Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość18
Hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Wczoraj xD w parku, w lesie a dziś w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sklepie niby jakim?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Z ubraniami w przymierzalni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to robisz postępy z tym ze i tak fajnie ze trochę nasciemniałas z ta wstydliwością:) tylko sie zastanawiam czy teraz trochę zmyślasz czy przedtem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w koncu to forum jest od fantazji i żeby ciekawie pisać:) i tak fajna jesteś:) masz 18?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakompleksiona* 2013.05.23 Marzę o wielu rzeczach - wszystkie wyobrażam sobie z moim mężem. Ale takie, o których najczęściej myślę: Chciałabym założyć na imprezę mini, nie mieć majtek, tylko pończochy (on tak lubi) i żeby zerżnął mnie na umywalce w klubowym kiblu (nigdy nie mieliśmy okazji, jak już byliśmy zdecydowani umywalka klubowa okazała się być zarzygana smiech.gif ) Kiedyś marzyłam też o spontanicznym seksie w samochodzie, i udało się dopiero w tym roku w Walentynki. Wyszliśmy z kina, podjechaliśmy samochodem pod kamienicę, obok jest siłownia akurat wszyscy wychodzili bo zamykali, więc było sporo ludzi na parkingu. Już mieliśmy wysiadać a ja gwałtownie odsunęłam jego fotel i dosiadłam go jak dzika. Podarł mi rajstopy i majtki żeby się do mnie dostać, było cholernie niewygodnie i ciasno, ale bosko! X to moze TY?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Nie to nie ja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka sie znudziła:( zamykamy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest:) w przymierzalnie jak kostium kupowałaś?:) to kto tam z tobą był?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Ja tam się nie zbudziłam ale skoro chcesz możemy zamknąć skoro już wam nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Był mój mężczyzna i kolezanka :P Koleżanka poleciała cos kupić gdzieś a my wykorzystalismy sytuacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ładnie:) czyli cały ten sex w miejscach publicznych zrobiłaś w ostatnich daniach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały sex jest w głowie :) jeśli masz fantazje i chęci to wykorzystaj to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
No w ostatnich :) Bardzo mnie to kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to super:) bo mnie tez kreci:) od tyłu Cie wziął w tej przebieralni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos nam chyba autorka zaczela koloryzowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opowiem wam jak to się zaczęło wybieraliśmy się na imprezę do znajomych . To miała być niezła gra wstępna dla nas a potem namietny sex . Żona nie włożyła majtek tylko mini i bluzkę z dekoldem bez stanika . Na imprezie spotkalem znajomego . Żona nudziła się w towarzystwie naszym i alkoholu i poszła poszaleć . po pewnym czasie mój kumpel był ostro nachlany gdy zobaczyła go żona zaraz odprowadziła go do samochodu . Siedziałem sam i szukałem wzrokiem mojej żony . zobaczyłem ją tańczyła z jakimś 40 - latkiem [ sama miała 20 ] . Widziałem że podrwa ja wzrokiem i nie chciałem przerywać . Nagle zaczęli się przytulać a k***s stanął mi z podniecenia . Następnie zaczął wkladać rekę pod nimi . Myślałem , że mi spodnie rozerwie . Po pewnym monecie złapal ja za ręke i gdzieś oprowadził . Poszłem za nimi . Weszli do pokoju i zaczęli się ostro rrznąć moja żona była jego niewlnicą za włosy przypietą do łóżka wykonywała jego rozkazy . [ mi na to nigdy nie pozwalała ] Nazywał ją dziwką , pidzą i tirówą a ona glośniej jęczała . Gdy zobaczyłem że zaczyna się ubierać pobiegłem szybko na swoje miejsce wypiłem 0 , 5 z gwinta bo chciałem szybko być nachlany . A ona wróciła jak by nic się nie stalo i poprosiłam mnie do tańca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Od przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak koloryzuje to niech to kiedyś zrealizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Nie koloryzuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość18 :) to dokładny opis proszę jak to zrobiliście bo to w przymierzalni nie jest łatwe i będziesz bardziej wiarygodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zdania,ze albo wtedy albo teraz robi nas w konia. Taka niesmislosc i wstysliwosc w internecie,a teraz seks w miejscu publicznym. Cos tu sie nie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beeg.com/7378475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Było to w aurze w H&M tam są przymierzalnie od środka zamykane i są tam tez krzesła , wiec on mogl na nim spokojnie usiąść a ja na nim :), fakt ze przymierzalnia nie była dużą ale była na tyle spora ze nas obu pomiescila, no i to ja na nim skakalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam wyżej masz to co lubisz tylko dopisać https

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwal seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość18:) no to bardzo ładnie tylko chyba wiesz ze tam sa kamerki?:) a co w koncu kopiliście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Krótko 10 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Nic nie kupilismy xD , są kamerki ale nie w przymierzalni :P Jestem nieśmiała co do osób których nie znam i którzy nie widzieli mnie nago :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×