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokoj rozkoszy to ja uruchomię w tym roku. (mam nadzieję). :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość j
Ja uwielbiam ostry, wulgarny sex. To nie znaczy, że inny mnie nie kręci. Chodzi o to, że częściej mam ochotę na ostrą zabawę niż na powolne mizianie. Boję się jedynie, czy wszytko ze mną ok, bo moja partnerka nie za bardzo chce/ umie się w tym odnaleźć. Nie chcę jej zdradzać ale boję się, że kiedyś może do tego dojść np. w sytuacji, gdy otrzymam od innej kobiety jasny sygnał, by ją po prostu przelecieć. Jak tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy przytrzaśnij go drzwiami i powinno ci przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×